slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 13 – 19 września 2021

Poniedziałek

13

 września

św. Jana Chryzostoma (bp, dK)

7.00

+ Stefania i Stefan Partyka

8.00

+ Tomasz Kendziora – 11. Msza św. greg.

18.30

+ Teresa Broda-Wypyszyńska w 2. r. śm.

18.30

+ Zbigniew Kulik – od Ani z rodziną

Wtorek

14

 września

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7.00

+ Tomasz Kendziora – 12. Msza św. greg.

8.00

+ dziadkowie Wasielewscy i Maślanka oraz zm. z rodz. z obu stron

18.30

+ Tomasz Pietruszka – od wujka Tadeusza z rodziną

18.30

+ Krystyna Kasprzyk – od Antoniego Kasprzyka z żoną

Środa

15

 września

Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

7.00

+ Jerzy Kwiatkowski – od córki z dziećmi i wnukami

8.00

+ Jerzy Domowicz – od szwagierki Danki z Laskowa

17.00

+ Czesław w 1. r. śm., Helena i Antoni Jaroch

18.30

O Boże bł. i opiekę MB dla członkiń V Róży Żywego Różańca Kobiet, a dla zm. o radość nieba

O Boże bł. i opiekę MB dla członków VI Róży Żywego Różańca Mężczyzn, a dla zm. o radość nieba

Z podz. P. Bogu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę św. Rodziny i łaskę zdrowia na dalsze lata małżeńskiego życia dla Wiesławy i Zbigniewa z ok. 50. r. ślubu – od koleżanek

O zdrowie dla Eli, Basi i Jana

+ Tomasz Kendziora – 13. Msza św. greg.

+ Janusz Jesse – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Halina Partyka – od syna Pawła z rodziną

+ Henryk Maćkowiak – od syna Krzysztofa z rodziną

+ Karol Siemieniewski – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Teresa Szostak – od Tadeusza Kmieciaka z rodziną

+ Jadwiga Stopa – od wnuka Macieja z rodziną

+ Jan Zieliński w 1. r. śm. – od dzieci z rodzinami oraz od Anieli Walczak

+ Jolanta Szymanowicz w r. śm. – od najbliższych

+ Barbara Zawadka – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Jadwiga Sadokierska – od rodziny Nowaków

+ Władysława (k), Franciszek, Franciszek Kamińscy, Stefan, Maria, Antoni Rajek, Ignacy, Bożena, Longina (k) Kubiaczyk

Czwartek

16

września

św. Korneliusza (pa, m) i Cypriana (bp, m)

7.00

+ Monika Głowska – od sióstr Serafitek

8.00

+ Tomasz Kendziora – 14. Msza św. greg.

18.30

+ Kazimierz i zm. z rodz. Rostków i Przespolewskich – od syna Rafała z rodziną

18.30

+ Regina Kostelecka – od wnuka Andrzeja z rodziną

Piątek

17

września

7.00

+ Tomasz Kendziora – 15. Msza św. greg.

8.00

+ Zbigniew Szeląg – od dyrekcji i całej społeczności I LO im. św. Barbary w Chodzieży

18.30

+ Wojciech Frankowski w 10. r. śm. i rodzice z obu stron

18.30

+ Stefania i Florian Ciesielscy oraz zm. z rodz.

Sobota

18

września

Święto św. Stanisława Kostki (z), patrona Polski

7.00

+ Tomasz Kendziora – 16. Msza św. greg.

8.00

+ Wiktor Borysionek

16.00

W int. Lidii i Grzegorza z ok. 25. r. ślubu z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

17.00

O Boże bł. i opiekę MB dla Krystyny i Janusza z ok. 50. r. ślubu

18.30

+ Longin w 10. r. śm., Jan, Waldemar Czarneccy, Christine Ziegler (czyt. cigler)

18.30

+ Jerzy Karbowniczak w 10. r. śm., Anna Karbowniczak w 1. r. śm. – od najbliższych

 Niedziela

19

września

XXV Niedziela zwykła

7.00

+ Franciszek w r. śm., zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

8.30

 

10.00

+ Stefan w r. śm., Kazimiera Kaczmarek i zm. z rodz.

11.15

+ Regina w r. śm. i Henryk Kubiak, Janina i Józef Kałużni, Konrad Kurowski i zm. z rodz.

12.30

+ Zdzisław Janiak – od żony i córek z rodzinami

15.00

+ Tomasz Kendziora – 17. Msza św. greg.

+ Maria Munc w 5. r. śm. – od dzieci

+ Daniel Drop w 2. r. śm., Rafał Drop w 4. r. śm., Joanna Wasio, Konstanty, Władysława (k), Zenon Drop

+ Stanisław Gembiak – od sąsiadów rodziny Trzaska

+ Aniela Heymann – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Janina Glinkowska – od chóru kościelnego

+ Henryk Grabowski – od Roberta z rodziną i Donatą

+ Krystyna Żupińska – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Zofia Nawrot – od Apostolstwa Dobrej Śmierci

+ Cecylia Janiszewska – od córki Aurelii z mężem Manfredem

+ Karol Siemieniewski – od rodziny Łochowiczów                                                               

+ Helena Rujna-Perlicjan – od córki Danuty z synem Robertem

+ Helena, Edmund, Norbert i Magdalena Merker – od Renaty z Bartkiem

+ Elżbieta i Jerzy Sydow – od syna Rafała z rodziną

+ Teresa Szostak – od męża Zdzisława i syna Przemysława

+ Mateusz Krukowski – od matki chrzestnej z rodziną

+ Franciszek i Anna Owczarzak – od Władysławy Komisarek i Doroty Przybylskiej z córkami

+ Marzena i Stanisław Andrzejczak – od synów z rodzinami

+ Zofia Wojciechowicz – od rodziny

+ Ruth Karamucka – od mieszkańców ul. Broniewskiego

+ Adam, Julia, Roman, Mateusz, Maria Habit

+ Kazimiera, Władysław, Wiesław i Zygmunt Rozmiarek

+ Maria Szydłowska – od rodziny Błażejaków

+ Tadeusz Staśkowiak w 22. r. śm. i zm. z rodz.

+ Małgorzata Opara w 1. r. śm. – od męża z rodziną

+ zm. z rodz. Dałkowskich

+ Andrzej Majewski – od brata Janusza z rodziną

+ Jolanta Odor – od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej

+ Krzysztof Jabłoński – od wujka Stanisława i cioci Zosi

+ Danuta Munc w 2. r. śm. – od córek z rodzinami

+ Henryk Wilski – od mieszkańców ul. Składowej 4c

17.00

+ Arkadiusz Strzałkowski w 10. r. śm. – od żony i dzieci

19.00

+ Tomasz Nagórny

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook