• slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 26 lutego – 3 marca 2024

Poniedziałek

26

lutego

 

7.00

O dar wiary i powrotu do zdrowia dla Lucyny oraz o Boże bł. dla dzieci Weroniki i Macieja, Marcina, Iwony z Oliwierkiem i dla Joanny

7.00

+ Urszula Bedołek – 26. Msza św. greg.

8.00

+ Pelagia w 18. r. śm., Stanisław, Sylweriusz i Stanisław

18.30

Z ok. 84. ur. Stefanii z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę MB dla Jubilatki i jej najbliższych

18.30

+ Mirosława (k) Nerkowska – od Marzeny z rodziną i od cioci Krystyny

Wtorek

27

lutego

 

7.00

+ Stefan Muśnicki

7.00

+ Urszula Bedołek – 27. Msza św. greg.

8.00

+ Dobromiła, Władysław Twardowscy

18.30

Z ok. 45. ur. Wioletty z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i zdrowie – od rodziców

18.30

+ Genowefa Sieczkarska, Maria, Janina, Adam, Florian Maciejewscy

Środa

28

lutego

7.00

+ Cecylia Kulka-Gamalczyk w 1. r. śm. - od syna Sławka z rodziną

7.00

+ Aleksandra (k) Zagórska

8.00

W int. p. Eugenii z ok. 93. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ, opiekę św. Rodziny i łaskę zdrowia – od III Róży Żywego Różańca Kobiet

17.00

Do Miłosierdzia Bożego z przebłaganiem za wszystkie popełnione grzechy, z prośbą o bł. Boże, opiekę M Najśw. oraz dary DŚ na dalsze ofiarowane lata

18.30

+ Czesław Rykała w 9. r. śm., rodzice z obu stron, Zofia, Józef Cholewińscy, Bolesław Wachowiak, Kazimiera Rykała

+ Barbara Mroczkowska – od córek, wnuków i prawnuków

+ Bogdan Gniła – od rodziny

+ Urszula Bedołek – 28. Msza św. greg.

+ Krzysztof Gruntkowski – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Ewa z ok. ur., Piotr Bykowscy – od wnuczki i prawnucząt

+ Mieczysław Krynicki – od rodziny Tomkowiak

+ Zofia Duda – od córki Katarzyny z mężem, córkami i wnukiem

+ Maria Gapińska – od rodzin Kutz i Szcześniak

+ Andrzej Strzępka – od żony i dzieci

+ Henryk Andrzejczak – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Grażyna Kuszpińska – od rodzin Pareckich i Andrzejewskich

Czwartek

29

lutego

 

7.00

+ Stefan Muśnicki i dusze czyśćcowe

7.00

+ Urszula Bedołek – 29. Msza św. greg.

8.00

+ Leokadia Krawiec w 22. r. śm. - od dzieci

18.30

+ Anna, Walenty, Kazimierz Nowak

18.30

+ Ludwik, Regina, Franciszek, Agnieszka Przybyłka

Piątek

01

marca

 

7.00

+ Urszula Bedołek – 30. Msza św. greg.

7.00

+ Łukasz Grabowski – od kolegi Marcina z rodziną

8.00

+ Tadeusz w 7. r. śm., Agnieszka, Zenon i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

+ Jan Holka w 18. r. śm., zm. rodzice i rodzeństwo – od syna Roberta z rodziną

18.30

 

Sobota

02

marca

 

7.00

Wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu NMP za bluźnierstwa, profanacje

8.00

+ Maria, Franciszek, Wanda, Jerzy, Irena, Czesław, Jan, Weronika, Szczepan

18.30

+ Jerzy Rewoliński w 8. r. śm. - od dzieci z rodzinami

18.30

+ Urszula Kryś w r. śm., Alfons, Bernard, Ryszard, Małgorzata

18.30

+ Krystyna Maciołek

Niedziela

03

marca

III Niedziela Wielkiego Postu

7.00

+ Janina i Edmund Paszak

8.30

W int. Mariusza, Łukasza, Dominiki, Eweliny, Marii, Lucyny i z rodz. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ, opiekę MB i łaskę zdrowia, o prawną ochronę życia poczętego, za kapłanów, Kościół św., za Ojczyznę, o pokój na świecie

+ rodzice, Jerzy, Leonard, Alfred, Ireneusz i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Felicja, Bogdan, Andrzej Kolbe – od Mirki z Janem

+ Mieczysław Maczyński w 1. r. śm, - od żony

+ Irena, Jan Siodła, Zofia, Józef Krawczak, Edward Kabat, Maria, Waldemar Majchrzak, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Kazimierz Lewandowski – od syna Łukasza z rodziną

+ Krzysztof Gruntkowski – od Krystyny i Michaliny z rodziną

+ Józef Kardacz – od synów z rodzinami

+ Donata Swosińska – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Jan Szudera i jego syn Michał

+ Andrzej Strzępka – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Henryk Andrzejczak – od Grażyny i Henia z rodziną

+ Emilia Drużga

+ Agnieszka, Wiktoria, Antoni Kończak – od Krystyny

+ Kazimiera Górna w 10. r. śm., Józef Bąk w 13. r. śm. - od Teresy z rodziną

10.00

+ Janina, Jerzy Górscy i Bronisław

11.15

+ Stanisław, Elżbieta, Teresa, Zenon, Krzysztof, Róża, Maria, Gabriela (k) i ich rodzice

12.30

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. dla Adama z ok. 41. ur. oraz dla całej rodziny

15.00

+ Marian Maternowski w r. śm.

19.00

+ Łucja, Florian Wachowiak, Józef Martyński

 

INTENCJE MSZALNE 19 –25 lutego 2024

Poniedziałek

19

lutego

 

7.00

+ Urszula Bedołek – 19. Msza św. greg.

7.00

+ Danuta Pietrowiak z ok. ur. - od męża Zbigniewa z córką Ewą i wnukami

8.00

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla Anny z ok. ur.

18.30

+ Urszula w 5. r. śm., Leon, Wincenta Ristau, Helena, Władysław Kuzia, Tadeusz Skrzypek

18.30

+ Stanisław Wałcerz w 10. r. śm., zm. z rodz. Wałcerz i Lwińskich – od żony i dzieci z rodzinami

Wtorek

20

lutego

 

7.00

+ Stefan Muśnicki, Irena, Stefan Muśniccy, Alojzy, Marianna Bartol, Małgorzata Szafran

8.00

+ Urszula Bedołek – 20. Msza św. greg.

18.30

+ Brygida i Marta Kulak

18.30

+ Teresa, Stanisław Nowak – od Oli z synami

18.30

+ Urszula Bedołek – od syna Waldemara z Wiolettą

Środa

21

lutego

7.00

+ Stanisław Cichoński – od syna Tomasza z rodziną

8.00

+ Maria Klaszyńska – od rodziny Flitta

8.00

+ Kazimierz Czarnolewski – od siostrzenicy Teresy

17.00

+ Alfred Łaboda w r. śm., Kazimiera, ich zm. rodzice i rodzeństwo

 

 

18.30

O potrzebne łaski DŚ i opiekę MB dla Iwony

O umocnienie wiary i światło DŚ dla Grzegorza, Łukasza, Ani, Ignacego, Justyny, Przemka, Bernardyny, Ani, Martyny, Aleksandry, Joanny, Bernarda, Konrada

W int. Członków III Róży Żywego Różańca Mężczyzn o Boże bł. i opiekę MB, a dla zm. o życie wieczne

+ Urszula Bedołek – 21. Msza św. greg.

+ Hubert Kędziora – od Heleny Luberda z rodziną

+ Władysław Wilma – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Maria Bartkowiak w 2. r. śm.

+ Krzysztof Gruntkowski – od mamy

+ Józef Kardacz – od żony

+ Donata Swosińska – od Ewy z mężem

+ Marcin Słomski

+ Zofia Duda – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Irena Kowandy – od Teresy

+ Sławomir Goral – od żony i od mamy

+ Czesław Goral

+ Beata – od sióstr Iwony i Agnieszki z rodzinami

+ Henryk Andrzejczak – od Ani i Łukasza

Czwartek

22

lutego

Święto Katedry św. Piotra

7.00

Z ok. 71. ur. Romana z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB na dalsze lata

7.00

+ Urszula Bedołek – 22. Msza św. greg.

8.00

+ Janina, Henryk i ich rodzice

18.30

+ Bernardyna (k) Jurczyk

18.30

+ Krystyna Lewandowska – od córki Małgorzaty z rodziną

Piątek

23

lutego

 

7.00

+ Stefan Muśnicki

7.00

+ Urszula Bedołek – 23. Msza w. greg.

8.00

+ Bogumiła (k) Ewmienienko i zm. z rodz. - od chrześniaczki Reginy z rodziną

18.30

W 50. r. ślubu Elżbiety i Bogusława z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże i opiekę MB – od dzieci z rodzinami

18.30

Z ok. ur. Anny z podz. za dotychczasową opiekę i otrzymane dary, z prośbą o zdrowie, bł. Boże i opiekę M Najśw. na dalsze lata życia – od męża i dzieci

18.30

+ Jerzy, Elżbieta Mikołajczak i rodzice z obu stron

Sobota

24

lutego

 

7.00

+ Jan Kaczmarek w 2. r. śm.

7.00

+ Urszula Bedołek – 24. Msza św. greg.

8.00

O bł. Boże, opiekę MB, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Jolanty, Bolesława i ich córki Ani

18.30

W 45. r. ślubu Elżbiety i Bogdana z podz. za odebrane łaski, z prośbą o Boże bł. dla całej rodziny oraz o radość wieczną dla zm. rodziców z obu stron

18.30

+ Mirosława (k) Nerkowska w 2. r. śm. - od męża, Agnieszki z rodziną i od Magdy

18.30

+ Krzysztof Szymański, Zofia i Zbigniew Bugajscy

18.30

+ Anastazja, Józef Ptak

Niedziela

25

lutego

II Niedziela Wielkiego Postu

7.00

+ Maria Borowiec w 2. r. śm. - od męża i córek z rodzinami

 

8.30

O Boże bł., zdrowie, opiekę MB dla Heleny z ok. 97. ur oraz dla jej wnuczki Ani – od Ewy i Daniela

+ Urszula Bedołek – 25. Msza św. greg.

+ Piotr Pilarczyk – od żony z dziećmi

+ Franek, Józef, Nina Pieluch i zm. z rodz.

+ Irena Poznańska

+ Władysław Wilma – od siostry

+ Anna Grzewińska w 10. r. śm., zm. rodzice

+ Józef Kardacz – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Kazimiera, Stanisław Sobczyńscy w r. śm., zm. z rodz. Matusiaków

+ Sławomir Goral – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Gertruda Łęczycka – od rodziny Stempniaków

+ Henryk Andrzejczak – od bratanic z rodzinami

+ Józef Posłuszny – od syna z żoną

+ Barbara Siemieniewska – od męża z dziećmi

10.00

W int. Eugenii z ok. 93. ur. z podz. P. Bogu za odebrane łaski, z prośbą o opiekę MB na dalsze lata życia

11.15

+ Jan Kaczmarek

12.30

+ Maria Szczygieł i jej rodzice

12.30

+ Jerzy Kutnik w 13. r. śm.

15.00

+ Beata Trznadel – od rodziny Barańczak

19.00

+ Kazimierz, Anna Krzyściak, Anna Barabas

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook