- Szczegóły
- Odsłony: 178
INTENCJE MSZALNE 10 – 16 lipca 2023 |
||
Poniedziałek 10 lipca |
7.00 |
+ Stefan Muśnicki i dusze w czyśćcu cierpiące |
18.30 w kaplicy |
+ Elżbieta, Franciszek Dziekan, Paulina, Kazimierz Krajewscy i dusze w czyśćcu cierpiące |
|
Wtorek 11 lipca Święto św. Benedykta (op) – patrona Europy |
7.00 |
+ Łucja Hutkowska – od córki Teresy z wnukami i ich rodzinami |
18.30 |
+ Wiktor Kotyński i zm. z rodz. |
|
Środa 12 lipca św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu (bp, m) |
7.00 |
+ Maria Badowska-Tamanini, Józef Badowski i zm. z rodz. |
18.30 |
W r. ślubu Bożeny i Andrzeja z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże i zdrowie |
|
O uzdrowienie duszy i ciała dla Renaty – od przyjaciół |
||
+ Florian Fifer, Józef, Zenon i Ryszard |
||
+ Andrzej Skrzypczak – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Bronisław w 48. r. śm., Brygida Kulak |
||
+ Jadwiga Fletta – od siostry Joanny z Rogoźna z rodziną |
||
+ Grzegorz Jeliński |
||
+ Jan Gehrke – od Zygfryda Siwińskiego |
||
+ Krystyna Piekarska – od siostry Haliny |
||
+ Jan Zieliński – od syna Marcina z żoną Moniką i wnuczką Gabrysią |
||
+ Maria Jafra – od pracowników i szefostwa AZ Meble |
||
+ Małgorzata Cichońska – od męża |
||
+ Iwona Jerynkicz – od IX Róży Żywego Różańca Kobiet |
||
+ Joanna, Stanisław Jarosz – od Zosi z rodziną |
||
+ Stanisław Walczak – od córki Małgorzaty z mężem |
||
+ Stanisława (k) Głuszkiewicz – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
Czwartek 13 lipca Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta |
7.00 |
+ Stefan Muśnicki |
18.30 |
+ Władysław, Irena i dusze w czyśćcu cierpiące |
|
Piątek 14 lipca |
7.00 |
+ Stefan Muśnicki |
18.30 |
+ Ryszard i Wiesław – od wnuków z rodzinami |
|
Sobota 15 lipca św. Bonawentury (bp, dK) |
7.00 |
+ Helena i Jan Żupińscy |
18.30 |
+ Maria i Stanisław Łęccy, Halina i Jan Pawłowscy |
|
Niedziela 16 lipca XV Niedziela zwykła |
7.00 |
+ Jan Kaczmarek |
8.30 |
O Boże bł. i łaskę zdrowia dla Annemarii |
|
+ Marianna, Franciszek, Kazimierz Wekwert i zm. z rodz. - od Grażyny |
||
+ Roman Zamęcki – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Zofia i Franciszek Sarbinowscy i dusze w czyśćcu cierpiące |
||
+ Florentyna, Marta, Walenty, Zygmunt |
||
+ Stanisław Lupa – od córki Wioletty z rodziną |
||
+ Krystyna Piekarska – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Beata Rośmiarek – od córki Pauliny i Oliwera |
||
+ Barbara Frankowska – od chrześniaka Jarosława z rodziną |
||
+ Irena Cesarz – od męża |
||
+ Stanisław Walczak – od sąsiadów z ul. Wróblewskiego |
||
+ Wiesław Kleczkowski – od córek |
||
+ Zosia Kobierska w dniu 3. ur. - od kochających rodziców |
||
+ Danuta Pietrowiak – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Janina Kinasz, Krystyna Sawczuk |
||
10.00 |
+ Czesława (k) i Ignacy Boguszyńscy |
|
11.15 |
+ Piotr Buksik – od teściowej |
|
12.30 |
+ Stefan Muśnicki |
|
20.00 |
+ Danuta Pietrowiak – od pani Ewy |
- Szczegóły
- Odsłony: 184
INTENCJE MSZALNE 3 – 9 lipca 2023 |
||
Poniedziałek 03 lipca Święto św. Tomasza Apostoła |
7.00 |
+ Tomasz i Wojciech Kendziora |
7.00 |
+ Łucja Hutkowska – od córki Barbary z wnuczką i jej rodziną |
|
18.30 |
+ Henryk w 2. r. śm., Helena Freitag, ich rodzice i dusze w czyśćcu cierpiące |
|
Wtorek 04 lipca |
7.00 |
+ Stefan Muśnicki |
18.30 |
+ Marcin Czarnecki w 8. r. śm. - od rodziców i siostry z rodziną |
|
18.30 |
+ Jadwiga Szaumkesel w 1. r. śm., Dariusz Kornobis w 3. r. śm., Henryk Szaumkesel, Janusz Kornobis |
|
Środa 05 lipca
|
7.00 |
+ Alfred w r. śm., zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące |
7.00 |
+ Edmund w 23. r. śm., Pelagia, Czesław Markowscy, Irena i Tomasz Romanowscy, Krystyna Januchowska, Marian Musolf |
|
18.30 |
W int. Bruna, Kamili, Lucyny, Dominiki, Eweliny, Marii i z rodz. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ, opiekę MB i łaskę zdrowia, o prawną ochronę życia poczętego, za kapłanów, Kościół św., za Ojczyznę, o pokój na świecie |
|
O łaskę zdrowia, opiekę MB i bł. Boże dla Barbary |
||
+ Zofia w 2. r. śm. i zm. z rodz. Nawrotów i Adamskich |
||
+ Mieczysław Maczyński – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Dariusz Parzencki w 4. r. śm. - od żony |
||
+ Maria Białczyk – od Ali z Edytą, od Radka z rodziną, od Roberta z rodziną i od Pauliny z rodziną |
||
+ Grzegorz Jeliński |
||
+ Maria Kledzik – od Wandy i Bogusława z rodziną |
||
+ Anna Musiała – od rodzin Lewandowskich i Walczaków |
||
+ Jan Zieliński – od syna Mariusza |
||
+ Leonard Jesse – od firmy pogrz. „Twaróg” |
||
+ Irena, Jan Siodła, Zofia Krawczak, Edward Kabat, Janina Ciesielska, Felicjan, zm. z rodz., dusze w czyśćcu cierpiące |
||
+ Dorota May – od szwagierki Donaty z rodziną |
||
+ Urszula Januchowska – od Elżbiety i Macieja Kaczmarek z rodziną |
||
+ Irena Cesarz – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
Czwartek 06 lipca bł. Marii Teresy Ledóchowskiej (dz) |
7.00 |
O powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów oraz o Boże bł., światło DŚ, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co pracowali w tej parafii, z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa oraz o radość nieba dla zm. kapłanów |
7.00 |
W 60. r. ślubu Kazimiery i Czesława z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
|
18.30 |
+ Kazimierz Żywicki w 11. r. śm., Jadwiga, Józef Hamerlińscy, Irena Pijanowska |
|
Piątek 07 lipca
|
7.00 |
+ Stefan Muśnicki |
18.30 |
O Boże bł. i opiekę MB dla Heleny z ok. 75. ur. - od IV Róży Żywego Różańca Kobiet |
|
18.30 |
+ Iwona Jerynkicz – od córek z rodzinami |
|
Sobota 08 lipca św. Jana z Dukli (p) |
7.00 |
+ Kazimierz w r. śm., Adam, Jerzy i dusze w czyśćcu cierpiące |
18.30 |
Z ok. 70. ur. Bernarda (m) z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB – od żony i rodziny |
|
18.30 |
+ Helena Onderka w 25. r. śm., Zdzisław Onderka w 24. r. śm. |
|
Niedziela 09 lipca XIV Niedziela zwykła |
7.00 |
O Boże bł., łaskę dobrej śmierci dla członków ADŚ i o wieczną radość dla członków zmarłych |
8.30 |
Z ok. 70. ur. Ireny i Krzysztofa z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB |
|
+ Kazimierz Paluszkiewicz – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Maria i Jan Romańscy – od wnuczki Wioletty z rodziną |
||
+ Ewa Kruk – od szwagierki Eli z Marianem |
||
+ Maria Radtke – od chóru parafialnego |
||
+ Jerzy w 21. r. śm., Teresa, Zygmunt Kaszkowiak, zm. z rodz. Kaszkowiaków, Wrzasków, Modraskich i dusze w czyśćcu cierpiące |
||
+ Beata Rośmiarek – od rodziny Głuszkiewiczów |
||
+ Barbara Frankowska – od XI Róży Żywego Różańca Kobiet |
||
+ Stanisław Walczak – od firmy pogrz. „Zydor” |
||
+ Grzegorz Jeliński |
||
+ Stanisława (k) Głuszkiewicz – od sąsiadki Ewy z rodziną |
||
10.00 |
+ Janina, Jerzy Górscy i Bronisław |
|
11.15 |
+ Alojzy, Marianna Bartol, Irena, Stefan Muśniccy |
|
12.30 |
+ Teresa w 23. r. śm., Iwona, Jan Żerko i dusze w czyśćcu cierpiące |
|
20.00 |
+ Danuta Pietrowiak – od Barbary Purczyńskiej z rodziną |