INTENCJE MSZALNE 18 – 24 kwietnia 2022 |
||
Poniedziałek 18 kwietnia
|
7.00 |
+ rodzice, Leonard, Jerzy, Alfred, Ireneusz i dusze w czyśćcu cierpiące |
8.30 |
+ Henryk, jego rodzice i dusze w czyśćcu cierpiące |
|
10.00 |
+ Józef, Elżbieta, Franciszek, Tomasz Witt, Tadeusz Ciesielski |
|
11.15 |
+ Feliks, Władysława (k) Tatara i zm. z rodz. |
|
12.30 |
+ Władysław Róg w 21. r. śm., Konrad Eichstaedt w 30. r. śm. |
|
15.00 |
+ Barbara Wielmożna w 1. r. śm., Longin w 12. r. śm. i Albin oraz rodzice z obu stron – od córki z rodziną |
|
19.00 |
+ Marta, Leonard Gładych i dusze w czyśćcu cierpiące |
|
Wtorek 19 kwietnia |
7.00 |
+ Adam w 25. r. śm., Jerzy, Kazimierz i dusze w czyśćcu cierpiące |
8.00 |
W 42. r. ślubu Grażyny i Adama z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
|
18.30 |
+ Jerzy Witosławski – Msza św. pogrzebowa |
|
18.30 |
+ Grzegorz Grabarczyk i zm. z rodz. Grabarczyków i Płonowskich |
|
18.30 |
+ Henryk Piątkowski |
|
Środa 20 kwietnia |
7.00 |
W 40. r. ślubu Jolanty i Romana z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dary DŚ i opiekę MB |
8.00 |
W int. Jadwigi i Ryszarda z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB, również dla dzieci i wnuków |
|
8.00 |
+ Stanisława (k) w 20. r. śm., Franciszek, Jan Woroch, Zenon Niedopytała i zm. z rodz. |
|
17.00 |
Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania |
|
17.00 |
+ Halina Piotrowska w 5. r. śm. – od synów z rodzinami |
|
17.00 |
+ Alicja Szewczyk – od firmy pogrz. „Zydor” |
|
Czwartek 21 kwietnia |
7.00 |
+ Krystian Frankowski, rodzice z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące – od żony i dzieci |
8.00 |
+ Tadeusz w r. śm. i Franciszka (k) Pawełek |
|
18.30 |
+ Irena Jurga w 2. r. śm. – od córki z rodziną |
|
18.30 |
+ Ewa i Henryk Kaja – od syna z rodziną |
|
Piątek 22 kwietnia
|
7.00 |
|
8.00 |
W 55. r. ślubu Józefy i Józefa z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB na dalsze lata małżeńskiego życia |
|
18.30 |
W 42. r. ślubu Elżbiety i Henryka z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, łaskę zdrowia i wytrwałości – od mamy |
|
18.30 |
+ Helena w 30. r. śm., Antoni i Czesław Jaroch |
|
Sobota 23 kwietnia
|
7.00 |
+ Jerzy, Stefania, Jan, Adam, Kazimierz i dusze w czyśćcu cierpiące |
8.00 |
+ Stanisław Mazurek w 21. r. śm. |
|
18.30 |
Z ok. 45-lecia sakramentu małżeństwa Teresy i Jerzego oraz 10-lecia Marzeny i Marka z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Jubilatów i ich dzieci |
|
18.30 |
+ Henryk Janiak w 7. r. śm. – od żony |
|
Niedziela 24 kwietnia II Niedziela wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego |
7.00 |
+ Tomasz w 4. r. śm. i Wojciech Kendziora |
8.30 |
Z podz. za odebrane łaski, z prośbą o bł. Boże dla rodzin Marka i Jerzego z ok. im. |
|
Z podz. za szczęśliwy zabieg, z prośbą o łaski potrzebne na kolejny |
||
+ Jerzy i Elżbieta Sydow – od syna Przemka z rodziną |
||
+ Jerzy Gorkowski – od syna Rafała z rodziną |
||
+ Jerzy Domowicz w 1. r. śm. i z ok. im. – od żony i dzieci z rodzinami |
||
+ Mariusz Rettych – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Sabina i Antonina Drobiszewskie, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące |
||
+ Jan, Agnieszka, Mieczysław, Marian, Kazimierz Domańscy |
||
+ Agnieszka Czarnolewska z ok. ur. – od rodziców |
||
+ Agata Szurpit – od Ali i Marka z rodziną |
||
+ Jadwiga Drost – od Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej nr 23 w Poznaniu |
||
+ Natalka – od rodziny Flittów |
||
+ Melania Morzewska – od rodziny z Ostrowa Wlkp. |
||
+ Paulina Golisz z ok. ur. – od mamy |
||
10.00 |
W int. Jerzego i Marka z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
|
11.15 |
Z ok. 18. ur. Amelii z podz. za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę M Najśw. i potrzebne dary DŚ w dorosłym życiu – od rodziców i rodzeństwa |
|
12.30 |
+ rodzice, teściowie, Leon, Jerzy, Alfred, Ireneusz, Sabina Drobiszewska, Jadwiga Spitulska i dusze w czyśćcu cierpiące |
|
15.00 |
+ Paweł, Jadwiga, Gertruda, Agata, Friedolin Kutz, Zdzisława (k) Iwanowska |
|
19.00 |
+ Elżbieta Mikołajczak w 4. r. śm. |