slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 20 – 26 września 2021

Poniedziałek

20

 września

św. św. Andrzeja Kim Taegon (p, m) Pawła Chong Hasang i Towarzyszy (m)

7.00

+ s. Benigna z ok. ur.

8.00

+ Tomasz Kendziora – 18. Msza św. greg.

18.30

+ Krystyna Winkel w 3. r. śm. i zm. z rodz.

18.30

+ Zdzisława (k) Kowalska w r. śm. – od syna Bartosza z rodziną

Wtorek

21

 września

Święto św. Mateusza (Ap, Ew)

7.00

Z ok. im. Mateusza z podz. za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dary DŚ oraz opiekę MB i św. Józefa

8.00

+ Tomasz Kendziora – 19. Msza św. greg.

18.30

+ Marian Kledzik w 2. r. śm.

18.30

+ Lilia i Jerzy Kledzik – od córki z rodziną

Środa

22

 września

7.00

+ Teresa Nowak

8.00

+ Tomasz Pietruszka – od rodziców

17.00

+ Andrzej Rybarczyk w 1. r. śm. – od córki Irminy z rodziną

18.30

O przemianę serca, łaskę wiary, opiekę MB i Boże bł. dla Ryszarda

+ Anna Maria Olejniczak, Wanda i Witold Furs, Aneta Spychalska, Grzegorz Furs, Zdzisława (k) Trębacz

+ Wiesław Nawrocki – od córki Beaty i brata Eugeniusza z rodzinami

+ Tomasz Kendziora – 20. Msza św. greg.

+ Zbigniew Kulik – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Arkadiusz Strzałkowski w 10. r. śm., Andrzej w 6. r. śm., zm. z rodz. Strzałkowskich i Wienke

+ Hildegarda Sadek w 30. r. śm., Karol Sołtysiak i zm. z rodz.

+ Pelagia i Leonard Gawrych i zm. z rodz. – od córki i wnuczki

+ Maria Huczko – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Halina Partyka – od siostry Danki z rodziną

+ Elżbieta Sydow – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Teresa Szostak – od rodziny Chaleckich

+ Włodzimierz w 4. r. śm. – od żony

+ Władysław Kuzia w 1. r. śm. – od Zosi z rodziną

+ Jerzy Sydow – od Eli z mężem

+ Izabela Bryś – od dziadków

+ Weronika Karetko w 1. r. śm. i rodzice z obu stron

+ Zofia Wojciechowicz – od Teresy i Leona Boruckich

+ Maria Szydłowska – od Beaty i Andrzeja Bednarz

+ Zenon Witkowski – od sąsiadów Staszewskich

+ Irena Puziak – od wnuczki Sylwii z rodziną

Czwartek

23

września

św. Pio z Pietrelciny (p)

7.00

+ Tomasz Kendziora – 21. Msza św. greg.

8.00

+ Danuta Jarząbek – od chrześniaka Roberta

18.30

+ Maria, Franciszek Machij i zm. z rodz. Kisielowskich i Machijów

18.30

+ Barbara i Kazimierz i zm. z rodz.

 

Piątek

24

września

7.00

+ Tomasz Kendziora – 22. Msza św. greg.

8.00

+ Tekla Lepczyńska

18.30

+ Tadeusz Springer w 32. r. śm. – od żony i córek z rodzinami

18.30

+ Wanda Pietruszka – od rodziny Filipiaków

Sobota

25

września

 

7.00

+ Tomasz Kendziora – 23. Msza św. greg.

8.00

+ Marianna Grabowska w 36. r. śm.

18.30

+ Wojciech Łechtański – od żony i dzieci z rodzinami

18.30

+ Teresa Nowak z ok. ur.

 Niedziela

26

września

XXVI Niedziela zwykła

7.00

Z ok. ur. Jowity i Oliwera z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dary DŚ i opiekę MB

8.30

+ Andrzej Kolbe – od Zdzisławy z rodziną

10.00

+ Anna w 8. r. śm., Zofia, Paweł, Antoni, Aleksander Flitta, Kazimiera, Jerzy Wylegała, Karolina, Antoni Matusewicz, ks. Ryszard Łaszcz

11.15

+ Lidia Fatla

12.30

Z podz. za 100 lat pobytu Sióstr Serafitek w Chodzieży i 25 lat istnienia świetlicy Promyk Dobra, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i dar nowych powołań

15.00

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. dla Ewy, Andrzeja, córki Ilony i syna Mateusza z rodzinami

W int. wnuka Michała o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB w trudnej pracy

+ Tomasz Kendziora – 24. Msza św. greg.

+ Barbara Mroczkowska w 3. r. śm. – od córek z rodzinami

+ Jan Jacek w 3. r. śm.

+ Adam z ok. ur. – od żony, dzieci i wnuków

+ Regina z ok. im. – od córki, wnuków i prawnuków

+ Irena Skibicka – od syna z rodziną

+ Teresa w 6. r. śm., Zygmunt, Jerzy Kaszkowiak, Władysław Wrzask, zm. z rodz. Wrzasków, Kaszkowiaków i Modrawskich

+ Teresa Nagel – od siostrzenicy Justyny z mężem i synem

+ Florian, Władysław, Jadwiga, Jerzy, Stanisława (k), Leon Wiśniewscy

+ Tadeusz Kwaśniewski – od firmy pogrz. „Zydor”                                                                                     

+ Halina Partyka – od rodzin Majchrzak i Krakowiak

+ Henryk Freitag – od rodziny Najderów                                                                             

+ Ewa Grześkiewicz – od szwagierki Czesławy

+ Helena Rujna-Perlicjan – od córki Gertrudy z mężem i dziećmi

+ Elżbieta i Jerzy Sydow – od syna Marcina z rodziną

+ Teresa Szostak – od Urszuli Szostak z synami

+ Maria i Henryk Pietrowiak

+ Krystyna Kałucka – od córki Barbary z rodziną

+ Franciszek Matuszek z ok. ur.

+ Marzena Andrzejczak – od Beaty i Andrzeja Bednarz

+ Ruth Karamucka – od Danuty i Heleny z rodzinami

+ Marian Jabłoński i zm. z obu stron

+ Kazimierz Borowczyk i zm. z obu stron

+ Maria Szydłowska – od siostry Reginy

+ Andrzej Majewski – od siostry Krystyny z rodziną

+ Łucja Nowak – od koleżanek Agnieszki i Małgorzaty

+ Zofia Miśko – od kuzynek Janiny i Czesławy

17.00

+ Józef Partyka w 2. r. śm. – od żony z rodziną

19.00

+ Wiktor Borysionek – od przyjaciół

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook