slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 6 – 12 września 2021

Poniedziałek

06

 września

 

7.00

+ Tomasz Kendziora – 4. Msza św. greg.

8.00

+ Wanda Kaczmarek w r. śm., Mieczysław i Karolina

18.30

+ Zbigniew Szeląg – od Ewy, Franciszka, Natalii i Marka

18.30

+ Artur Wasilewski i zm. z rodz. Wasilewskich i Kaczmarków

Wtorek

07

 września

7.00

+ Tomasz Kendziora – 5. Msza św. greg.

8.00

+ Danuta Pszczółka – od koleżanki Krystyny

18.30

+ Bogdan Peksa – od Krysi z rodziną

18.30

+ Marcin i Leszek Matusiak – od mamy i babci

Środa

08

 września

Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

7.00

+ Anna, Franciszek Trzaska, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

8.00

O łaskę zdrowia dla Marioli

17.00

+ Szymon Kubiak – od Reni i Rysia

18.30

Z podz. za szczęśliwe rozwiązanie i zdrowe dziecko

O Boże bł. i opiekę MB dla członkiń IV Róży Żywego Różańca Kobiet, a dla zm. o radość nieba

+ Wanda w 40. r. śm., Stanisław Piechoccy – od syna z rodziną

+ Tomasz Kendziora – 6. Msza św. greg.

+ Gertruda Łochowicz – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Beata Kuchta – od uczniów, rodziców, wychowawcy i nauczycieli kl. VII D Szkoły Podstawowej nr 1 w Chodzieży

+ Elżbieta, Franciszek Dziekan, Paulina, Kazimierz Krajewscy, Zbigniew Kułakowski

+ Zofia Nawrot – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Barbara Zawadka – od syna z rodziną

+ Krystyna Kałucka – od Zdzisława Kubiak z rodziną

+ Bohdan Jurgowiak – od koleżanek i kolegów z Technikum Rolniczego w Międzychodzie matura 1965

+ Zofia Wojciechowicz – od Ewy i Piotra

+ Ruth Karamucka – od syna Zygfryda z żoną Małgorzatą

+ Jerzy Migdalczyk – od V Róży Żywego Różańca Mężczyzn

+ Zenon Witkowski – od Ewy, Gosi i Moniki z rodzinami

Czwartek

09

września

7.00

+ Jan Nowak w r. śm. – od syna

8.00

+ Michał Sarnacki – od rodziców

18.30

+ Tadeusz Grzelak – od mamy i brata

18.30

+ Tomasz Kendziora – 7. Msza św. greg.

 

Piątek

10

września

7.00

+ Tomasz Kendziora – 8. Msza św. greg.

8.00

+ zm. z rodz. Sarbinowskich, Papież, koleżanki, koledzy, znajomi

18.30

+ Edmund Matuszewski, Franciszka (k), Stanisław Jankowscy

18.30

+ Jan i Cecylia Iwanowscy – od dzieci

Sobota

11

września

 

7.00

+ Tomasz Kendziora – 9. Msza św. greg.

8.00

+ Danuta Jarząbek – od siostry Marii z chrześnicą Barbarą

15.00

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, opiekę M Najśw. dla Wiesławy i Zbigniewa w 50. r. małżeństwa

18.30

+ Maria Konitz i zm. z rodz. Brzezińskich

18.30

+ Sabina Drobiszewska w r. śm.

 Niedziela

12

września

XXIV Niedziela zwykła

7.00

O Boże bł., łaskę dobrej śmierci dla członków ADŚ i o wieczną radość dla członków zmarłych

8.30

+ Bronisław, Klara, Alojzy Jaremba

10.00

+ Elżbieta, Franciszek, Józef Witt, Tadeusz Ciesielski

11.15

+ Alicja Rybak w 7. r. śm., Longina (k), Zenon Tobolscy, Ryszard Rybak – od syna i wnuka Artura z żoną

12.30

+ zm. z rodz. Dominikowskich, Galińskich, Klimków i Nowackich

15.00

W 25. r. ślubu Anny i Mariusza z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

Z podz. za dar życia, z prośbą o Boże bł. i opiekę św. Rodziny dla Joanny z ok. roczku oraz dla jej rodziców

+ Tomasz Kendziora – 10. Msza św. greg.

+ Anna Gorkowska – od męża i syna z rodziną

+ s. Dorotea – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Danuta Strugała – od córki z rodziną

+ Janina Glinkowska – od wnuka Michała z rodziną

+ Urszula Wyrwa w 22. r. śm., zm. z rodz., Henryk i Leszek Wyrwa, Zdzisława (k) Laskowska

+ Lilianna Bator – od rodziny Wesołowskich

+ Henryk Freitag – od żony z córką Agnieszką

+ Jarosław Różak – od pracowników Enea

+ Zofia Nawrot – od XI Róży Żywego Różańca Kobiet                                                                   

+ Jan Juś – od sąsiadów z bloku przy ul. Malepszego 6

+ Edmund Wiśniewski – od firmy pogrz. „Zydor”                                                     

+ Zbigniew Stach – od żony Renaty i syna Bartka

+ Marek Michałek – od dzieci

+ Jerzy Sydow – od Moniki Mazurek

+ Izabela Bryś – od Kasi i Roberta z dziećmi

+ Beata Kuchta, Danuta i Jerzy Leda – od Ireny

+ Ruth Karamucka – od mieszkańców ul. Broniewskiego

+ Maria Szydłowska – od córki Doroty z rodziną

+ Adam Pastuszko – od szwagra Bartosza z rodziną

+ Aleksandra (k) Burda – od siostry Marii i Weroniki z mężami

17.00

+ Mirosław Szychta w 1. r. śm. – od żony i rodziny Matuszaków z Poznania

19.00

O zdrowie dla Haliny

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook