• slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 21 – 27 marca 2022

Poniedziałek

21

 marca

 

7.00

+ Halina i Józef Partyka

7.00

+ Edmund Maron w 62. r. śm.; + Bronisław Maron – od żony z dziećmi

8.00

+ Elżbieta Nowacka w 2. r. śm. – od męża Tadeusza

18.30

+ Stanisława (k) w 16. r. śm. i Dionizy Górak – od rodziny

18.30

+ Jerzy Ordoczyński, Alicja Neuman w r. śm., zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek

22

 marca

7.00

Z podz. za przeżycie 86 lat, z prośbą o Boże bł. dla Felicji oraz o wieczną radość dla zm. rodziców z obu stron: + Łucja, Jan, Cecylia, Stanisław

8.00

+ Irena Chudzińska – od córki Grażyny z rodziną

18.30

+ Aleksander Łukaszewicz w 7. r. śm. – od żony i syna; + Szczepan i Helena Nowak

18.30

+ Seweryna (k), Aleksander, Stanisław, Wacław Karnacewicz

Środa

23

 marca

7.00

+ Piotr Rentz w r. śm., rodzice i rodzeństwo

8.00

+ Marian Kubala w 13. r. śm. i rodzice z obu stron

17.00

+ Marianna, Stanisław Klewicz i zm. z rodz.

18.30

Z ok. 40. ur. Macieja z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB – od rodziców i córki Ingi

+ Józef Kukla – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Stefania w 14. r. śm. i Henryk Łakomiak

+ Arkadiusz Polcyn – od żony Iwony w dniu 14. r. ślubu

+ Lidia Krawiec – od wnuków z rodzinami

+ Henryk Rosół – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Edward Brzeziński w 17. r. śm.

+ Marcin Szeląg – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Rafał Szepielak – od Wiktora i Małgorzaty

+ Barbara Urbaniak – od córki Marzeny

+ Jan Chmielewski – od córki Barbary z rodziną

+ Maria Bartkowiak – od Iwony Łochowicz z rodziną

+ Przemysław, Antoni Martenka w 5. r. śm., Kazimierz Martenka w 1. r. śm. – od rodziców i braci

+ Mirosława (k) Nerkowska – od siostry Marzeny z rodziną oraz od koleżanek z biura podatkowego Prokura

+ Władysław Stanisławski – od Wandy Filipowskiej i Moniki z rodziną

+ Andrzej Zalewski – od rodziny Kwiatkowskich

+ Maria Kornacka – od koleżanek Amazonek ze Stowarzyszenia Różowa Wstążeczka

Czwartek

24

marca

7.00

+ Teresa Michniewska i Irena Ucińska – od koleżanek z chirurgii ogólnej

8.00

+ Michał Sarnacki w 1. r. śm.

18.30

+ Łucja Hoffmann w 6. r. śm.

18.30

+ Bernard i Pelagia Jankowscy – od rodziny Piątkowskich

Piątek

25

marca

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

7.00

+ Izabela Mazur

8.00

+ Jadwiga, Feliks i Piotr Krawczyk, Zofia i Julian Szczotka

18.30

W int. małżeństw modlących się o dar potomstwa

18.30

O Boże bł., dary DŚ i opiekę MB dla Zosi z ok. 18. ur.

18.30

+ Barbara, Kazimierz Maciołek i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota

26

marca

 

7.00

+ Jan i Cecylia Iwanowscy – od dzieci

8.00

+ Bronisława (k) i Bolesław Promińscy, Jadwiga Kulwas

18.30

+ Jadwiga, Bogdan, Andrzej, Jacek Kamińscy

18.30

+ Wiktor Borysionek w 1. r. śm. – od dziadków

 Niedziela

27

marca

IV Niedziela Wielkiego Postu

Laetare

7.00

+ Władysława (k), Marianna, Elżbieta, Wacław Jułkowscy, Ryszard Waszak

8.30

+ Edmund w 5. r. śm. i Waleria Księżniakiewicz – od syna Jana z żoną

+ Andrzej Kolbe

+ Barbara Mroczkowska – od córek z rodzinami, wnuków i prawnuków

+ Zofia i Czesław Brzykcy

+ Maria Kamińska – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Helena i Jerzy Chejnowscy, zm. z rodz. Meissnerów i Chejnowskich

+ Marek Ewert – od żony z córkami

+ Stefania i Dominik Wierońscy

+ Jan Syguła w 5. r. śm. i Teresa – od dzieci z rodzinami

+ Krystyna Owczarczyk w 4. r. śm. – od córki Marleny z rodziną

+ zm. z rodz. Gruszczyńskich, Wiśniewskich i Mandeltów, Bogumiła (k) i Bogdan

+ Bernard Szumiński – od chrześniaczki Justyny z rodziną

+ Helena Ziętek w 3. r. śm. – od syna Krzysztofa i Włodzimierza z rodziną

+ Mirosław Obara w 1. r. śm., Teresa Obara w 21. r. śm.

+ Andrzej Zalewski – od rodziny Załachowskich

+ Rafał Szepielak – od syna Przemysława z mamą

10.00

+ Maria, Anna, Grzegorz Kutz i zm. z rodz.

11.15

+ zm. z rodz. Kałużnych, Kubiak, Słodowicz i Ślanga

12.30

+ Andrzej w 4. r. śm., Anna i Stanisław Pawlak – od dzieci i wnuków

15.00

+ Krystyna w 30. r. śm. i Janusz Łusiewicz

19.00

+ Krystyna, Bolesława (k), Alfons Radke

 

INTENCJE MSZALNE 14 – 20 marca 2022

Poniedziałek

14

 marca

 

7.00

+ Konrad Mańkowski – od Ireny z synem Jackiem

8.00

+ Halina Kalińska-Maślak – od siostry Geni z rodziną

18.30

+ Jerzy w 13. r. śm., Janina Maj, Genowefa, Bronisława (k), Jan, Agnieszka, Józef

18.30

+ Bożena Sass w 6. r. śm. i z ok. im. – od siostry z rodziną

Wtorek

15

 marca

7.00

+ Zenon Sroka – od Macieja i Moniki z dziećmi

8.00

+ Józefa (k) Magdziarz – od siostry Marii z mężem

18.30

+ Irena, Ludwik, Stefan Kruk, zm. z rodz. Kruk, Wysockich i Rzeźnik

18.30

+ Zofia Stachowiak w 42. r. śm., Jan, Jerzy, Józef Stachowiak, Grażyna Kruszyńska i zm. z rodz.

Środa

16

 marca

7.00

+ Halina Gruszczyńska – od Leokadii i Danuty

8.00

+ Leon i Małgorzata Zydor, Franciszek i Helena Jankowscy

17.00

+ Marek Mańka w 2. r. śm., Barbara i Kazimierz

18.30

O Boże bł. i zdrowie dla Zofii

+ Jerzy Zeman w 4. r. śm., rodzice z obu stron, zm. z rodz. Niklewiczów, Bilskich i Stróżyńskich

+ Marek Wyrzykiewicz – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Zbigniew Rybarski z ok. im. – od Danuty

+ Zbigniew Marczyk – od żony z synem

+ Arkadiusz Strzałkowski – od żony i dzieci

+ zm. z rodz. Janiszewskich, Sitków, Chojnackich i Strzałkowskich

+ Elżbieta Piwińska – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Lilia Kledzik w 1. r. śm.

+ Zenon Sroka – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Józef Politowski – od siostry Marii z rodziną

+ Józef Mulka, Władysław i Józefa (k) Kamenczak, Józefa (k) , Michał, Stanisław, Kazimierz Strzępka

+ Maria Bartkowiak – od przyjaciółek z pracy

+ Gertruda Mencel – od siostrzenicy z rodziną

+ Urszula, Janusz Radlińscy

+ Maria Borowiec – od sąsiadów z bloku przy ul. Łukasiewicza 1

+ Jan Chmielewski

+ Mirosława (k) Nerkowska – od wujka Bolesława

+ Stanisław Nowak – od brata Tadeusza z rodziną

+ Zbigniew Najda – od żony i dzieci

+ Bogdan Czerwiński – od kuzynki Bożeny z rodziną

+ Maria Kornacka – od wnucząt Krzysi i Tymka

+ Bożena Wojno, Jerzy Napierała, Krystyna Kamińska

Czwartek

17

marca

7.00

+ Zbigniew Marczyk – od rodziny Mieloch

8.00

+ Irena Chudzińska – od córki Ani z rodziną

18.30

+ Zbigniew Kułakowski, Zygmunt i rodzice

18.30

+ Bogdan Peksa w 1. r. śm., Małgorzata w 15. r. śm.

Piątek

18

marca

 

7.00

+ Zbigniew Szeląg w 1. r. śm. – od żony i dzieci

8.00

W 80. ur. Jadwigi z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB na dalsze lata – od VII Róży Żywego Różańca Kobiet

18.30

+ Józef i Irena Błaszkowscy, Józef i Magdalena Kledzik

18.30

+ Bogdan i Józef Nagórni

Sobota

19

marca

Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP

7.00

+ Helena, Władysława (k), Jan, Stanisław, zm. z rodz. Kozłowskich i Grycmacher

8.00

Z ok. 70. r. ur. Krystyny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże bł. w rodzinie

18.30

+ Janina, Józef Mąka, Antonina, Jan Mąka, Prakseda, Leon Jagodzińscy – od córki Krystyny

18.30

+ Józef Krupa w 16. r. śm. – od żony z córkami

 Niedziela

20

marca

III Niedziela Wielkiego Postu

7.00

+ Roman Haince w 1. r. śm. – od żony

8.30

+ Agnieszka Maćkowiak w 30. r. śm., Jan Maćkowiak w 37. r. śm. – od wnuczki Doroty

+ Władysław Lewandowski – od Krysi i Henia z Tarnowskich Gór

+ Eugeniusz Strzyżewski – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Halina Kalińska-Maślak – od córki z rodziną

+ Maria Pisarek w 5. r. śm. – od córki Basi z mężem, dziećmi i wnukami

+ Henryk Bedołek w 17. r. śm. – od żony, syna Damiana i córki Doroty

+ Zenon Sroka – od Ryszarda i Przemysława

+ Andrzej Fetter – od Beaty, Krzysztofa i Marcina

+ Józef Politowski – od żony i córek z rodzinami

+ Zdzisława (k) Solarczyk – od córki Izabeli z rodziną

+ Helena Dziekan – od kuzynek Danki i Ani

+ Maria Bartkowiak – od koleżanek Wiesi i Uli

+ Maria Borowiec – od córki Ani z mężem

+ Bernard Szumiński – od brata Macieja

+ Mirosława (k) Nerkowska – od kuzynki Wioletty z rodziną

+ Władysław Stanisławski – od Janki Kaczmarek

+ Rozalia i Józef Żurawiccy, Anna Lisińska

10.00

+ Jadwiga Janowiak w r. śm. – od przyjaciół

11.15

+ Józefa (k) w 25. r. śm., Józef Sobierajscy, Ryszard Jachimowski, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

12.30

+ Regina i Leon Siodła – od syna Henryka z rodziną

15.00

+ Zenon Krumraj w 1. r. śm. – od córki z rodziną; + Roman Jankowski w 15. r. śm. – od syna z rodziną

19.00

+ Józef i Helena Żegała

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook