slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 11 – 17 października 2021

Poniedziałek

11

 października

 

7.00

Do Miłosierdzia Bożego i MB o dar wiary, zdrowia, Boże bł. dla Lucyny i jej dzieci, Barbary i Dariusza i ich dzieci z rodzinami, dla Joanny, Iwony, Wojtka i Krystyny

8.00

+ Karol Wiczyński – od kuzynek Barbary Tomczak i Janiny Tobolskiej

18.30

+ Jerzy Domowicz – od kuzyna Romualda z żoną Teresą z Wągrowca

18.30

+ Marek Nickel i jego rodzice

Wtorek

12

 października

7.00

Do Miłosierdzia Bożego i MB o dar wiary, zdrowia, Boże bł. dla Lucyny i jej dzieci, Barbary i Dariusza i ich dzieci z rodzinami, dla Joanny, Iwony, Wojtka i Krystyny

8.00

+ s. Dorotea – od Sióstr Serafitek z Chodzieży

18.30

+ Tomasz Pietruszka – od matki chrzestnej z rodziną

18.30

+ Leokadia Rettych – od męża

Środa

13

 października

bł. Honorata Koźmińskiego (p)

7.00

+ Wojciech Stróżewski w 5. r. śm.

8.00

+ Helena, Roman, Bolesław, Paweł, Joanna Wypich i dusze w czyśćcu cierpiące

17.00

+ Mariusz Roszyk

18.30

O Boże bł. dla dyrekcji, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej nr 1 – od Sabiny

O Boże bł. dla Barbary z ok. 50. ur.

+ Monika Głowska – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Halina Partyka – od siostry Janki z rodziną

+ Ewa Grześkiewicz – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Ruth Karamucka – od wnuka Tomasza z dziećmi

+ Zenon Witkowski – od teściowej

+ Jadwiga, Kazimierz, Mieczysław, Barbara Kwiatkowscy

+ Henryk Wilski – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Irena Puziak – od syna Tomasza z rodziną

+ Jadwiga Stachowiak – od rodziny Piechota

+ Mirosława (k) Parecka – od syna Artura z żoną i Antoniną

+ Jan Frydrych – od rodziny

+ Elżbieta Ścigała – od współpracownic Wiesławy i Marii z ul. Wyszyńskiego

+ Maksymilian Szukała – od córki Doroty z mężem i synem

+ Franciszek Stefaniak w 18. r. śm., zm. rodzice i rodzeństwo z obu stron

Czwartek

14

października

bł. Radzima Gaudentego (bp)

7.00

+ Jadwiga Nowakowska w r. śm. – od rodziny

8.00

Do Miłosierdzia Bożego i MB o dar wiary, zdrowia, Boże bł. dla Lucyny i jej dzieci, Barbary i Dariusza i ich dzieci z rodzinami, dla Joanny, Iwony, Wojtka i Krystyny

18.30

Z podz. za 3 lata małżeństwa, z prośbą o bł. Boże i opiekę MB na dalsze lata dla rodziny

18.30

+ Genowefa Tomasik w 2. r. śm., Janina, Jerzy Maj, Bronisława (k) Miecznik

Piątek

15

października

św. Teresy od Jezusa (dz, dK)

7.00

+ Jadwiga i Stanisław Sławińscy

8.00

Do Miłosierdzia Bożego i MB o dar wiary, zdrowia, Boże bł. dla Lucyny i jej dzieci, Barbary i Dariusza i ich dzieci z rodzinami, dla Joanny, Iwony, Wojtka i Krystyny

18.30

Z ok. Dnia Dziecka Utraconego – o Boże bł. dla rodzin dzieci utraconych

18.30

+ Stanisław w 34. r. śm., Weronika i Stanisław Pareccy

Sobota

16

października

św. Jadwigi Śląskiej

7.00

Do Miłosierdzia Bożego i MB o dar wiary, zdrowia, Boże bł. dla Lucyny i jej dzieci, Barbary i Dariusza i ich dzieci z rodzinami, dla Joanny, Iwony, Wojtka i Krystyny

8.00

+ Jadwiga, Franciszka (k), Zofia, Jan, Antoni Maciejewscy – od Moniki

18.30

+ Franciszek Zimny z ok. ur.

18.30

+ Janusz Jesse – od córki z rodziną

 Niedziela

17

października

XXIX Niedziela zwykła

7.00

+ Lucyna Kryger w 5. r. śm. i zm. z rodz.

8.30

+ Jadwiga i Gerhard Piosik, Jadwiga i Franciszek Kaźmierczak

10.00

W 40. r. ślubu Danuty i Bogdana z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

11.15

+ Halina i Stefan Sygneccy, Roman i Edward Kwiatkowscy, Michał i Stefan Kot, Anna Fredrich i zm. z rodz.

12.30

+ Irena, Stanisław Jończyk i zm. z rodz.

15.00

O Boże bł., dary DŚ i opiekę MB dla Natana z ok. 18. ur. – od dziadków

W int. Macieja z prośbą o łaskę uzdrowienia – od Damiana z mamą

+ Marianna Srebrna – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Maria, Edward, Henryk, Łucja, Mariusz Wolff

+ Stefania, Jan, Dorota Juś

+ Cecylia Janiszewska – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Marianna, Stanisław, s. Sylwia Sass

+ Henryk Maćkowiak – od córki Iwony z rodziną

+ Helena Rujna-Perlicjan – od wnuka Rafała z żoną i dziećmi

+ Elżbieta Sydow – od koleżanek i kolegów z pakowni eksportowej firmy Kabat Tyre

+ Teresa Szostak – od siostrzenicy Natalii z mężem Bartkiem i dziećmi

+ Janina Maciołek – od córki Jolanty         

+ Maria, Wiktor Celińscy

+ Zenon Witkowski – od synów z rodzinami                                                             

+ Henryk Wilski – od żony

+ Jadwiga Kęder – od córki Grażyny

+ Helena Chejnowska w 8. r. śm. i zm. z rodz. Chejnowskich i Meissnerów

+ Janusz Ślefarski w 3. r. śm.

+ Maria Stachowiak w 4. r. śm. – od dzieci z rodzinami

+ Helena Gołombowska – od rodziny Cieszyńskich

17.00

Z ok. 60. ur. Wojciecha z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

19.00

+ Elżbieta, Jerzy Mikołajczak

 

INTENCJE MSZALNE 4 – 10 października 2021

Poniedziałek

04

 października

św. Franciszka z Asyżu

7.00

+ Leon, Melania, Leon Snopek, Zofia, Stanisław Ptakowscy i dusze w czyśćcu cierpiące

8.00

+ Franciszek, Elżbieta Dziekan, Franciszek, Teresa Nowak i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

W int. Teresy z ok. 80. r. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB – od XIII Róży Żywego Różańca Kobiet

18.30

- O Boże błog. , zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jadwigi i za śp. Dariusz Kornobis (1r śm.)– od córki Beaty z rodziną

Wtorek

05

 października

św. Faustyny Kowalskiej (z)

7.00

+ wszyscy zm. mieszkańcy ul. Wojska Polskiego

8.00

O Boże bł. i opiekę MB dla członkiń III Róży Żywego Różańca Kobiet oraz o wieczne zbawienie dla członkiń zmarłych

18.30

+ Antonina i Stanisław Filipiak, Zygmunt Mejza

18.30

+ Danuta i Kazimierz Jarząbek – od serdecznej koleżanki Wandy Strzałkowskiej

Środa

06

 października

7.00

+ Marcin

8.00

+ Hanna Staniszewska

17.00

Z podz. za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla członkiń IX Róży Żywego Różańca Kobiet oraz o wieczną radość dla członkiń zmarłych

18.30

Z prośbą o pojednanie w małżeństwie

Z ok. kolejnej r. ślubu z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i zdrowie na dalsze lata

O Boże bł. dla członków V Róży Żywego Różańca Mężczyzn, a dla zm. o radość nieba

+ Aurelia Radzicka – od firmy pogrz. „Zydor”

+ rodzice i rodzeństwo

+ Henryk Freitag – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Marek Michałek – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Teresa Szostak – od siostry Aliny z rodziną

+ Marek Dubert w 4. r. śm. – od żony Ewy, córki i wnuczki

+ Izabela Bryś – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Krystyna Kałucka – od sąsiadów z ul. Składowej 4a

+ Prakseda, Stefan Kędzierscy i zm. z rodz. Kędzierskich i Bykowskich

+ Ruth Karamucka – od wnuka Kamila z rodziną

+ Elżbieta Ścigała – od Moniki i Damiana

+ Jerzy Wojciński – od córek z rodzinami

+ Jerzy Żak w 1. r. śm. – od żony Krystyny z synem Arturem i od syna Romana z żoną i dziećmi

 

 

+ Michał, Cecylia Siwińscy – od córek z rodzinami

Czwartek

07

października

NMP Różańcowej

7.00

O powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów oraz o Boże bł., światło DŚ, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co pracowali w tej parafii, z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa oraz o radość nieba dla zm. kapłanów

8.00

Do Miłosierdzia Bożego i MB o dar wiary i zdrowia w dniu ur. Marcina, Iwony i Oliwierka oraz o Boże bł. dla rodziny Lucyny, Basi i Darka

18.30

+ Tomasz w 30. r. śm., zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

 O bł. Boże i zdrowie dla Mamy z ok. urodzin

 

Piątek

08

października

7.00

Do Miłosierdzia Bożego i MB o dar wiary, zdrowia, Boże bł. dla Lucyny i jej dzieci z rodzinami, Basi i Darka i ich dzieci z rodzinami, dla Joanny, Iwony, Jana, Wojtka i Krystyny

8.00

+ Jerzy Domowicz – od chrześniaka Piotra

18.30

+ Kazimierz Berdych w 1. r. śm. – od żony, córek i teściowej

18.30

+ Agata w 33. r. śm., Franciszek, zm. z rodz. Robek, Władysław Szybiak i zm. z rodz. oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota

09

października

 

7.00

+ Wiesława (k) i Benedykt Speier

8.00

+ Stefania Ochotna i zm. z rodz. Ochotnych i Bartkowiaków

18.30

+ Wojciech w 5. r. śm., Stanisław w 30. r. śm. i Janina Szymańscy, zm. z rodz. Szymańskich, Wadyckich i Machowskich

18.30

+ Katarzyna w 9. r. śm., Jan i Adam Chmura

 Niedziela

10

października

XXVIII Niedziela zwykła

7.00

O Boże bł., łaskę dobrej śmierci dla członków ADŚ i o wieczną radość dla członków zmarłych

8.30

+ Tomasz, Zenon Nowak, Elżbieta, Franciszek Dziekan i dusze w czyśćcu cierpiące

10.00

+ Henryk Kordal w 6. r. śm., zm. rodzice i teściowie

11.15

+ Wacław, Helena, Bronisława (k), Janina, Leokadia Gładych oraz zm. z rodz. Gładych i Tomaszewskich

12.30

+ Eugeniusz, Barbara, Paweł Kozik, Helena, Leonard Wojtyniak

15.00

 O Łaskę wiary dla Kuby, Mateusza i z prośbą o bł. Boże dla rodziny

 O bł. Boże i łaskę zdrowia dla Haliny i Jana

+ Franciszek Buczkowski w r. śm. i zm. z rodz.

+ Henryk Dutkiewicz – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Stanisława (k) w 21. r. śm. i Jan Krupkowscy, Rozalia, Leontyna, Halina, Anna, Marek Nikiel

+ Helena Rujna-Perlicjan – od wnuka Adama z żoną i dziećmi

+ Elżbieta Sydow – od syna Krzysztofa z rodziną

+ Teresa Szostak – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Zofia i Aleksander Misiak oraz dusze w czyśćcu cierpiące

+ Jadwiga Sadokierska – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Krystyna Kałucka – od syna Marka z rodziną                    

+ Barbara Zawadka – od rodziny Meres

+Krystyna Głąb – od kuzynki Cecylii Drewko        

+ Izabela Bryś

+Leokadia w 27 rocz. śm.,Czesław Juszczak w 15 rocz. śm.

+ Zenon Witkowski – od mamy

+ Henryk Wilski – od córki

+ Bernard Baranowski – od żony z rodziną

+ Jan Frydrych – od Stefana z żoną

+ Barbara Skóra – od córki Katarzyny z mężem i córeczką

+ Włodzimierz Tomaszewski – od sąsiadów z ul. Truagutta 41

17.00

+ Tadeusz Karbowniczak w 2. r. śm. – od żony i dzieci

19.00

+ Gertruda Biszof, Andrzej Kolbe i zm. z rodz.

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook