Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu: od poniedziałku do piątku. Początek Adoracji Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

 1. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu w poniedziałek od 9.00 do 12.00, w pozostałe dni według normalnego porządku. Biuro Ks. Proboszcza będzie czynne we wtorek od 16.00 do 17.30.  
 2. W związku z wprowadzonym limitem wiernych w kościołach, u nas są 43. Ze względu na sytuację jesteśmy zmuszeni do liczenia wiernych wchodzących do kościoła w niedzielę. Prosimy, aby wierni  wchodzili do kościoła przez zakrystię. Prosimy o przyjęcie tych decyzji ze zrozumieniem.
 3. Dziękujemy za prowadzenie adoracji Najświętszego Sakramentu w I czwartek miesiąca wspólnocie Apostolstwa Dobrej Śmierci i wszystkim obecnym na modlitwie.
 4. Msze św. kolędowe: w poniedziałek w intencji mieszkańców Oleśnicy, we wtorek w intencji mieszkańców ulicy Konopnickiej i Zdrojowej, w czwartek w intencji mieszkańców ulicy Świętokrzyskiej i w piątek w intencji mieszkańców ulicy Buczkowskiej, Topolowej i Marona. Zachęcamy do rodzinnej modlitwy w swoich domach. We Mszy św. w kościele mogą uczestniczyć ci, którzy są chętni.
 5. Za wszystkie ofiary składane w czasie Mszy św. kolędowej oraz te wpłacane na konto parafialne składamy serdeczne Bóg zapłać.
 6. W dzisiaj przypada Święto Chrztu Pańskiego – kończy ono okres Narodzenia Pańskiego.
 7. Okazja do spowiedzi św. codziennie w czasie rannych Mszy św. pół godziny przed wieczorną Mszą św. i w piątek o 17.00.
 8. Wymienianki roczne za zmarłych można zamawiać w biurze parafialnym.
 9. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce poprzedzający Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: jest do nabycia Przewodnik Katolicki, Wpis i L,Oservattore Romano.
 11. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp.: Tadeusz Bednarczyk l. 96, Józef Jasina l. 71, Marcin Matusiak l. 46, Jerzy Czarnolewski l. 77, Janina Jodda l. 81, Mieczysław Kaźmierczak l. 85/ pogrzeb odbędzie się we wtorek/ - Wieczny odpoczynek…