Ogłoszenia parafialne

 

   Chodzież, dnia 23 listopada 2014 r.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

                                         JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

                           

        

  1. Codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu  po Mszy św. o godz. 8.00  do wieczornej Mszy św., w środę do Mszy św. o godz. 17.00.
  2. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy czas Adwentu. Na wszystkich Mszach św. będą święcone opłatki wigilijne, które będzie można nabyć u Sióstr przy wyjściu z kościoła i w Biurze Parafialnym.
  3. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie w kościele z rodzicami dzieci I komunijnych. Będą do nabycia książeczki do I komunii św.
  4. W piątek od godz. 9.00 w Domu Parafialnym będzie czynna poradnia psychologiczna, wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
  5. Spotkanie z wszystkimi zelatorkami w środę po nowennie o godz. 17.00 w Domu Parafialnym.
  6. W piątek o godz. 18.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  7. Parafialny Zespół Caritas zaprasza Drogich Parafian do wzięcia udziału w tradycyjnej świątecznej akcji „Parafianie – Dzieciom. Polega ona na tym, że osoba bądź rodzina przygotowuje paczkę świąteczną konkretnemu dziecku. W przyszłą niedzielę członkowie Parafialnego Zespołu Caritas będą rozdawać karnety z imieniem i wiekiem dziecka, jeżeli ktoś zechce pomóc to prosimy o zabranie i przygotowanie paczki dla tego dziecka. Wartość paczki według uznania ofiarodawcy. Karnety odbierają tylko dorośli. Paczki z przyczepionym karnetem prosimy przynosić do biura Caritas w Domu Parafialnym w dniach od 11 do 18 grudnia w godz. 11.00 do 12.00 i od 16.00 do 17.00.
  8. Od II niedzieli adwentu rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. O szczegółach poinformujemy.
  9.  Kurs przedmałżeński w parafii św. Barbary w Budzyniu rozpocznie się w sobotę 29 listopada o godz. 19.30. Kolejne spotkania będą w adwentowe soboty o tej samej porze.

10. Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Chodzieży wraz z Cechem Rzemiosł Różnych zapraszają dzisiaj w godz. od 10.00 do 17.00 do Klubu Rzemieślnika przy ul. Raczkowskiego 1 na wystawę z okazji 100 – lecia chodzieskich wodociągów. Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

11. Przy naszej parafii powstał Punkt Przygotowań do wyjazdu na Europejskie Spotkanie Młodych, które w tym roku odbywać się będzie w Pradze, w dniach 29 grudnia 2014 – 2 stycznia 2015 r. Młodzież ( powyżej 16 roku życia), zainteresowaną wyjazdem prosimy o kontakt z ks. Michałem.

12. W czwartek o godz. 16.30 zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym  na katechezę w auli Domu Parafialnego.

13. Spotkanie dla dorosłych, którzy przygotowują się do sakramentu bierzmowania w piątek po wieczornej Mszy św. w Domu Parafialnym.

14. Pragniemy ostrzec przed ludźmi, którzy chodzą po blokach z opłatkami powołując się na upoważnienie od księdza dziekana. Nikt takiego pozwolenia nie otrzymał, to jest oszustwo.

15. Dyżur w parafii do chorego pełni w tym tygodniu ks. Michał.

16. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 17.00.

17. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Zofia Wiśniewska l. 92, Janina Sobczak l. 90 – Wieczny odpoczynek….

 

                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                  

 

 

                                                                                                  

 

 

 

 

 

                                                                                                  

Leave a Reply