INTENCJE MSZALNE 29 maja – 4 czerwca 2023 |
||
Poniedziałek 29 maja Święto NMP Matki Kościoła |
7.00 |
+ Stefan Muśnicki |
8.30 |
|
|
10.00 |
+ Irena, Tomasz Romanowscy, Marian Musolf, Krystyna Januchowska, Czesław, Pelagia, Edmund Markowscy |
|
17.00 |
+ Ludwik w r. śm., Pelagia, Czesław, Antoni |
|
18.30 |
Z ok.92. ur. Urszuli z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
|
Wtorek 30 maja
|
7.00 |
+ ks. Marek Duda w 2. r. śm., ks. Jan Potrykus w 2. r. śm. |
8.00 |
Z ok. 80. ur. Janiny i Henryka z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB – od Zeni i Jerzyka |
|
18.30 |
+ Krzysztof Wasilewski w 2. r. śm. |
|
18.30 |
+ Mirosław Deresz w 3. r. śm. |
|
Środa 31 maja Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny |
7.00 |
+ Stefan Muśnicki |
8.00 |
O Boże bł., opiekę M Najśw., zdrowie i wszystkie potrzebne łaski dla członkiń III Róży Żywego Różańca Kobiet oraz o wieczną radość dla zm. |
|
17.00 |
Za 16 adoptowanych duchowo dzieci, ich rodziców i rodzeństwo z prośbą o Boże bł., opiekę MB oraz dary DŚ |
|
18.30 |
W int. Szczepana z podz. za dar narodzin, z prośbą o bł. Boże – od przyjaciół z grupy Spotkań Małżeńskich |
|
O udaną operację i powrót do zdrowia dla Hani oraz o potrzebne łaski dla lekarzy |
||
O pomyślny przebieg operacji i powrót do zdrowia dla Hani – od koleżanek z pracy |
||
+ Jan Gehrke – od rodz. Siwińskich |
||
+ Ewa Kruk – od Balbiny i Aleksandra Tomaszewskich |
||
+ Tomasz, Irena, Zbigniew Osuch |
||
+ Roman Świderski w 1. r. śm. - od żony z rodziną |
||
+ Zdzisław Romaszewski i zm. rodzice z obu stron oraz zm. z rodz. |
||
+ Antoni Studziński – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Maria Rzeźnik, Irena, Ludwik Kruk |
||
+ Jadwiga Bartczak – od siostry Krystyny |
||
+ Danuta Kowalczyk, Walerian, Józefa (k), Władysław Jagiełło, Leon, Wiktoria Peksa, Anna, Józef Dilc |
||
+ Zofia Kobierska - od cioci Ady i wuja Marcina |
||
+ Stanisław Bączkowski – od Henryki Strzyżewskiej |
||
+ Grzegorz Jeliński |
||
+ Zofia i Czesław Brzykcy – od syna i córki |
||
+ Bronisława (k) Stachurska – od Emilii, Eli i Irki |
||
+ Michał Pawiński – od rodziny Dziubińskich |
||
+ Genowefa Cegielska – od Ewy i Małgorzaty |
||
+ Julianna Marysiak – od Lidii Bieluk z rodziną |
||
+ Irena Szymanowicz w 2. r. śm. - od rodziny |
||
Czwartek 01 czerwca Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana |
7.00 |
O powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów oraz o Boże bł., światło DŚ, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co pracowali w tej parafii, z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa oraz o radość nieba dla zm. kapłanów |
8.00 |
+ Józefa (k) Kieruj w r. śm., Gertruda Politycka |
|
18.30 |
W int, Anety, Mariusza, Andrzeja i Jakuba o potrzebne łaski dla zdrowia duszy i ciała, o dary DŚ, bł. Boże i matczyną opiekę MB Nieust. Pomocy – od rodziców |
|
18.30 |
+ Janina, Emilia, Helena – od Krystyny z rodziną |
|
Piątek 02 czerwca
|
7.00 |
+ Alicja Plewa w 1. r. śm. - od męża i córek |
8.00 |
+ rodzice Stefan i Kazimiera Środa i rodzeństwo |
|
18.30 |
+ Lechosław w 3. r. śm. |
|
18.30 |
+ Alojzy, Marianna Bartol, Stefan Muśnicki i dusze w czyśćcu cierpiące |
|
Sobota 03 czerwca św. Karola Lwangi i Towarzyszy (m) |
7.00 |
Wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu NMP za bluźnierstwa i profanacje |
8.00 |
+ Alicja Główczyńska w 5. r. śm., Lucyna i Henryk Główczyńscy |
|
18.30 |
+ Małgorzata i Bogdan Peksa |
|
18.30 |
+ Zofia, Zbigniew Bugajscy, Krzysztof Szymański |
|
Niedziela 04 IX Niedziela zwykła Uroczystość Najświętszej Trójcy |
7.00 |
+ Wanda Siurek – od męża i synów z rodzinami |
8.30 |
Z ok. 15. r. święceń ks. Adama z podz. za dar powołania, z prośbą o Boże bł., dary DŚ i opiekę MB |
|
Z ok. 18. ur. Jagody z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże i opiekę MB |
||
W int. Katarzyny i Grzegorza z ok. ur. oraz ich dzieci z ok. Dnia Dziecka z podz za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB na dalsze lata życia |
||
+ Grażyna Ksycka w 3. r. śm. - od męża, synów i córki z mężem i dziećmi |
||
+ Izabela Bryś |
||
+ Zdzisława (k) Krakowska – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ zm. z rodz. Żero i Niewiarowskich |
||
+ Jadwiga Bartczak – od Wioletty z rodziną |
||
+ Marek Dusza |
||
+ Stefan w 1. r. śm., Teresa, Henryk, Władysław Grela, Gabriela (k), Zdzisław Klaszyńscy i zm. z rodz. |
||
+ Wanda i Jerzy Piechoccy |
||
+ Józef, Wanda, Mirosław Kujawa, Eugenia Świerczyńska i zm. z rodz. |
||
+ Bogdan, Maria Kornaccy – od mieszkańców ul. Drewsa |
||
+ Michał Pawiński – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Mieczysław Ziętek w 6. r. śm. - od synów Włodzimierza i Krzysztofa z rodzinami |
||
+ Stanisław Lupa – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Maria Kledzik – od męża |
||
+Maria Radtke – od syna Bogdana z rodziną |
||
10.00 |
25-lecie Bractwa Strzeleckiego |
|
10.00 |
+ Jan, Marianna Religa, Jakub, Agnieszka Żerdeccy |
|
11.15 |
+ Marcin Myszka - od cioci Zosi z rodziną |
|
12.30 |
I Komunia św. Oleśnica, Stróżewo, św. Jan Bosko |
|
15.00 |
+ Józef Rolbiecki w 15. r. śm. - od żony i rodziny |
|
19.00 |
+ Krystyna, Bogdan i Krzysztof Anczyńscy |