slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 16 - 22 sierpnia 2021

Poniedziałek

16

 sierpnia

7.00

+ Danuta Szmytkowska

18.30

+ Jadwiga Stopa – od syna Jacka z żoną

18.30

+ ks. Ryszard Kołacki oraz rodzice: Maria i Stanisław Kołaccy

Wtorek

17

 sierpnia

św. Jacka (p)

7.00

Z ok. im. Jacka z podz. za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dary DŚ oraz opiekę MB i św. Józefa

18.30

O zdrowie dla Mariana i Małgosi – od grupy pielgrzymkowej

18.30

+ Bronisława (k) i Stanisław Szoda, Stanisława (k) Tandul

Środa

18

 sierpnia

7.00

W 2. r. ślubu Malwiny i Krzysztofa z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB na dalsze lata małżeńskiego życia

7.00

+ Elżbieta i Jerzy Sydow – od Andrzeja z rodziną

18.30

Z prośbą o trzeźwość w naszych rodzinach

W int. członkiń XIV Róży Żywego Różańca Kobiet z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dary DŚ, opiekę MB Wniebowziętej i zdrowie, a dla zm. o dar nieba

+ Teodora (k) i Stanisław Sarbinowscy – od dzieci z rodzinami

+ Bogusław i Eugenia Piosik – od dzieci

+ Wiktor Borysionek – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Monika Głowska i Kazimierz Krótki – od Krystyny z rodziną

+ Hildegard i Stefan Pasławscy oraz Jadwiga Engel – od rodziny

+ s. Dorotea – od kuzynostwa z Kaliszan

+ Łucja Nowak – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Zofia Nowak – od zięcia Tadeusza

+ Mieczysława (k), Kazimierz, Marek Adamscy, Eugeniusz Ciudziński, Leokadia Burzyńska, ks. Michał – od Krystyny

+ Jan Juś – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Jarosław Różak – od Wiesława Różak z rodziną i od chrześniaka Sebastiana

+ Ewa Grześkiewicz – od siostrzenicy Julii z rodziną

+ Karol Siemieniewski – od matki i córki Sylwii z rodziną

+ Elżbieta Sydow – od Moniki Mazurek

+ Tomasz Witt – od rodziny Piechotów

+ Zbigniew Najda – od żony i dzieci

+ Roman i Bronisława (k) Leśnik i zm. z rodz.

+ Stefan i Ludwik Kruk

+ Izabela Bryś – od rodziny Zielińskich

Czwartek

19

sierpnia

7.00

+ ks. Alfred, ks. Władysław, ks. Zenon, ks. Edmund, ks. Tomasz i ks. Jan

18.30

+ Jadwiga Stopa – od sąsiadów z ul. Czechowskiego 2a

18.30

+ Helena Kabat w 23. r. śm.

Piątek

20

sierpnia

św. Bernarda (op, dK)

7.00

+ Danuta Jarząbek – od brata Władysława z rodziną

18.30

+ Jadwiga Stopa – od córki Krystyny z rodziną

18.30

+ Zygfryd Sierczyński w 23. r. śm., zm. rodzice i rodzeństwo z obu stron

Sobota

21

sierpnia

św. Piusa X (pa)

7.00

W int. Jowity i Adama, Ali i Piotra i ich dzieci z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ i opiekę MB

18.30

+ Krzysztof Szymański – od mamy i brata

 Niedziela

22

sierpnia

XXI Niedziela zwykła

7.00

+ Eugeniusz w 11. r. śm., Barbara, Paweł Kozik, Helena, Leonard Wojtyniak, Mirosław Deresz i dusze w czyśćcu cierpiące

8.30

+ Hieronim Kinitz, Janina i Franciszek Pułkowscy

10.00

+ Tomasz Witt – od siostry Anny z rodziną

11.15

+ Ewa Machniak, Stefania Pachuta

12.30

W 2. r. ślubu Izy i Dawida z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

20.00

Józef w 20. r. śm. i Stefania – od dzieci

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook