slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 25 – 31 października 2021

Poniedziałek

25

 października

Przeniesienie relikwii św. Wojciecha

7.00

+ Helena – od Sióstr Serafitek

8.00

+ Łucja Nowak – od sąsiadów z ul. Wojska Polskiego

18.30

O zdrowie i bł. Boże dla Haliny, Ryszarda i całej rodziny

18.30

+ Anna, Władysław, Zygmunt, Edmund, Maria Nalepa i dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek

26

 października

7.00

+ Genowefa, Andrzej Szablewscy – od siostry z mężem

8.00

+ Łucja Nowak – od córki Ewy z rodziną

18.30

+ Krzysztof Słodowicz w 1. r. śm.

18.30

+ Kazimiera i Kazimierz Piechoccy, Helena i Henryk Jurgowiak oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Środa

27

 października

7.00

O bł. Boże, opiekę MB Nieust. Pomocy, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Jolanty i Bolesława w r. ślubu oraz dla ich córki Anny

8.00

+ Matylda Maliszewska w 1. r. śm. – od córki z rodziną

17.00

O Boże bł. i opiekę MB dla członkiń XIII Róży Żywego Różańca Kobiet, a dla zm. o radość nieba

18.30

+ Józef Kukla – od żony

+ Albina Lippok – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Halina Partyka – od syna Tomasza z rodziną

+ Mateusz Krukowski – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Jerzy Sydow – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Krystyna Kałucka – od Klaudii z rodziną

+ Marzena Andrzejczak – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Mirosława (k) Parecka – od córki Oli z mężem

+ Izabela Rozpłochowska – od IV Róży Żywego Różańca Kobiet

+ Ryszard, Franciszek Mostaler, Tadeusz Serafinowicz, Zdzisław Mnich, Tadeusz Superczyński – od Ireny z rodziną

+ Andrzej Filipowski – od żony i córki z rodziną

+ Barbara Wieczorek – od mieszkańców ul. Traugutta 14, 17, 19, 20 i 26

+ Beata Dymek – od społeczności Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży

Czwartek

28

października

Święto św. Szymona i Judy Tadeusza (Ap)

7.00

+ Tadeusz Dobosz i zm. z rodz. – od żony

8.00

+ Zofia, Tadeusz Krukowscy

18.30

+ Scholastyka, Tadeusz, Krystyna Kałuccy, Jadwiga Jasińska, Władysław i Maria Mąka

18.30

+ Leonard w r. .śm i Lidia Laseccy – od córek

 

Piątek

29

października

7.00

+ Janina w 20. r. śm., Maksymilian i Tadeusz

8.00

+ Łucja Nowak – od Ewy Kaszkowiak z rodziną

18.30

+ Jan, Stanisława (k) Barczyk, Dariusz Szepielak i zm. z rodz.

18.30

+ Jerzy Kwiatkowski – od wnuczki Martyny z mężem i synem

Sobota

30

października

 

7.00

+ s. Dorotea Szałkowska – od siostry Janiny oraz od rodzin Kluskiewicz i Kurko

8.00

+ Jerzy Migdalczyk w r. śm. – od żony, dzieci i wnuków

18.30

+ Janina Maćkowiak w 1. r. śm. – od córek

18.30

+ Jan Kadur w 18. r. śm. – od żony

 Niedziela

31

października

XXXI Niedziela zwykła

7.00

+ Jadwiga w r. śm. i Stanisław Michurscy

8.30

+ zm. z rodz. Wujków i Partyków

10.00

+ Stefania i Franciszek Kasperscy, Seweryna (k) i Leon Sarbinowscy

11.15

+ ks. Antoni Kutz, jego rodzice i siostra

12.30

+ Jadwiga, Józef Zagozda, Leokadia, Stanisław, Edward Zgódka, Czesław Ryska, Zbigniew Pasieta, Tomasz Florkowski, Mirosław Sobol

15.00

+ Barbara Mroczkowska, zm. z rodz. Paszów, Jędrzejczyków i Tyszko – od córek z rodzinami

+ Sylwester Demczyński w 8. r. śm. i zm. z rodz. – od żony i syna

+ Renata i Kazimierz Maczyńscy, Marta, Edmund Maćkowiak, Stanisława (k) Rutkowska

+ Zdzisław Bieluk – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Helena Rujna-Perlicjan – od sąsiadów z ul. Zielonej 4

+ Stanisław Mazurek – od żony

+ Janina Maciołek – od wnuczki Ani z dziećmi

+ Czesław Gawron w 5. r. śm. – od żony z rodziną

+ Jan i Antonina Gawron, Łucja i Roman Nowaczyk                                                            

+ Hieronim Kantorski w 1. r. śm. – od mamy z rodziną

+ Zenon Witkowski – od kolegi Irka                                                                   

+ Jan Matysiak w 11. r. śm. i rodzice z obu stron – od żony i dzieci z rodzinami

+ Maria i Bolesław Karwowscy

+ Jan Kuszak – od wnuczki Katarzyny z Pawłem i Amelką

+ Danuta Wandurska – od koleżanek z pracy

+ Konrad Basta – od sióstr z rodzinami

17.00

+ Krzysztof Wasilewski – od cioci Teresy

19.00

+ Alojzy Witkowski – od żony

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook