Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym  tygodniu : od poniedziałku do piątku. Początek Adoracji Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz.15.00

  1. W związku z wprowadzonym limitem wiernych w kościołach (u nas 43 osoby). Jesteśmy zmuszeni do liczenia osób przychodzących do kościoła w niedzielę. Prosimy, aby wierni wchodzili do kościoła przez zakrystię. Prosimy o przyjęcie tych decyzji ze zrozumieniem.
  2. Ze względu na pobyt księdza Proboszcza w szpitalu na badaniach, w biurze w którym przyjmuje ks. kanonik, we wtorek będzie ksiądz wikariusz, a w środę biuro to będzie nieczynne. Pamiętajmy o księdzu proboszczu w naszych osobistych modlitwach.
  3. Msze św. kolędowe: w poniedziałek w intencji mieszkańców ulicy Wojska Polskiego 24 i 26, we wtorek w intencji mieszkańców ulicy Zamkowej, w środę ulicy Bocznej i Bosej, w czwartek w intencji mieszkańców ulicy Piekary, Garncarskiej i Ślusarskiej oraz w piątek w intencji mieszkańców ulicy Raczkowskiego, Sienkiewicza i pl. Kopernika. Zachęcamy do rodzinnej modlitwy w swoich domach. Chętnych zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele. Wszystkie Msze św. będą odprawione o godz. 18.30.
  4. Za wszystkie ofiary składane w czasie Mszy św. kolędowej oraz te wpłacane na konto parafialne składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. Okazja do spowiedzi św. codziennie w czasie rannych Mszy św. pół godziny przed wieczorną Mszą św. i w piątek o 17.00.
  6. W przyszłą niedzielę, gościć będziemy Ojca Oblata ze Świętego Krzyża, który będzie głosił Słowo Boże i rozprowadzał kalendarze misyjne.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: jest do nabycia Przewodnik Katolicki, Wpis i L,Oservattore Romano.
  8. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Marek Kierenkiewicz, śp. Teresa Nowak, śp. Zofia Mazurkiewicz i śp. Mirosław Obara - Wieczny odpoczynek…