Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym  tygodniu: od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 8.00 .  O  godz. 15.00 w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 1. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 18.00.        
 2. Rodzicom dzieci I Komunijnych dziękujemy za ofiarowany dar ołtarza, którym jest Maryjny ornat mszalny. Darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. Od 1 lipca wprowadzamy wakacyjny porządek Mszy św. W dni powszednie w lipcu i sierpniu Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00 i 18.30, a w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 15.00, 17.00 i 19.00, natomiast Msza św. wieczorna będzie o godz. 20.00.
 4. Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek, w środę i piątek według normalnego planu, ksiądz będzie przyjmował w środę od godz. 16.00 do 17.30.
 5. Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne zaprasza do obejrzenia plenerowej wystawy o Powstaniu Wielkopolskim „ Toast za Zwycięstwo”. Wystawa będzie czynna do 1 lipca.
 6. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.00, 11.15 i 12.30 będziemy gościć siostrę Amadeuszę z Kamerunu. Na zakończenie Mszy św. opowie o prowadzonej działalności misyjnej i budowie domu dziecka.
 7. W przyszłą sobotę 26 czerwca o godz. 10.00 kapłani naszego dekanatu będą uczestniczyć w naszym kościele w Kongregacji dekanalnej czyli wspólnotowej Mszy św. Do wspólnej modlitwy zapraszamy również naszych parafian.
 8. Z dniem 1 lipca po czteroletniej pracy duszpasterskiej odchodzi z naszej parafii Ks. Jarosław Wesołowski i przechodzi do parafii Świętej Trójcy w Gnieźnie. Ks. Jarosław pożegnalną Mszę św. odprawi w we wtorek 29 czerwca o godz. 18.30. Przychodzi do naszej parafii Ks. Przemysław Kubacz z parafii św. Wawrzyńca w Słupcy.
 9. Biskupi zgromadzeni na 389 zebraniu Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej ogłosili, że od dzisiejszej niedzieli przestaje obowiązywać dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Udzielonej w związku z pandemią Covid – 19.
 10. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Słowa Bożego, w czasie którego spróbujemy przyjrzeć się postaci Jozuego i jego odważnemu sercu. Nabożeństwo odbędzie się w sobotę 26 czerwca o godz. 20.00.
 11. W tym tygodniu obchodzimy : w poniedziałek św. Alojzego Gonzagi /z/, w czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 12. Termin pielgrzymki do Medjugorie uległ zmianie. Teraz odbędzie się w dniach od 9 do 19 sierpnia. Szczegóły u p. Henryka Wypyszyńskiego lub w biurze parafialnym.
 13. Okazja do spowiedzi św. codziennie w czasie rannych i pół godziny przed wieczorną Mszą św. oraz w piątek o 17.00.
 14. Za wszystkie ofiary składane na utrzymanie parafii składamy serdeczne Bóg zapłać.
 15. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: jest do nabycia Przewodnik Katolicki.
 16. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Irena Romanów l. 90, Janina Glinkowska l. 79/ pogrzeb odbędzie się w środę/ - Wieczny odpoczynek…