INTENCJE MSZALNE 10 – 16 stycznia 2022 |
||
Poniedziałek 10 stycznia
|
7.00 |
+ Andrzej Kolbe – 9. Msza św. greg. |
7.00 |
+ Stefan Cesarz – od córki z wnukiem i syna |
|
8.00 |
+ Stefan Sobkowski w 4. r. śm. |
|
18.30 |
Msza św. kolędowa w int. mieszkańców ulic ks. Czechowskiego, Składowej, Strzeleckiej, Fabrycznej, Łąkowej i Wierzbowej |
|
18.30 |
+ Jerzy Liberski, rodzeństwo i rodzice z obu stron, Józef Żatkowski i dusze w czyśćcu cierpiące |
|
Wtorek 11 stycznia |
7.00 |
O Boże bł. dla Rity z ok. 1. r. ur. oraz + Franciszka (k), Stanisław Jankowscy i Edmund Matuszewski |
7.00 |
+ Andrzej Kolbe – 10. Msza św. greg. |
|
8.00 |
+ Grażyna Błońska – od siostry Iwony z Piotrem i dziećmi |
|
18.30 |
Msza św. kolędowa w int. mieszkańców ulic Chopina, Traugutta, Parkowej, Ujskiej, Gajowej, Sadowej, Łukasiewicza i Reja |
|
18.30 |
+ Maksymilian Szukała – od rodzin Domańskich, Szukałów, Barańczyków i Jankowskich |
|
Środa 12 stycznia |
7.00 |
+ Olga, Tomasz Śliwińscy i zm. z rodz. |
7.00 |
+ Elżbieta, Jerzy Mikołajczak, Stanisław, Sylwia Syncerz, Andrzej Kucharski |
|
8.00 |
W 70. r. ur. Marii z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
|
17.00 |
+ Franciszek Hepner w 22. r. śm., Stanisława (k), Jan Kłos, Wiktoria, Stanisław Hepner i zm. z rodz. |
|
18.30 |
O Boże bł. i opiekę MB dla Małgorzaty z ok. 60. ur. – od VIII Róży Żywego Różańca Kobiet |
|
Z podz. P. Bogu za powrót do zdrowia |
||
+ Stanisław Żukowski – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Andrzej Kolbe – 11. Msza św. greg. |
||
+ Mieczysław Wierzbiński w 3. r. śm. – od kochającej żony i córki oraz kochającego wnuka |
||
+ Stefan Ziemba – od siostrzeńca Łukasza z rodziną |
||
+ Scholastyka Kałucka, Krystyna Kałucka, Marcjanna Kozak |
||
+ Arkadiusz Polcyn – od żony Iwony, syna Mikołaja, syna Marcina i syna Krystiana |
||
+ Stanisław Janusz w 12. r. śm. i zm. z rodz. z obu stron |
||
+ Maria Królczyk – od firmy pogrz. „Twaróg” |
||
+ Marian Kozak w 1. r. śm. – od żony i dzieci |
||
+ Halina Gruszczyńska – od Eleonory Michałowicz z rodziną |
||
+ Eugeniusz Strzyżewski – od córki Iwony z mężem |
||
+ Justyna Żukowska w 3. r. śm. i zm. z rodz. |
||
+ Krystyna Nesteruk – od synów z rodzinami |
||
+ Halina Kalińska-Maślak – od chrześniaka Damiana Dąbrowskiego |
||
+ Jerzy Nowaczyk – od chrześniaczki Marzeny |
||
+ Jan Olejniczak w 7. r. śm. – od żony i córek |
||
+ Henryk Wylegała – od siostry Joli z rodziną |
||
Czwartek 13 stycznia |
7.00 |
Za wszystkich, którzy prosili siostry o modlitwę |
7.00 |
+ Andrzej Kolbe – 12. Msza św. greg. |
|
8.00 |
+ Weronika i Józef Jankowscy, Magdalena Błoch |
|
18.30 |
Msza św. kolędowa w int. mieszkańców ulic Gałczyńskiego, Broniewskiego, Staffa, Makuszyńskiego, Norwida i Tetmajera |
|
18.30 |
+ Helena Kabat |
|
Piątek 14 stycznia |
7.00 |
+ Andrzej Kolbe – 13. Msza św. greg. |
7.00 |
+ Wanda Charów |
|
8.00 |
+ Irena Düsterdiek – od mieszkańców Wyszyńskiego 5B |
|
18.30 |
Msza św. kolędowa w int. mieszkańców ulic Leśnej, os. Leśne, Kochanowskiego, Karczewnik, Siejaka, os. Widok i os. Piaskowe |
|
18.30 |
+ Natalia Klejna – od Lubomiry i Henryka |
|
Sobota 15 stycznia
|
7.00 |
+ Andrzej Kolbe – 14. Msza św. greg. |
7.00 |
+ Kazimierz Bąkowski – od siostrzenicy Agnieszki z rodziną |
|
8.00 |
+ Antoni Bukowski – od córki Elżbiety z rodziną |
|
18.30 |
+ Alojzy Witkowski – od Stanisława i Mieczysławy Zając |
|
Niedziela 16 stycznia II Niedziela zwykła |
7.00 |
+ Tadeusz, Kazimierz, Franciszek Bartkowiak |
8.30 |
Z ok. ur. Jerzego i Adriana z podz. za odebrane łaski, z prośbą o Boże bł., dary DŚ i opiekę MB |
|
O bł. Boże, łaskę wiary, dary DŚ i opiekę MB dla Jakuba z ok. 27. ur. – od rodziców |
||
W 40. r. ślubu Marii i Leszka z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB na dalsze lata wspólnego życia |
||
+ Kazimiera w 5. r. śm., Władysław, Wiesław, Zygmunt Rozmiarek |
||
+ Leokadia w 1. r. śm., Stefan w 5. r. śm. i Michał Kot |
||
+ Andrzej Kolbe – 15. Msza św. greg. |
||
+ Stanisław Walczak i zm. z rodz. |
||
+ Kazimierz Bąkowski – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Lidia Krawiec – od rodziny Meresów |
||
+ Zbigniew Marczyk – od społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 |
||
+ Jacek Sarbinowski – od Grażyny i Henia z rodziną |
||
+ Jerzy Nowaczyk – od Małgorzaty i Janusza Freitag z rodziną |
||
+ Andrzej Nowakowski – od Iwony i Hani z rodzinami |
||
+ Henryk Robaszyński – od rodziny Pondel |
||
+ Ewa Kamińska – od przyjaciółki z rodziną |
||
+ Sabina w 4. r. śm. i Edward Parzych – od syna z rodziną |
||
+ Sabina – od znajomej |
||
10.00 |
+ Klara w 5. r. śm., Alojzy, Bronisław Jaremba |
|
11.15 |
+ Maksymilian Szukała – od wnuczki Angeliki z mężem i synem |
|
12.30 |
+ Elżbieta Ścigała – od rodziny Eichstaedt |
|
15.00 |
Z ok. 80. ur. Zdzisławy z podz. P. Bogu i MB za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o bł. i opiekę Bożą i M. Najśw. na dalsze lata |
|
19.00 |
+ Marian Wójcik – od rodziny Spychalskich |