slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 30 sierpnia – 5 września 2021

Poniedziałek

30

 sierpnia

7.00

+ Anna Misiurna w 1. r. śm.

18.30

Z ok. 80. ur. p. Danuty z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB – od VI Róży Żywego Różańca Kobiet

Wtorek

31

 sierpnia

7.00

+ Andrzej Kolbe – od Edyty i Mariusza

18.30

+ Regina, Agnieszka, Paweł, Andrzej, Jerzy Czarnolewscy, Marianna i Franciszek Kłoczko, Marian Koniec i zm. z rodz.

Środa

01

 września

7.00

+ Stefan, Leokadia i Stanisław Sobkowscy

8.00

O Boże bł. i dary DŚ na nowy rok szkolny

8.00

+ Stefania i zm. z rodz. Ochotnych i Bartkowiaków

17.00

+ Stefania, Marcjan i Zbigniew Michalscy – od Grażyny z rodziną

18.30

+ Wacław Tumanowicz

+ Tomasz Pietruszka – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Bronisław i Edyta Żuchowscy

+ Mirosław Łucki w 8. r. śm., Józefa (k) i Andrzej Szulscy

+ Marianna Srebrna – od wnuczki Kasi z rodziną

+ Łucjan Jurczyk w 2. r. śm.

+ Szymon Kubiak – od ojca chrzestnego z rodziną

+ Janina Glinkowska – od rodzin Jaroch i Bednarz

+ Józef Pijanowski – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Henryk Freitag – od rodziny Kasprzyk

+ Stefan Szafrański i rodzice Stefan i Stefania Pietrzak z Czerniakowa

+ Irena Wypychowska – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Jarosław Różak – od rodzin Strauchman i Binkowskich

+ Teresa Szostak – od chrześniaczki Magdaleny Szymańskiej z rodziną

Czwartek

02

września

7.00

O powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów oraz o Boże bł., światło DŚ, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co pracowali w tej parafii, z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa oraz o radość nieba dla zm. kapłanów

7.00

+ Stefania, Jadwiga i Stanisław Sławińscy oraz dusze w czyśćcu cierpiące

8.00

+ Stefania, Jerzy, Jan Cychnerscy

18.30

+ Stefan Szeląg, zm. rodzice, rodzeństwo i zm. z rodz.

18.30

+ Bronisława (k) i Stefan Ziemkowscy, Zenon Kaczmarczyk

Piątek

03

września

św. Grzegorza Wielkiego (pa, dK)

7.00

+ Mariola Zaranek w 4. r. śm. i zm. z rodz.

8.00

+ ks. Tadeusz Piechota w 30. r. śm.

18.30

W 38. r. ślubu Łucji i Marka z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

18.30

+ Tomasz Kendziora – 1. Msza św. greg.

Sobota

04

września

 

7.00

+ Tomasz Kendziora – 2. Msza św. greg.

8.00

+ Aniela i Kazimierz Słodowicz i zm. z rodz.

18.30

W 50. r. ślubu Wandy i Stanisława z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

18.30

W 13. r. ślubu Magdaleny i Sławomira z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB oraz + Halina Adamczewska w 9. r. śm.

18.30

+ Stefania, Zbigniew Laskowscy i zm. z rodz. Laskowskich i Pawlaków

 Niedziela

05

września

XXIII Niedziela zwykła

7.00

+ Kazimierz w 1. r. śm., Ryszard Czarneccy, zm. z rodz. Czarneckich i Flaczyk

8.30

W r. ślubu Marii i Leszka z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

10.00

+ Dorota Marciniak – od Marioli i Jerzego

11.15

+ siostry: Ludwika (k) Luberda, Marianna Żądło, Władysława (k) Mańkowska i zm. rodzice

12.30

+ Jan w 45. r. śm. i Stanisława (k) Kłos, Joanna i Jan Barańczyk, Franciszek Hepner, Kazimierz Barańczak, Jerzy Migdalczyk i zm. z rodz.

15.00

Z prośbą o bł. Boże dla dzieci

W int. Łukasza, Eweliny, Marii, Beaty, Dominiki, Edyty i z rodziny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ, opiekę MB i łaskę zdrowia, o prawną ochronę życia poczętego, o ustanie pandemii, za kapłanów, Kościół św. i Ojczyznę

W 35. r. ślubu Aliny i Bogdana z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

+ Tomasz Kendziora – 3. Msza św. greg.

+ Teresa Grajkowska

+ Wiktor Borysionek – od Zespołu Szkół im. H. Cegielskiego

+ Wiesław Kuszak – od córki chrzestnej Weroniki z Tomkiem

+ Marianna Srebrna – od wnuczki Ani z rodziną

+ Helena w 1. r. śm. i Zenon Białkowscy – od syna z  rodziną

+ Czesław, Marta, Helena, Waleria Kryszak

+ Janina Glinkowska – od wnuczki Aleksandry z rodziną

+ Rafał Liberkowski – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Lilianna Bator – od rodziny Strzałkowskich                                                                                    

+ Tadeusz Kwaśniewski – od Ewy Banaszak z rodziną

+ Henryk Freitag – od brata Janusza z rodziną                                                             

+ Henryk Maćkowiak – od syna Sławka z rodziną

+ Stefan Drews i zm. z rodz. Drewsów i Kowalczyków

+ Jan Juś – od Roberta z mamą

+ Małgorzata Rekosz z d. Merker – od córki Renaty i wnuka Bartka

+ Feliks, Władysława (k) Tatara i zm. z rodz.

+ Edmund Wiśniewski – od mieszkańców ul. Drewsa

+ Teresa Szostak – od syna Czarka z rodziną

+ Jolanta Strumnik – od córki Anny i syna Marcina

+ Kazimierz w 2. r. śm. i Felicja Bedołek

+ Izabela Bryś – od rodziny

+ Krystyna Kałucka – od męża

+ Elżbieta, Jerzy Sydow – od rodziny Michaldo z Bochni

+ Irena, Jan, Marian Siodła, Zofia, Józef Krawczak, Edward Kabat, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

17.00

+ zm. z rodz. Sakowskich, Szudrowiczów, Hajmanów i Wiśniewskich

19.00

+ Regina Lubawa

 

INTENCJE MSZALNE 23 - 29 sierpnia 2021

Poniedziałek

23

 sierpnia

7.00

+ Filip Witkowski

18.30

+ Maria, Franciszek, Stefan Małeccy

Wtorek

24

 sierpnia

Święto św. Bartłomieja (Ap)

7.00

+ Jerzy Domowicz – od sąsiadki

18.30

+ Bogdan Peksa – od Hani

Środa

25

 sierpnia

7.00

W 3. r. ślubu Weroniki i Macieja z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dar wiary i zdrowia na dalsze lata małżeńskiego życia

18.30

O Boże bł., zdrowie, dary DŚ i opiekę MB dla Oliwii z ok. 14. ur. – od babci i dziadka

W 20. r. ślubu Agnieszki i Krzysztofa z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

+ Krystyna Kasprzyk – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Zbigniew Kulik – od Mirona z rodziną

+ Kazimierz Trzebny w 11. r. śm. i zm. z obu stron

+ Franciszek Niemiro i zm. z rodz. – od żony i córki

+ Marek Romaszewski w 1. r. śm. – od żony i córek

+ Teresa Nagel – od Macieja z rodzicami

+ Krzysztof Dolatowski – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Marianna Srebrna – od wnuczki Magdy z rodziną

+ Janina Kałużna w 14. r. śm. i zm. z rodz.

+ Henryk Freitag – od córki Małgorzaty z rodziną

+ Elżbieta Sydow – od Eli z mężem

+ Tomasz Witt – od chrześniaczki Gosi z rodziną

+ Kazimiera Silska i Maksymilian Ewald w 1. r. śm. – od rodziny Kędzierskich

+ Zygmunt Fredrych w 25. r. śm.

+ Marzena Andrzejczak – od synów z rodzinami

+ Zofia Wojciechowicz – od pracowników Zespołu Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach

Czwartek

26

sierpnia

Uroczystość NMP Częstochowskiej

7.00

+ Tomasz Pietruszka – od żony Agnieszki i córek

18.30

+ Zbigniew Szeląg – od Krystyny i Andrzeja

Piątek

27

sierpnia

św. Moniki

7.00

+ Danuta Jarząbek – od brata Ryszarda z rodziną

18.30

+ Janina, Maria, Adam, Florian Maciejewscy, Genowefa Sieczkarska w kolejne r. śm. – od najbliższej rodziny

Sobota

28

sierpnia

św. Augustyna (bp, dK)

7.00

+ Maria, Kazimierz, Stefan i zm. z rodz.

18.30

+ Leon Łochowicz w 23. r. śm. i zm. z rodz. oraz w int P. Bogu wiadomej

 Niedziela

29

sierpnia

XXII Niedziela zwykła

7.00

+ Aleksander Milewski – od córki, wnuczki i zięcia

8.30

W int. Krystyny z ok. 70. r. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i zdrowie na dalsze lata

10.00

+ Bronisław w 3. r. śm. - od żony i córki

11.15

+ Helena, Kazimierz Wisińscy, Bolesława (k), Leon Polowy

12.30

+ Barbara Górzna i zm. z rodz.

20.00

+ Aurelia, Edmund i Zenon Musolf

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook