• slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 26 września – 2 października 2022

Poniedziałek

26

 września

 

7.00

+ Maria Owczarzak w 20. r. śm. – od syna Krzysztofa z rodziną

8.00

+ Andrzej Gryczka – 26. Msza św. greg.

18.30

+ Bronisława (k) w 30. r. śm., Stefan Ziemkowscy, Zenon Kaczmarczyk

18.30

+ Anna Flitta w 9. r. śm., Zofia, Paweł, Antoni, Aleksander Flitta, Kazimiera, Jerzy Wylegała, ks. Ryszard Łaszcz

Wtorek

27

 września

św. Wincentego à Paulo (p)

7.00

+ Andrzej Gryczka – 27. Msza św. greg.

8.00

+ Danuta Niewieczerzał – od Urszuli i Mariana Maron z rodziną

18.30

Z ok. im. i ur. Doroty z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB oraz o łaskę życia wiecznego dla + Marka z ok. im. i dusz w czyśćcu cierpiących

18.30

+ Ludwik, Ludmiła, Andrzej Dowhalscy, Antoni, Irena, Andrzej, Stanisław, Krzysztof Nejman – od Doroty i Tomka z rodziną

Środa

28

 września

św. Wacława (m)

7.00

+ Barbara, Kazimierz, zm. z rodz. i ks. Robert

8.00

Z ok. ur. Jowity i Oliwera z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

17.00

+ zm. rodzice, Leonard, Jerzy, Alfred, Ireneusz i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

+ Andrzej Gryczka – 28. Msza św. greg.

+ Antoni Bukowski w 1. r. śm. – od żony i dzieci z rodzinami

+ Kazimierz, Jadwiga, Mieczysław Kwiatkowscy, Mieszko Galla

+ Barbara Mroczkowska w 4. r. śm. – od córek z rodzinami, wnuków i prawnuków

+ Kazimierz Nowaczyk w 9. r. śm. i zm. z rodz. Nowaczyk i Gapińskich

+ zm. rodzice i rodzeństwo – od córki i siostry

+ Janina Słowińska – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Aleksandra (k) Pabijan i Henryk Wrembel

+ Stefan Janas – od siostry Marii z rodziną

+ Barbara Stróżewska – od personelu Niepublicznego Przedszkola nr 2 w Chodzieży

+ Maria Rzeźnik – od cioci Celiny z córkami

+ Maria i Czesław Strojwąs w 4. r. śm.

+ Jacek Lenkcis w 3. r. śm.

+ Jan Kuszak w 1. r. śm. – od córki z mężem i wnuczki Weroniki z Tomkiem

+ Agnieszka Ziętek w 31. r. śm. – od rodziców

+ Anna, Bronisław, Andrzej, Lila Tatarynowicz i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Stanisława (k) w r. śm., Józef, Felicja Makowscy

+ Krystyna Pijanowska – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Ewa Bogusławska – od córki Oli z Tomkiem

+ Jacek Borowiak

+ Jarosław Smogur – od Teresy i Władki z biura podatkowego Prokura

Czwartek

29

września

Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafaela

7.00

W 5. r. ślubu Hanny i Jarosława z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

8.00

+ Andrzej Gryczka – 29. Msza św. greg.

18.30

+ Alojzy Witkowski w 1. r. śm.

18.30

+ Michał Maciołek

Piątek

30

września

św. Hieronima (p, dK)

7.00

O bł. Boże, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski dla p. Tereni – od Moniki Mazurek

8.00

Z podz. za otrzymane łaski z ok. ur. i im. i z prośbą o dalsze bł., dary DŚ, opiekę M Najśw. i patronki św. Tereski od Dzieciątka Jezus

18.30

+ Andrzej Gryczka – 30. Msza św. greg.

18.30

+ Maria, Józef Kroplewscy, Gertruda, Józef Łukaszczyk

Sobota

01

października

św. Teresy od Dzieciątka Jezus (dz, dK), patronki misji

7.00

Wynagrodzenie M Najśw. za zniewagi, bluźnierstwa, profanacje

8.00

W int. p. Teresy o Boże bł. i opiekę MB

8.00

W int. wspólnoty szkolno-przedszkolnej przez wstawiennictwo św. Teresy od Dzieciątka Jezus na cały rok szkolny o potrzebne łaski na każdy dzień

18.30

+ Zdzisław Nowak – 1. Msza św. greg.

18.30

+ Edmund, Aurelia, Zenon Musolf

 Niedziela

02

października

XXVII Niedziela zwykła

7.00

O bł. Boże, opiekę MB, dary DŚ, opiekę św. Tereski dla p. Teresy z ok. im.

8.30

W 41. r. ślubu Krystyny i Eugeniusza z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

O bł. Boże, opiekę MB Nieust. Pomocy i św. Patronki dla p. Teresy

+ Zdzisław Nowak – 2. Msza św. greg.

+ Jerzy Szmyt w 2. r. śm. – od żony, dzieci i wnuków

+ Wiesław Nesteruk – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Dominika (k) Piesik – od matki chrzestnej z rodziną

+ Mirosława (k) Ferfet – od syna, córek i wnuków

+ Gertruda Trzebna-Głogowska – od Ewy i Wandy

+ Małgorzata Rekosz zd. Merker – od córki Renaty i wnuka Bartka

+ Grażyna Kruszyńska w 3. r. śm.

+ Joanna Śremska – od wnuka Damiana z rodziną

+ Marek Dubert w 5. r. śm. – od żony Ewy i dzieci

+ Barbara Kowalczyk – od X Róży Żywego Różańca Kobiet

+ Jarosław Smogur – od żony i dzieci

+ Ewa Bogusławska – od siostry Anieli z rodziną

10.00

+ Jadwiga, Paweł, Friedolin, Gertruda i Agata Kutz, Zdzisława (k) Iwanowska

11.15

+ Ludwik, Eugeniusz Krząkała i dusze w czyśćcu cierpiące

12.30

Z ok. 70. ur. Tadeusza z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

15.00

+ Małgorzata Sułek w 6. r. śm. – od rodziców

19.00

+ Wacław, Helena, Bronisława (k), Janina, Leokadia Gładych, zm. z rodz. Gładych i Tomaszewskich

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook