slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 5 – 11 lipca 2021

Poniedziałek

05

 lipca

7.00

O ducha jedności i pokoju między Polakami, o ochronę rodzin i Kościoła, o bezpieczeństwo i Bożą mądrość dla rządzących i prezydenta

18.30

+ Irena Klewicz – od kuzynek Irki i Jadzi z rodzinami

Wtorek

06

 lipca

bł. Marii Teresy Ledóchowskiej (dz)

7.00

Z ok. 1. ur. Marysi z podz. za dar życia, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

18.30

+ Michał Łoś w 9. r. śm. – od rodziny Czarneckich

Środa

07

 lipca

7.00

+ Alfred w r. śm., zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

W int. Bruna, Laury, Dominiki, Eweliny, Marii, Łukasza i z rodziny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ, opiekę MB i łaskę zdrowia, o prawną ochronę życia poczętego i o ustanie pandemii; za kapłanów, za Kościół św. i za Ojczyznę

W 45. r. ślubu Bernadety i Józefa z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

Z ok. 40. ur. Wojciecha z podz. za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i dary DŚ

O Boże bł. dla rodziców zmarłego dziecka Józefa Kubiaka

W int. P. Bogu wiadomej

+ Bogdan Peksa – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Henryk Munc w 4. r. śm. – od dzieci

+ Teodora (k) Tumanowicz

+ Kazimierz Jarząbek – od Heleny Andrzejczak z rodziną

+ Krystyna Kasprzyk – od rodziny Najderów

+ Irena, Jan Siodła, Zofia, Józef Krawczak, Edward, Józef Kabat, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Irena Buczkowska w r. śm. i zm. z rodz.

+ Władysława (k) i Stanisław Machniak

+ Jerzy w 19. r. śm., Teresa, Zygmunt Kaszkowiak, zm. z rodz. Kaszkowiaków, Wrzasków i Modrawskich

+ Urszula Szałowska w 2. r. śm. – od męża z córką, wnuczką i zięciem

+ Barbara Kierojczyk i Sylwester Górzny

+ Michał Szudera w 1. r. śm. – od mamy i rodzeństwa z rodzinami

+ Zbigniew Najda – od żony z rodziną

+ Tadeusz Kwaśniewski – od dzieci i wnuków

+ Maria w r. śm. i Józef Kroplewscy i zm. z rodz.

+ Urszula Gembiak z ok. ur. – od Wioletty i Wacława z rodzinami

Czwartek

08

lipca

św. Jana z Dukli

7.00

+ Elżbieta, Franciszek Dziekan, Paulina, Kazimierz Krajewscy, Zbigniew Kułakowski i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

+ Mirona (k) Kowal – od rodziny Piechotów

Piątek

09

lipca

7.00

+ Kazimierz w r. śm., Jerzy, Adam i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

+ Dariusz Parzencki w 2. r. śm. – od żony

Sobota

10

lipca

7.00

+ Piotr Rentz w 9. r. śm.

18.30

+ Edmund w 8. r. śm., Mirosław Bedołek i rodzice z obu stron – od żony i córki z rodziną

 Niedziela

11

lipca

XV Niedziela zwykła

7.00

 O Boże bł., łaskę dobrej śmierci dla członków ADŚ i o wieczną radość dla członków zmarłych

8.30

+ Bolesława (k) Leda w 4. r. śm. – od rodziny

10.00

+ Friedolin Kutz – od rodziny Szcześniak i Laska

11.15

+ Edmund Bornikowski – od rodziny Borowiak

12.30

+ Halina, Stefan Sygneccy, Roman i Edward Kwiatkowscy, Michał i Stefan Kot, Anna Fredrich i zm. z rodz.

20.00

+ Tadeusz Kwaśniewski – od Stanisławy Krzemińskiej, rodziny Krzemińskich, Ślebiodów i Szczepańskich z Wilczyna

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook