• slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 18 – 24 lipca 2022

Poniedziałek

18

 lipca

7.00

+ ks. prob. Władysław Kaźmierczak w r. śm., ks. Tomasz, ks. Zenon, ks. Edmund, ks. Alfred

18.30

O Boże bł. i opiekę MB dla członków IV Róży Żywego Różańca Mężczyzn i ich rodzin

Wtorek

19

 lipca

7.00

+ Jan Świtalski w 4. r. śm.

18.30

Z ok. ur. Marianny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB – od XIV Róży Żywego Różańca Kobiet

Środa

20

 lipca

7.00

+ Irena Bednarska w 5. r. śm. – od męża i syna Sebastiana

18.30

O zdrowie dla Elżbiety i Bogumiła (m)

+ Magdalena, jej brat i rodzice

+ Andrzej Zalewski – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Helena w 1. r. śm., Ludwik, Hieronim Rujna i zm. z rodz. – od córek z rodzinami

+ Jacek Borowiak – od rodziny Surma

+ Jerzy Mysłek – od córki z rodziną

+ Antonina i Wincenty Lochyńscy

+ Aleksandra (k) Wajde – od koleżanki Ewy

+ ks. Edward, Wojciech i Danuta

+ Małgorzata Trojanowska – od rodziny Kruszków z Czerlina

+ Bronisława (k) Galla – od brata Alojzego

+ Jerzy Gołąb – od kolegi Józka z żoną i rodziną

+ Krystyna, Stanisław, Zbigniew Świętochowscy – od syna Leszka z rodziną

+ Maria Olejniczak – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Janina Szmelter – od sióstr

Czwartek

21

lipca

7.00

+ Jerzy Napierała w r. śm., Bożena Wojno

18.30

+ Gertruda i Michał Wasiela i zm. z obu stron

Piątek

22

lipca

Święto św. Marii Magdaleny

7.00

+ Klara w 18. r. śm., Henryk, Franciszek, Helena

18.30

+ Stanisław Streich w 30. r. śm., Marianna Streich, Andrzej Sikorski, Janina, Sebastian, Bogdan Nieborak

Sobota

23

lipca

Święto św. Brygidy (z) Patronki Europy

7.00

+ Bolesława (k) w 33. r. śm.

18.30

W 34. r. ślubu Beaty i Tomasza z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

 Niedziela

24

lipca

XVII Niedziela zwykła

7.00

O bł. Boże, opiekę MB i św. Patronki, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Ani i jej rodziny

8.30

+ Krzysztof Wasilewski – od rodziców i siostry z mężem

+ Stanisław, Władysława (k), Pelagia, Helena, Maria Ćwik, Piotr, Zenon, Antoni, Łucja Szwemińscy i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Tomasz, Zenon Nowak, Elżbieta, Franciszek Dziekan i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Jan Ostrowski w 6. r. śm., zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Marian Januchowski, zm. z rodz. Januchowskich i Barełkowskich

+ Melania Morzewska – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Dorota Grzelak – od Ani i Włodka

+ Franciszek, Leokadia Bonikowscy w 25. r. śm. i zm. z rodz.

+ Aleksandra (k) Bednarska w 24. r. śm. i zm. z rodz.

+ Anna, Andrzej, Edmund Lupa, Aleksandra (k), Władysław, Antoni Zagórscy

+ Małgorzata Trojanowska – od Ewy i Jacka Wichłacz

+ Anna, Bronisław, Andrzej Tatarynowicz i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Kazimiera i Czesław Kledzik – od córki Wioletty z rodziną

+ Jerzy Tomalik – od córki Moniki z mężem

+ Ewa Hemmerling – od pracowników Europol Meble

+ Janina i Tadeusz Chałupniczak – od córki z mężem

+ Mieczysław Jaremko – od szwagierki Ali

+ Jadwiga Szaumkesel – od wnuczki Natalii z mężem i dziećmi

10.00

O bł. Boże, mądrość Bożą, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski dla Wiktorii w 3. r. ur.

11.15

+ Joanna i Stanisław Bednarz w 17. r. śm. i dusze w czyśćcu cierpiące

12.30

+ Regina i Leon Lasek, Ryszard Machniak i zm. z rodz.

20.00

+ Dawid Dreger – od firmy Mechanika Pojazdowa AUTO-ADI

 

INTENCJE MSZALNE 11 – 17 lipca 2022

Poniedziałek

11

 lipca

Święto św. Benedykta (op) – patrona Europy

7.00

+ Olga i Tomasz Śliwińscy, Irena i Henryk Karpińscy i zm. z rodz.

18.00

O zdrowie i udaną operację dla siostry Reni – od rodziny

18.00

+ Bronisław Kulak w 47. r. śm., Brygida Kulak

18.00

+ Maria Olejniczak – od synów Romana i Piotra z Marzeną

18.00

+ Maria Pierzkała-Lenartowska, Jerzy Banaś, Marian Leśniewski, Bogdan Ślotała

18.00

+ Ewa Hemmerling – od brata z żoną i rodziny Długich

21.30

Pasterka Maryjna

Wtorek

12

 lipca

św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu (bp, m)

7.00

+ Zofia i Franciszek

8.00

W int. małżeństw z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich

10.00

W int. chorych i starszych z udzielaniem sakramentu chorych

12.00

W int. dzieci i młodzieży

16.00

Z ok. 85. r. ur. Janiny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

16.00

O szczęśliwą operację, bł. Boże i opiekę MB Częstochowskiej dla Piotra

16.00

O Boże bł. i opiekę MB dla rodziny

16.00

+ Cecylia, Józef Belter, Regina, Franciszek Knach

Środa

13

 lipca

Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

7.00

+ Władysław i zm. z rodz.

7.00

+ dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

W int. Janiny z ok. 80. ur. i Konrada z ok. 85. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i zdrowie na dalsze lata

Z ok. 80. ur. Stanisława (m) z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i zdrowie

O uratowanie małżeństwa Magdaleny i Bruna i o Boże prowadzenie

+ Maria Kornacka – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Katarzyna Kado

+ Krzysztof Węgrzyn – od koleżanki Grażyny i Ireneusza z rodziną

+ Ryszard Machniak

+ Janina Maćkowiak – od Doroty Gólczyńskiej z rodziną

+ Roman Świderski – od szwagierki Lucyny z rodziną

+ Marian Grycmacher w 9. r. śm. – od żony

+ Janina Słowińska – od Renaty z rodziną

+ Małgorzata Trojanowska – od chrześniaka Tadeusza z rodziną

+ Bronisław Tatarynowicz

+ Halina i Władysław Nowak

+ Czesław i Kazimiera Kledzik – od córki Renaty i wnuczek Karoliny i Natalii

Czwartek

14

lipca

7.00

+ Kazimierz Wypyszyński

7.00

+ Jerzy Tomalik – od sąsiadów z klatki D mieszkanie 9

18.30

+ Helena i Jan Żupińscy

18.30

+ Ewa Hemmerling – od męża

Piątek

15

lipca

św. Bonawentury (bp, dK)

7.00

+ Tadeusz, Maksymilian, Janina

7.00

+ Lech Dabiński

18.30

Z ok. ur. Danuty z prośbą o Boże bł., opiekę MB i dary DŚ – od XIV Róży Żywego Różańca Kobiet

18.30

+ Ewa Hemmerling – od przyjaciół: Bogdana, Piotra, Jerzego, Bogdana i Jana

Sobota

16

lipca

NMP z Góry Karmel

7.00

W 75. ur. Danuty z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB – od męża, dzieci, wnuków i prawnuków

7.00

+ Jerzy Tomalik – od żony

18.30

+ Maria Jankowska w 3. r. śm., Krystyna, Marian Bąk, Jan, Pelagia Jankowscy

18.30

+ Ewa Hemmerling – od synów Przemysława i Tomasza z rodzinami

 Niedziela

17

lipca

XVI Niedziela zwykła

7.00

+ Anna, Franciszek, Jerzy Trzaska, zm. rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące

8.30

Z ok. 80. ur. Jadwigi z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB – od VIII Róży Żywego Różańca Kobiet

+ Kamil Kończak  – od mamy

+ Stanisław Chojnacki w 22. r. śm., zm. z rodz. Chojnackich, Dominikowskich, Królczyków, Halina Dekiel i Marian Daniel

+ Łucja Witczuk – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Irena i Tadeusz Maczyńscy i zm. z obu stron

+ Grażyna Michalak – od Doroty z rodziną

+ Stanisław Gąsowski – od Teresy

+ Mieczysław Jaremko – od sąsiadów z ul. Wyszyńskiego 1

+ Marcin Mielczarek, Krystyna Sikora i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Małgorzata Trojanowska – od męża Józefa

+ Grażyna Szumińska – od sąsiadów

+ Maria Olejniczak – od XI Róży Żywego Różańca Kobiet

+ Bronisława (k) Galla – od koleżanki Ireny z rodziną

10.00

+ Tomasz Witt w 1. r. śm. – od chrześniaczki Małgorzaty z rodziną

11.15

+ Marianna, Franciszek i Kazimierz Wekwert i zm. z rodz.

12.30

+ Irena, Stanisław Jończyk i zm. z rodz.

20.00

+ Zofia Pieńkos w 15. r. śm., Antoni, Jan, Mirosław i zm. z rodz.

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook