slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 8 – 14 lutego 2021

Poniedziałek

08

 lutego

 

7.00

+ Kazimierz Krukowski – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Leon Snopek – od żony i synów

8.00

+ Jan, Weronika, Henryk i ich rodzice oraz dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Reymonta 10 – Msza św. kolędowa

18.30

+ Łucjan Jurczyk – 8. Msza św. greg.

18.30

+ Zenon Lewandowski w 13. r. śm.

Wtorek

09

 lutego

7.00

+ Barbara Burzyńska – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Zygmunt Krzyżaniak i jego rodzice: Anna i Leon oraz ks. Jerzy Krzyżaniak

8.00

O Boże bł. i opiekę MB dla Mirosławy z ok. ur.

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Reymonta 13, 15, 17 i 19 – Msza św. kolędowa

18.30

+ Łucjan Jurczyk – 9. Msza św. greg.

18.30

+ Zenon Woźny w 10. r. śm.

Środa

10

 lutego

św. Scholastyki (dz)

7.00

+ Dawid Klimczyk – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Stanisław Przybył – od żony

8.00

+ Stefan Szeląg, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

17.00

Z ok. 93. ur. Zofii z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB na każdy dzień

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Reymonta 16 – Msza św. kolędowa

Z ok. 75. ur. Ireny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o  Boże bł. i opiekę MB – od IV Róży Żywego Różańca Kobiet

+ Łucjan Jurczyk – 10. Msza św. greg.

+ Zofia Spychalska

+ Ewa, Piotr Bykowscy, zm. z rodz. Bykowskich i Kędzierskich

+ Mieczysław Sadokierski – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Maria Mnich – od Marysi, Ewy i Mirka

+ Wincenty w r. śm. i Lucyna

+ Tadeusz Bednarczyk – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Edmund Burzyński – od sąsiadów z Reymonta 14c

+ Teresa Nowak – od Małgorzaty Smaruj

+ Ewa Masłowska – od sąsiadów z ul. Podgórnej 60

 

Czwartek

11

lutego

7.00

+ Antoni Gajdziński – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Irena i Henryk Karpińscy

8.00

+ Kazimierz Berdych – od żony z córkami i od teściowej

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Reymonta 18, 21 i 23 – Msza św. kolędowa

18.30

+ Zbigniew Kowalski w 6. r. śm. – od syna Bartosza z rodziną

18.30

+ Łucjan Jurczyk – 11. Msza św. greg.

 

Piątek

12

lutego

7.00

+ Władysław Rosół w 26. r. śm.

7.00

+ Krystyna Burzyńska – od mieszkańców ul. Broniewskiego

8.00

+ Dawid Klimczyk – od sąsiadów z ul. Wyszyńskiego 5a

18.30

O Boże bł. dla mieszkańców ul. Reymonta 20 – Msza św. kolędowa

18.30

+ Łucjan Jurczyk – 12. Msza św. greg.

18.30

+ Teodozja Głogowska w 28. r. śm. i zm. z rodz. Głogowskich i Rosołów

Sobota

13

lutego

 

7.00

+ zm. rodzice w r. śm. i zm. rodzeństwo

7.00

+ Leopold Stefański – od córek z rodzinami

8.00

O zdrowie dla Konrada oraz + Władysława (k) Mańkowska, Grażyna i Jerzy Szwarczewscy i zm. z rodz. – od rodziny Huzarewicz

18.30

Z ok. 60. ur. Teresy i 40. ur. Tomasza z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla całej rodziny

18.30

+ Łucjan Jurczyk – 13. Msza św. greg.

 Niedziela

14

lutego

VI Niedziela zwykła

7.00

+ Ireneusz w 30. r. śm., zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

8.30

+ Katarzyna Grochowalska – od dzieci

10.00

+ Agnieszka, Franciszek Kosek, Marianna, Wiktoria, Katarzyna, Jan Huzarewicz

11.15

+ Tadeusz Pufahl w 5. r. śm. i Paweł Dera w r. ur.

12.30

+ Irena Należyta w 20. r. śm. i zm. z rodz.

15.00

O szczęśliwe rozwiązanie dla Magdy – od babci Basi

+ Łucjan Jurczyk – 14. Msza św. greg.

+ Czesław Gieglis w 29. r. śm, Maria i Stanisław Gieglis

+ Zbigniew Blada w 7. r. śm. – od żony, dzieci i wnuczki

+ Bronisława (k) Wojtkowiak – od Tadeusza z rodziną

+ Bernard Herc – od żony Teresy

+ Edmund Burzyński – od Ewy Kaszkowiak z rodziną i Teresy Plucińskiej z mężem

+ Marian Kozak – od mieszkańców ul. Składowej 2c

+ Marek Kierenkiewicz – od syna Tomasza z rodziną i syna Dawida                                             

+ Zofia i Czesław Mazurkiewicz – od córki z rodziną

+Teresa Kijewska – od Małgosi i Marka                                                                   

+ Karol Sołtysiak – od rodziców i sióstr

17.00

Z ok. 12. r. ślubu Edyty i Mariusza z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże i opiekę św. Rodziny na dalsze lata życia oraz + Irena i Bogdan Biszof, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

19.00

+ Jerzy Mikołajczak

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook