INTENCJE MSZALNE 15 – 21 maja 2023
|
Poniedziałek
15
maja
|
7.00
|
+ Zofia, Paweł, Antoni, Aleksander, Anna Flitta
|
8.00
|
W int. Zofii i Stanisława z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże bł.
|
18.30
|
+ Marta Melller, Zofia i Maksymilian Sydow i zm. z rodz.
|
18.30
|
+ Zofia, Marian, Zbigniew Wendland
|
Wtorek
16
maja
Święto św. Andrzeja Boboli (p, m) – patrona Polski
|
7.00
|
+ Zofia Komorowska – od męża i dzieci z rodzinami
|
8.00
|
+ Aniela w 2. r. śm., Leon w 28. r. śm. Heymann
|
18.30
|
+ Katarzyna Wojtys – od rodziny Pokorskich z Piły z dziećmi
|
18.30
|
+ Jerzy, Zofia, Wacław
|
Środa
17
maja
|
7.00
|
+ Jadwiga i Gerhard Piosik, Jadwiga i Franciszek Kaźmierczak
|
8.00
|
|
17.00
|
+ Jerzy Trzaska w r. śm., zm. z rodz., dusze w czyśćcu cierpiące
|
18.30
|
Z ok. 18. ur. Agaty z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB Nieust. Pomocy, Anioła Stróża, św. Patronki i św. Michała Archanioła, o łaski potrzebne dla zdrowia duszy i ciała oraz dary DŚ na przyszłe lata – od cioci Krysi i cioci Tereni z rodzinami
|
W dniu ur. Teresy z podz. za dar życia, z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB
|
O Boże bł. i opiekę MB dla Mateusza z ok. 30. ur.
|
O łaskę zdrowia, Boże bł. i opiekę MB dla Kuby – od rodziców
|
+ Edward w 19. r. śm., Sabina Parzych i dusze w czyśćcu cierpiące – od syna z rodziną
|
+ Franciszek, Zofia, Anna, Edward, Danuta, Henryk, Maria Pietrowiak i zm. z rodz., Sylwester, Gertruda, Stanisław, Kazimierz Swosińscy i zm. z rodz., Marianna Wojciechowska i zm. z rodz.
|
+ Zofia i Czesław Brzykcy – od syna i córki
|
+ Joanna Szcześniak – od Kasi z dziećmi
|
+ Zygmunt Siemianowski
|
+ Halina i Jan Witkowiak, Joanna, Barbara i Jan Pielacha
|
+ Aleksander Komorowski – od córki i syna z rodzinami
|
+ Eugeniusz Skibiński – od firmy pogrz. „Zydor”
|
+ Grzegorz i Monika Kulińscy – od Mariusza
|
+ Władysław w r. śm., Wiktoria, Jan, Halina i zm. z rodz. Szybiak, Agata, Franciszek i zm. z rodz. Robek oraz dusze w czyśćcu cierpiące
|
+ Zofia i Adam Wiśniewscy
|
+ Michalina Tomczak w 7. r. śm. - od rodziców, rodzeństwa i babci Wandy
|
+ Stanisław Bączkowski – od Iwony i Jarosława
|
+ Cecylia, Jan i zm. z rodz.
|
+ Barbara Światła w 6. r. śm. - od syna Andrzeja z rodziną
|
+ Alicja Kryk – od córki z dziećmi
|
+ Zygmunt Węgielski – od mieszkańców ul. Traugutta 15, 15a, 17, 19 i 26
|
+ Zofia Kobierska – od babci Wioletty i dziadka Krzysztofa
|
+ Franciszka (k) Maciołek – od Tereni z rodziną
|
+ Anna Musiała
|
+ Jadwiga Fletta – od sąsiadki Teresy
|
+ Stanisław, Anna, Jan, Irena, Wiktor, Katarzyna Cepel i zm. z rodz., Stefan, Władysława (k), Kazimierz, Danuta Kosteccy i zm. z rodz., Cecylia, Teodor Zeiske (czyt. cajske)
|
+ Zofia Małecka z mężem, Klaudia Gałęska z mężem
|
+ Maria Mulka – od Anieli Machniak z rodziną
|
Czwartek
18
maja
|
7.00
|
Do Miłosierdzia Bożego i MB o Boże bł. i zdrowie dla Weroniki z ok. im. oraz dla jej męża Macieja
|
8.00
|
+ Ryszard, Adam, Zofia, Kazimierz Spychalscy, Franciszek, Aleksandra (k) Kubaczyk, Zofia, Władysław Wysoccy
|
18.30
|
+ Łucja, Florian Wachowiak, Józef Martyński
|
18.30
|
+ Tadeusz Stachera – od V Róży Żywego Różańca Mężczyzn
|
Piątek
19
maja
|
7.00
|
+ Filip i Alojzy Witkowscy
|
8.00
|
+ Eugeniusz w 10. r. śm., Marta i Piotr Żyła
|
18.30
|
O Boże bł., opiekę MB, pomyślne rozwiązanie problemów życiowych oraz łaskę wiary dla Doroty i jej rodziny
|
18.30
|
+ Felicja w r. śm., Stanisława (k) i Józef Makowscy
|
Sobota
20
maja
|
7.00
|
+ Stefan Muśnicki
|
8.00
|
+ Franciszek i Łucja Zimni
|
18.30
|
+ Bernardyna (k) Jurczyk, Bernard Orylski
|
18.30
|
+ Jagoda Polasik w r. śm.
|
Niedziela
21
maja
VII Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
|
7.00
|
+ Franciszka (k), Stanisław Gajc i zm. z rodz.
|
8.30
|
Z ok. 49. r. ślubu Lucyny i Leszka z podz za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę MB
|
O Boże bł. i zdrowie dla Aliny z ok. 60. ur.
|
O opiekę MB i dary DŚ dla wnuka Szczepanka – od dziadków
|
+ Zenon Grott – od firmy pogrz. „Zydor”
|
+ Elżbieta Rybarczyk
|
+ Marianna Białczyk – od córek z rodzinami
|
+ Leon Pietruszczak w 32. r. śm., zm. z rodz. - od syna Andrzeja z żoną i dziećmi
|
+ Joanna Szcześniak – od rodziny Rogackich z mamą
|
+ Mirosława (k) Jesse – od firmy pogrz. „Twaróg”
|
+ Anna Kledzik – od Anny Nowak z rodziną
|
+ Halina Prusak – od prawnuków Mateusza i Poli Fitt oraz rodziny z Tarnowa
|
+ Wiesław Maćkowiak
|
+ Emilia Dowhalska – od rodziny z Poniatowej
|
+ Ewelina Filipczak – od Feliksa Ksyckiego z synami Piotrem i Damianem oraz Katarzyny i Grzegorza Stepczyńskich z dziećmi
|
+ Piotr Lorkowski – od siostry z rodziną
|
+ Maria, Józef Mulka – od wnuczki Ani z córką
|
+ Irena Thom – od syna Krzysztofa z rodziną
|
10.00
|
+ Władysława (k) w 30. r. śm., Paweł Smocikowscy, Bożena, Stanisław Przybył i zm. z rodz.
|
11.15
|
+ Maria Kautz i zm. z rodz. Kautz i Stolp
|
12.30
|
I Komunia św. SP 1
|
13.30
|
I Komunia św. SP 1
|
15.00
|
+ Leonard w 7. r. śm., Helena Wojtyniak, Eugeniusz Kozik i dusze w czyśćcu cierpiące
|
19.00
|
+ Helena i Marian – od syna z rodziną
|