slajd3
A A A

Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. Początek Adoracji  Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz.15.00

 1. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu według normalnego porządku.  W Uroczystość Trzech Króli czyli w środę będzie nieczynne. Ks. Proboszcz będzie przyjmował we wtorek.
 2. W środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Na każdej Mszy św. święcone będą kreda i kadzidło , w które prosimy zaopatrzyć się wchodząc do kościoła przez zakrystię, gdyż kreda i kadzidło święcone są na Mszy św., wychodząc z kościoła wychodzimy już z poświęconymi. W zakrystii członkowie Parafialnego Zespołu Caritas przed Mszą św. będą rozprowadzać kredę i kadzidło, a ofiary złożone będą przeznaczone na pomoc dla potrzebujących. Msze św. będą odprawione jak w każdą niedzielę. Jest to święto patronalne Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci.
 3. W Uroczystość Trzech Króli o godz. 10.00 odprawimy Mszę św. w intencji naszej Umiłowanej Ojczyzny i wszystkich Powstańców Wielkopolskich pochodzących z Chodzieży.
 4. W związku z wprowadzonym limitem wiernych w kościołach, u nas są 43. Ze względu na sytuację jesteśmy zmuszeni do liczenia wiernych wchodzących do kościoła, w Uroczystość Trzech Króli  oraz w niedzielę. Prosimy, aby wierni  wchodzili do kościoła przez zakrystię. Prosimy o przyjęcie tych decyzji ze zrozumieniem.
 5. W czwartek przypada I czwartek miesiąca. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adoracji przewodniczyć będzie Apostolstwo Dobrej Śmierci.
 6. Msze św. kolędowe: w poniedziałek w intencji mieszkańców ul. Składowej 4 A,B i C oraz 7, we wtorek w intencji mieszkańców ul. Rynek, Rzeźnicka, Mała, Gołębia, Górna i Zielona, w czwartek w intencji mieszkańców ulicy Nowej i w piątek w intencji mieszkańców Trojanki, Cisze, Kierzkowic i Kamionki. Zachęcamy do rodzinnej modlitwy w swoich domach. We Mszy św. w kościele mogą uczestniczyć ci, którzy są chętni.
 7. Za wszystkie ofiary składane w czasie Mszy św. kolędowej oraz te wpłacane na konto parafialne składamy serdeczne Bóg zapłać.
 8. W przyszłą niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego – kończy ono okres Narodzenia Pańskiego.
 9. Wymienianki roczne za zmarłych można zamawiać w biurze parafialnym.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: jest do nabycia Przewodnik Katolicki, Wpis i L,Oservattore Romano.
 11. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp.: Bernard Herc l. 72, Marian Kuchta l. 90, Aleksandra Kasztelan l. 74, Renata Zielińska l. 59, Stanisław Kaczmarek l. 88 pogrzeb odbył się w Raczynie/, Aniela Borek l. 88 - Wieczny odpoczynek…

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook