• slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 29 listopada – 5 grudnia 2021

Poniedziałek

29

 listopada

 

7.00

Z podz. za odebrane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

7.00

+ Marian Kin – od firmy pogrz. „Twaróg”

8.00

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i dary DŚ dla Ewy z ok. ur. – od XIV Róży Żywego Różańca Kobiet

18.30

W int. Danuty z ok. 80. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże na dalsze lata życia

18.30

+ Eleonora, Franciszek Andrzejczak i zm. z rodz., Kazimiera, Konrad Szulc i zm. z rodz.

Wtorek

30

 listopada

Święto św. Andrzeja (Ap)

7.00

+ Stanisława (k) i Andrzej Kaczmarek

8.00

+ Antoni Bukowski – od syna Andrzeja z rodziną

18.30

+ Stanisław i Janina Bednarz w 16. r. śm.

18.30

+ Agnieszka Hetmanowska w 9. r. śm.

18.30

+ Krystyna i Tadeusz Kłos i zm. z rodz.

Środa

01

 grudnia

7.00

+ Katarzyna i Czesław Jończyk

7.00

+ Ludwik Iglewski – 1. Msza św. greg.

8.00

+ Jerzy Święch

17.00

+ Józef, Marianna Tomczyk, Jadwiga, Marian Tomkowiak i zm. rodzice z obu stron oraz Krystyna Mańk i Tadeusz Karbowniczak

18.30

+ zm. z rodz. Lupertowiczów, Klimackich i Czajka

+ Marta Maćkowiak – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Jan Szudera w 3. r. śm. – od żony i dzieci z rodzinami

+ Paweł Nowak – od zięcia Tadeusza

+ Anna, Wincenty, Wiesław Wróbel w 3. r. śm. – od żony i syna Jakuba z rodziną

+ zm. z rodz. Koniecznych, Rosołek, Joanna Smarz

+ Jan Frydrych – od rodziny Wasilewskich

+ Natalia Michalewska – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Dawid Klimczyk w r. śm.

+ Zygmunt Różewicz – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Kazimierz Bąkowski – od żony

+ Eufemia i Andrzej Kempa

+ Marek Zdziebło – od Heleny, Władysława i Arlety

+ Jadwiga i Leonard Szulc

+ Andrzej Gryczka – od Danki z rodziną i Katarzyny Maj

+ Krystyna Żak – od syna Artura

+ Klaudia Grajewska

Czwartek

02

grudnia

7.00

O powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów oraz o Boże bł., światło DŚ, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co pracowali w tej parafii, z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa oraz o radość nieba dla zm. kapłanów

7.00

+ Jerzy w r. śm., Adam, Kazimierz i dusze w czyśćcu cierpiące

8.00

+ Kazimiera Kotecka w r. śm., Kazimiera i Józef Koteccy

18.30

+ Ludwik Iglewski – 2. Msza św. greg.

18.30

+ Edward Kierojczyk i Zbigniew Zawadzki

Piątek

03

grudnia

św. Franciszka Ksawerego (p) – patrona misji

7.00

+ Maciej Kaźmierczak

7.00

+ Ludwik Iglewski – 3. Msza św. greg.

8.00

+ Barbara Łechtańska – od synowej i wnuków z rodzinami

18.30

+ Krystyna Janiszewska w 14. r. śm. – od dzieci i wnuków

Sobota

04

grudnia

 

7.00

O bł. Boże, światło DŚ i wszelkie potrzebne łaski dla ks. Krystiana i kapłanów pracujących w naszej parafii

7.00

+ ks. Tomasz Malepszy w 50. r. śm., ks. Edmund, ks. Zenon, ks. Władysław

8.00

+ Ludwik Iglewski – 4. Msza św. greg.

18.30

+ Barbara Mroczkowska – od córek z rodzinami

18.30

+ Kazimierz Bąkowski – od chrześniaka Wojtka z rodziną

 Niedziela

05

grudnia

II Niedziela Adwentu

7.00

+ Barbara Wielmożna – od sąsiadów z ul. Wyszyńskiego 5b

8.30

+ Michał w 14. r. śm., Stefan i Leokadia Kot

10.00

+ Eugeniusz i Ludwik Krząkała oraz dusze w czyśćcu cierpiące

11.15

+ Tadeusz Pufahl w 25. r. śm., Irena Pufahl w 1. r. śm., Paweł Dera w 11. r. śm.

12.30

+ Edmund Stoiński i rodzice z obu stron – od żony i córki z rodziną

15.00

W int. Dariusza, Lucyny, Mariusza, Marii, Eweliny, Dominika i z rodziny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ, opiekę MB i łaskę zdrowia, o prawną ochronę życia poczętego, o ustanie epidemii, za kapłanów, Kościół św. i Ojczyznę

+ Ludwik Iglewski – 5. Msza św. greg.

+ Irena, Jan Siodła, Zofia Krawczak, Edward, Stanisława (k), Stanisław Kabat, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Andrzej Gryczka – od chóru kościelnego

+ Roman Oko w 4. r. śm.

+ Barbara i Mieczysław Tomaszewscy

+ Jan Kuszak – od wnuczki Weroniki z Tomkiem

+ Julianna i Zenon Kapsiak, Stefania i Jan Kapsiak

+ Grażyna Błońska – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Anna Zwierzykowska w 7. r. śm., zm. z rodz. Zwierzykowskich i Wołyńskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące

+ Jerzy Gorkowski – od brata Kazimierza z żoną

+ Barbara Wieczorek – od Heni z rodziną   

+ Wiesława (k) Zagóra, Danuta i Bolesław Sroka

+ Alicja Szewczyk – od koleżanek z klasy D matura 1967                                          

+ Teresa Gałkowska – od męża z dziećmi

+ Arkadiusz Polcyn – od chrzestnego Kazimierza z rodziną

+ Antonina Nowakowska, Janina, Michał, Zenon

+ Marianna Strumnik – od dzieci z rodzinami

+ Maria Siuda – od Anety i Alicji z rodziną

17.00

+ Leokadia Rettych – od córki z rodziną

19.00

+ Krystyna Pietrzykowska i dusze w czyśćcu cierpiące – od Ewy z rodziną

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook