INTENCJE MSZALNE 3 – 9 stycznia 2022 |
||
Poniedziałek 03 stycznia
|
7.00 |
+ Andrzej Kolbe – 2. Msza św. greg. |
7.00 |
+ Jerzy Brzeziński w 6. r. śm. |
|
8.00 |
O Boże bł. i opiekę MB dla Zdzisława (m) z ok. 70. ur. – od żony |
|
18.30 |
Msza św. kolędowa w int. mieszkańców ulic Wyspiańskiego, Moniuszki i Szymanowskiego |
|
18.30 |
+ Bruno w 12. r. śm., Jadwiga Eichstaedt |
|
Wtorek 04 stycznia |
7.00 |
+ Andrzej w 37. r. śm. – od syna |
7.00 |
+ Andrzej Kolbe – 3. Msza św. greg. |
|
8.00 |
+ Helena Trzciołek w 9. r. śm. i zm. z obu stron |
|
18.30 |
Msza św. kolędowa w int. mieszkańców ulic Kościuszki i Kościelnej |
|
18.30 |
+ ks. Józef Maciołek |
|
Środa 05 stycznia |
7.00 |
+ Irena i Henryk Karpińscy i zm. z rodz. |
7.00 |
+ Mieczysław Sawiński – od Zofii i Stanisława |
|
8.00 |
+ Helena, Stanisław, Henryk Sławińscy |
|
17.00 |
+ Barbara Barańczak-Cieślik w 5. r. śm. – od matki chrzestnej |
|
18.30 |
Z ok. 96. r. ur. Haliny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
|
+ Maksymilian Szukała – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Andrzej Kolbe – 4. Msza św. greg. |
||
+ Alojzy Witkowski – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Halina Kulaszewska – od męża z córkami i rodziną |
||
+ Łucja w r. śm. |
||
+ Stefania Kleszczyńska – od firmy pogrz. „Twaróg” |
||
+ Urszula Laube-Kamińska – od siostry Elżbiety z rodziną |
||
+ Eugeniusz Strzyżewski – od pracowników przychodni Eskulap |
||
+ Janina Wojdyło – od dzieci |
||
+ Halina Kalińska-Maślak – od siostry Wiesławy |
||
Czwartek 06 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego |
7.00 |
O powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów oraz o Boże bł., światło DŚ, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co pracowali w tej parafii, z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa oraz o radość nieba dla zm. kapłanów |
8.30 |
+ Andrzej Kolbe – 5. Msza św. greg. |
|
10.00 |
Za Ojczyznę |
|
11.15 |
+ Roman Wendt w 10. r. śm. |
|
12.30 |
+ Marta, Karol Wieczorek, Helena, Zdzisław Pawlak |
|
15.00 |
+ Janina w 1. r. śm. i Eugeniusz Jodda – od córki Arlety |
|
19.00 |
+ Janina w 5. r. śm., Jan w 15. r. śm. Pieńkowscy, Zbigniew Wypiór w 9. r. śm. |
|
Piątek 07 stycznia |
7.00 |
+ ks. Jan, ks. Władysław, Alfred, Krzysztof, Stanisław, Tomasz, Edmund, Zenon |
7.00 |
+ Janina Glinkowska – od Sióstr Serafitek |
|
8.00 |
+ Andrzej Kolbe – 6. Msza św. greg. |
|
18.30 |
Msza św. kolędowa w int. mieszkańców ulic ks. Malepszego i Prymasa Wyszyńskiego |
|
18.30 |
+ Józef Stachowiak w 9. r. śm. – od żony i dzieci z rodzinami |
|
Sobota 08 stycznia
|
7.00 |
+ Jadwiga w r. śm., Stanisław Sławińscy i dusze w czyśćcu cierpiące |
7.00 |
+ Andrzej Kolbe – 7. Msza św. greg. |
|
8.00 |
+ Łucja i Franciszek Zimni, Teresa Nowak |
|
18.30 |
+ Maksymilian Szukała – od syna Jarosława z synem |
|
Niedziela 09 stycznia Święto Chrztu Pańskiego |
7.00 |
O Boże bł., łaskę dobrej śmierci dla członków ADŚ i o wieczną radość dla członków zmarłych |
8.30 |
+ Zofia w 19. r. śm., Jerzy Maczyńscy i zm. rodzice Marianna i Marcin |
|
+ Andrzej Kolbe – 8. Msza św. greg. |
||
+ Czesław w 10. r. śm. i Urszula w 1. r. śm. Witczak |
||
+ Roman Borowczak – od żony |
||
+ Czesław Kaniewski – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Edmund Kucharski – od społeczności Szkoły Podstawowej nr 3 w Chodzieży |
||
+ Jacek Sarbinowski – od żony |
||
+ Aleksandra (k), Stanisław i Regina Bagrowscy oraz zm. z rodz. Gwarnych |
||
+ Halina Kalińska-Maślak – od męża |
||
+ Marek Grzelak – od żony z dziećmi |
||
10.00 |
+ Stefan Leśkiewicz, Alina i Józef Adaszyńscy i zm. z rodz. |
|
11.15 |
O Boże bł., zdrowie, dary DŚ i opiekę MB dla Joanny z ok. 18. ur. – od babci |
|
12.30 |
+ Stanisław w 20. r. śm., Irena Jończyk i zm. z rodz. oraz Zbigniew Marczyk |
|
15.00 |
+ Franciszek Biszof w r. śm., Andrzej Kolbe i zm. z rodz. |
|
19.00 |
+ Leokadia, Piotr, Włodzimierz Kłos, Irena, Jan Kończak i zm. z obu rodzin |