• slajd3
A A A

Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku  początek po Mszy św. o godz. 8.00. Koronka do Miłosierdzia Bożego w kościele o godz. 15.00.

 

 1. Młodzież z klas ósmych pragnąca przystąpić do sakramentu bierzmowania może do końca września odbierać w zakrystii deklaracje dla kandydatów. Wypełnione deklaracje należy przynieść na pierwsze spotkanie, którego termin zostanie ogłoszony.
 2. Dzisiaj rozpoczynają się w naszej parafii katechezy przedmałżeńskie. Początek Mszą św. o godz. 15.00, a następnie spotkanie w auli Domu Parafialnego.
 3. Okazja do spowiedzi św. codziennie w czasie rannej i pół godziny przed wieczorną Mszą św. oraz w piątek o godz. 17.00.
 4. W poniedziałek przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie – początek Mszą św. o godz. 18.30 i procesja różańcowa wokół kościoła z figurą M.B. Fatimskiej.
 5. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie Rodziny Kolpinga w domu parafialnym.
 6. Do 15 września trwa Jerycho modlitewne w intencji naszego miasta i jego mieszkańców. Zapraszamy do trwającej nieustanej modlitwy w kościele Nawiedzenia NMP . Dodatkowa okazja do spowiedzi św. w kościele Nawiedzenia codziennie do środy w godz. od 20.00 do 21.00. Zakończenie w środę Mszą św. o godz. 17.30, a po Mszy św. agapa dla wszystkich w podziemiach kościoła Nawiedzenia.
 7. Zachęcamy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym na warsztaty z Jezusem i Maryją, które będą się odbywały w każdy czwartek w domu parafialnym o godz. 18.00.
 8. W poniedziałek 20 września odbędzie się spotkanie rodziców uczniów uczęszczających do pierwszej klasy szkoły ponadpodstawowej, przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Na spotkanie przychodzi jeden z rodziców, którzy złożyli deklaracje w tamtym roku u ks. Jarosława. Rodziców zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30 i zaraz potem spotkanie w kościele.
 9. W piątek 17 września obchodzimy 82 rocznicę napadu Związku Sowieckiego na Polskę i przypadający w tym dniu Dzień Golgoty Wschodu.
 10. W sobotę 18 września w Gnieźnie diecezjalne dziękczynienie za beatyfikację bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej. Dekanalny autokar wyjedzie z parkingu przy kościele Nawiedzenia NMP o godz. 7.45 powrót ok. godz. 18.00, są jeszcze wolne miejsca prosimy zapisywać się w biurze parafialnym. Koszt wyjazdu pokrywa parafia.
 11. W sobotę 18 września przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci
  i młodzieży i patrona Polski. Wyjazd o godz. 7.45 z parkingu przy naszym kościele.
 12. 26 września Siostry Serafitki na Mszy św. o godz. 12.30 będą obchodziły 100 – lecie pobytu w Chodzieży oraz 25 lecie istnienia świetlicy „ Promyk Dobra”. W przyszłą niedzielę podczas każdej Mszy św. Siostry dzielić się będą świadectwem w tym pięknym czasie Jubileuszu.
 13. Osoby dorosłe z regionu wągrowieckiego w tym również z Chodzieży, które z różnych powodów nie przyjęły jeszcze sakramentu bierzmowania, informujemy, że przygotowanie do przyjęcia tego sakramentu rozpocznie się w niedzielę 19 września o godz. 16.00 w Sali św. Jana Pawła II przy kościele św. Wojciecha Wągrowcu. Spotkania dla kandydatów odbywać się będą przez sześć niedziel do 24 października włącznie o tej samej porze.
 14. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek św. Jana Chryzostoma, we wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w środę Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, w czwartek św. Korneliusza i Cypriana, w sobotę Święto św. Stanisława Kostki/ patrona Polski/.
 15. W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 jest wolna intencja mszalna.
 16. Za wszystkie ofiary składane na utrzymanie parafii składamy serdeczne Bóg zapłać.
 17. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: jest do nabycia Przewodnik Katolicki.
 18. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Henryk Wilski l. 71, Irena Puziak l. 73, Bernard Baranowski l. 71, Wiesława Jabłońska l. 68 - Wieczny odpoczynek…

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook