• slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 12 – 18 września 2022

Poniedziałek

12

 września

 

7.00

+ Edmund Matuszewski, Franciszka (k) i Stanisław Jankowscy

8.00

+ Andrzej Słowiński – od rodzin Wasilewskich, Dziubińskich i Cybulskich

18.30

+ Andrzej Gryczka – 12. Msza św. greg.

18.30

+ zm. członkowie IV Róży Żywego Różańca Mężczyzn

Wtorek

13

 września

św. Jana Chryzostoma (bp, dK)

7.00

+ Dorota Granek – od pracowników oddziału chirurgii ogólnej

8.00

+ Krzysztof Węgrzyn – od żony

18.30

+ Andrzej Gryczka – 13. Msza św. greg.

18.30

+ Teresa Broda-Wypyszyńska w 3. r. śm.

Środa

14

 września

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7.00

+ Grażyna Michalak – od koleżanki Doroty Borkowskiej

8.00

+ Regina w r. śm. i Henryk Kubiak, Janina, Józef Kałużni, Konrad Kurowski i zm. z rodz.

17.00

O Boże bł. i opiekę MB dla członkiń VI Róży Żywego Różańca Kobiet oraz o życie wieczne dla członkiń zm.

18.30

W 60. r. ślubu Urszuli i Kazimierza z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB, a dla zm. rodziców z obu stron o łaskę nieba

+ Andrzej Gryczka – 14. Msza św. greg.

+ Janina Maćkowiak – od bliskich sąsiadów

+ Maria Garstecka – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Zbigniew Rybarski w 1. r. śm. – od Danuty

+ Maria Konitz i zm. z rodz. Brzezińskich

+ Bronisława (k), Hieronim i Katarzyna Sawińscy – od córki Ani z rodziną

+ Aleksandra (k) Pabijan

+ Danuta Strugała w r. śm. – od córki z rodziną

+ Joanna Śremska – od wnuczki Małgorzaty z rodziną

+ Franciszek, Ryszard Mostaler, Tadeusz Serafinowicz, Gertruda, Kazimierz, Zenon Kosiccy, Marta, Franciszek Kurzajczyk, Zofia, Krystyna, Zofia – od Moniki z rodziną

+ Julian, Władysława (k) i Marian Jankowscy

+ Kazimierz Łapacz – od rodziny Rentz i Hekert

Czwartek

15

września

Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

7.00

+ Ryszard Machniak – od rodziny Mehlów i Kowalskich

8.00

+ Ryszard Machniak – od kolegi Staszka z Krosna

18.30

O Boże bł., i opiekę MB dla Stanisławy (k) w dniu 70. ur. – od córki z rodziną

18.30

+ Andrzej Gryczka – 15. Msza św. greg.

Piątek

16

września

św. Korneliusza (pa, m) i Cypriana (bp, m)

7.00

+ Zenon Tecław w 17. r. śm., zm. z rodz. Tecław i Hołubowskich

8.00

+ Edmund Kierenkiewicz – od mieszkańców ul. Wróblewskiego

18.30

+ Andrzej Gryczka – 16. Msza św. greg.

18.30

+ Jadwiga Drost – od Mariana, Urszuli i Agnieszki

Sobota

17

września

 

7.00

+ Andrzej Gryczka – 17. Msza św. greg.

8.00

+ Jadwiga Drost – od Danuty z rodziną

18.30

+ Tadeusz Staśkowiak w 23. r. śm. i zm. z rodz.

18.30

+ Elżbieta Ścigała w 1. r. śm. – od rodziny

 Niedziela

18

września

XXV Niedziela zwykła

7.00

+ Franciszek w r. śm., zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

8.30

O zdrowie i bł. Boże dla Zofii, Stanisława i całej rodziny

W 45. r. ślubu Aliny i Marka z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla Jubilatów i ich dzieci

+ Krystyna Nowak w 6. r. śm., zm. z rodz. Nowaków i Ptaszyńskich

+ Marian Kledzik w 3. r. śm.

+ Andrzej Gryczka – 18. Msza św. greg.

+ Michał i Stefan Kot

+ Marianna Wiśniewska w 30. r. śm. – od córki Barbary

+ Mirosław Szychta w 2. r. śm. – od żony

+ Jolanta Szymanowicz – od rodziny

+ Irene Schade – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Maria i Józef Kępa – od córki i wnuka

+ Gertruda i Stanisław Jankowscy, zm. z rodz. Jankowskich i  Manetów

+ Hieronim Dutkiewicz, Irena Chudzińska, Marian Rybak

+ Stefan Janas – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Stanisław Kałucki – od sąsiadów z ul. Składowej 4a

+ Dominika (k) Piesik – od męża z dziećmi

+ Małgorzata Opara w 2. r. śm. – od męża z rodziną

+ Zdzisław Opara w 1. r. śm. – od taty z rodziną

+ Danuta Munc w 3. r. śm. – od córek Patrycji i Magdaleny z rodzinami

10.00

+ Stefan, Kazimiera Kaczmarek i zm. z rodz.

11.15

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i dary DŚ dla Pawła i jego rodziny

12.30

+ Longin w 12. r. śm., Gertruda, Jan, Waldemar Czarneccy i Christine Ziegler

15.00

+ Maksymilian Szukała w 1. r. śm. – od dzieci z rodzinami

19.00

+ Irena, Edmund, Helena, Marian Wieczorkowie, Jolanta i Henryk

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook