slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 5 – 11 lipca 2021

Poniedziałek

05

 lipca

7.00

O ducha jedności i pokoju między Polakami, o ochronę rodzin i Kościoła, o bezpieczeństwo i Bożą mądrość dla rządzących i prezydenta

18.30

+ Irena Klewicz – od kuzynek Irki i Jadzi z rodzinami

Wtorek

06

 lipca

bł. Marii Teresy Ledóchowskiej (dz)

7.00

Z ok. 1. ur. Marysi z podz. za dar życia, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

18.30

+ Michał Łoś w 9. r. śm. – od rodziny Czarneckich

Środa

07

 lipca

7.00

+ Alfred w r. śm., zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

W int. Bruna, Laury, Dominiki, Eweliny, Marii, Łukasza i z rodziny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ, opiekę MB i łaskę zdrowia, o prawną ochronę życia poczętego i o ustanie pandemii; za kapłanów, za Kościół św. i za Ojczyznę

W 45. r. ślubu Bernadety i Józefa z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

Z ok. 40. ur. Wojciecha z podz. za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i dary DŚ

O Boże bł. dla rodziców zmarłego dziecka Józefa Kubiaka

W int. P. Bogu wiadomej

+ Bogdan Peksa – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Henryk Munc w 4. r. śm. – od dzieci

+ Teodora (k) Tumanowicz

+ Kazimierz Jarząbek – od Heleny Andrzejczak z rodziną

+ Krystyna Kasprzyk – od rodziny Najderów

+ Irena, Jan Siodła, Zofia, Józef Krawczak, Edward, Józef Kabat, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Irena Buczkowska w r. śm. i zm. z rodz.

+ Władysława (k) i Stanisław Machniak

+ Jerzy w 19. r. śm., Teresa, Zygmunt Kaszkowiak, zm. z rodz. Kaszkowiaków, Wrzasków i Modrawskich

+ Urszula Szałowska w 2. r. śm. – od męża z córką, wnuczką i zięciem

+ Barbara Kierojczyk i Sylwester Górzny

+ Michał Szudera w 1. r. śm. – od mamy i rodzeństwa z rodzinami

+ Zbigniew Najda – od żony z rodziną

+ Tadeusz Kwaśniewski – od dzieci i wnuków

+ Maria w r. śm. i Józef Kroplewscy i zm. z rodz.

+ Urszula Gembiak z ok. ur. – od Wioletty i Wacława z rodzinami

Czwartek

08

lipca

św. Jana z Dukli

7.00

+ Elżbieta, Franciszek Dziekan, Paulina, Kazimierz Krajewscy, Zbigniew Kułakowski i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

+ Mirona (k) Kowal – od rodziny Piechotów

Piątek

09

lipca

7.00

+ Kazimierz w r. śm., Jerzy, Adam i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

+ Dariusz Parzencki w 2. r. śm. – od żony

Sobota

10

lipca

7.00

+ Piotr Rentz w 9. r. śm.

18.30

+ Edmund w 8. r. śm., Mirosław Bedołek i rodzice z obu stron – od żony i córki z rodziną

 Niedziela

11

lipca

XV Niedziela zwykła

7.00

 O Boże bł., łaskę dobrej śmierci dla członków ADŚ i o wieczną radość dla członków zmarłych

8.30

+ Bolesława (k) Leda w 4. r. śm. – od rodziny

10.00

+ Friedolin Kutz – od rodziny Szcześniak i Laska

11.15

+ Edmund Bornikowski – od rodziny Borowiak

12.30

+ Halina, Stefan Sygneccy, Roman i Edward Kwiatkowscy, Michał i Stefan Kot, Anna Fredrich i zm. z rodz.

20.00

+ Tadeusz Kwaśniewski – od Stanisławy Krzemińskiej, rodziny Krzemińskich, Ślebiodów i Szczepańskich z Wilczyna

 

INTENCJE MSZALNE 28 czerwca – 4 lipca 2021

Poniedziałek

28

 czerwca

św. Ireneusza (bp, m)

7.00

O bł. Boże, światło DŚ, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski dla ks. Proboszcza

7.00

+ Aniela Zaranek

8.00

+ Irena Zalewska-Kuchn – 28. Msza św. greg.

18.30

O Boże bł., dary DŚ i opiekę MB dla Franciszki z ok. 4. r. ur.

18.30

+ Zofia i Bolesław Martyńscy

Wtorek

29

 czerwca

Uroczystość św. św. Piotra i Pawła (Ap)

7.00

+ Maria, Józef Kępa, Irena, Bolesław, Piotr, Bogdan Zielińscy

7.00

+ Irena Zalewska-Kuchn – 29. Msza św. greg.

8.30

O bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla ks. Pawła i Piotra

10.00

+ Mikołaj Grams w 2. r. śm., Gertruda, Bolesław Warnke, Waleria, Franciszek Chojnaccy i zm. z rodz. Grabowskich

17.00

W 2. r. ślubu Dagmary i Szymona z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

18.30

+ Elżbieta w 13. r. śm.

Środa

30

 czerwca

7.00

+ Kazimierz Jarząbek – od brata Mirka z rodziną

8.00

+ Franciszka (k) Trzebna w 9. r. śm. i zm. z rodz. – od córki

17.00

+ Helena i Leonard Wojtyniak, Eugeniusz Kozik, Mirosław Deresz i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

W 40. r. ślubu Krystyny i Zdzisława z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

W 20. r. ślubu Magdaleny i Tomasza z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. opiekę MB i zdrowie

W int. s. Agaty: podziękowanie s. Agacie za przygotowanie dzieci do I Komunii św., z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB – od dzieci i rodziców kl. III a ze Szkoły Podstawowej nr 3

O zdrowie dla Bogumiła (m)

+ Irena Zalewska-Kuchn – 30. Msza św. greg.

+ Piotr i Bogdan Spiss i zm. rodzice

+ Kazimierz Śledź – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Tadeusz, Jan, Cecylia Karbowniczak, Marian Gonera, Krystyna Mańk, Maria, Józef Tomczyk

+ Aleksandra (k) i Kazimierz Łuczak

+ Marianna i Władysław Silscy

+ Jagoda Waszak – od babci i dziadka

+ Małgorzata Szafran w 4. r. śm.

+ Anna Gorkowska – od siostrzenicy Wioletty z rodziną

+ Genowefa Bednarek – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Marianna i Franciszek Wekwert – od córki Wandy i córki Anny

+ zm. z rodz. Dąbrowskich, Jaworskich, Srokowskich

+ Jan i Krystyna Nowaccy, zm. z rodz. Nowackich, Ziętowskich i Górzyńskich

+ Tadeusz Kwaśniewski – od żony

+ Zygmunt Biszof w 6. r. śm.

Czwartek

01

lipca

7.00

O powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów oraz o Boże bł., światło DŚ, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co pracowali w tej parafii, z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa oraz o radość nieba dla zm. kapłanów

7.00

Z podz. za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i dary DŚ z ok. ur. Anny – od XIV Róży Żywego Różańca Kobiet

18.30

+ Marian Musolf z ok. im.

Piątek

02

lipca

7.00

+ Irena Szumigała – od męża i córek z rodzinami

18.30

Z podz. za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i dary DŚ z ok. ur. Haliny – od XIV Róży Żywego Różańca Kobiet

Sobota

03

lipca

Święto św. Tomasza (Ap)

7.00

+ Tomasz i Wojciech Kendziora

18.30

+ Krystyna Jurgowiak – od dzieci i wnucząt

 Niedziela

04

lipca

XIV Niedziela zwykła

7.00

+ Edmund w 21. r. śm., Pelagia, Czesław Markowscy, Krystyna Januchowska, Irena i Tomasz Romanowscy, Marian Musolf

8.30

+ Marcin Czarnecki w 6. r. śm. – od rodziców i siostry z rodziną

10.00

+ Tadeusz Kwaśniewski – od syna Iwa z rodziną

11.15

+ Kazimierz Żywicki w 9. r. śm. i zm. rodzice z obu stron oraz Irena Pijanowska

12.30

+ Friedolin Kutz – od rodziny Muszyńskich z Poznania

20.00

Z ok. 18. ur. Pauli z podz. za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dary DŚ i opiekę MB przez całe dorosłe życie

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook