• slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 20 – 26 maja 2024

Poniedziałek

20

maja

Święto NMP Matki Kościoła

7.00

+ Małgorzata Kazecka – od sióstr serafitek

8.30

+ Joanna Westfal w 20. r. śm. - od syna i synowej

10.00

+ Leonard Wojtyniak w 8. r. śm., zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

+ Bernardyna (k) Jurczyk, Bernard Orylski

18.30

+ Mariusz Prusak w 9. r. śm. - od żony i dzieci

Wtorek

21

maja

 

7.00

+ Stefan Muśnicki

7.00

+ dusze w czyśćcu cierpiące

8.00

+ Małgorzata Kazecka – od dyrekcji i pracowników Zespołu Prywatnych Szkół z ul. Mickiewicza

18.30

+ Marian Musolf z ok. ur. - od żony, dzieci i wnucząt

18.30

+ Helena, Henryk Freitag, ich rodzice, Imgarda Osowska i dusze w czyśćcu cierpiące

Środa

22

maja

7.00

+ Henryk Gołembowski – od sąsiadów

8.00

+ Stefania, Franciszek Kasperscy

8.00

+ Pelagia, Kazimierz Froelich, Wiesława (k) Garbarczyk i dusze w czyśćcu cierpiące

17.00

+ Leonard w 8. r. śm., Helena Wojtyniak, Eugeniusz Kozik

 

18.30

O Boże bł. i opiekę MB dla Anieli z ok. 85. ur. - od syna i córki z rodziną

+ Barbara Mroczkowska z ok. Dnia Matki – od córek, wnuków i prawnuków

+ Ludwik w r. śm., Pelagia Szymańscy

+ Wiesława (k) Janusz z ok. ur. - od wnuków z rodzicami

+ Hildegarda Pasławska w 5. r. śm., Gertruda, Alfons Kozioł – od rodziny

+ Edward Świetlicki – od szwagierki Arlety z rodziną

+ Jagoda Polasik w r. śm.

+ Józef Kozak i Michał Jany – od Bożeny i Andrzeja

+ Halina i Jan Witkowiak, zm. z rodz. Witkowiak i Pielacha

+ Bożena Skrzypek – od Maryli i Janka z Gliwic

+ Jan Jurgowiak – od bratanka Zenona z żoną

+ Lech Kucik – od syna Pawła z rodziną

+ Michał Klóska i zm. z rodz. Klóska

+ Halina Śliwińska – od Marysi, Tereni i Krystyny

+ Beata Trznadel i dusze w czyśćcu cierpiące – od siostry Iwony z rodziną

+ Aleksandra (k) Dominiak – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Teresa Kucharska – od siostrzenicy Bożeny z Andrzejem i Pauliną

+ Eleonora Michałowicz – od chrześniaka Marcina z rodziną

+ Hanna, Michał Siwińscy i dusze w czyśćcu cierpiące – od córki Iwony z rodziną

Czwartek

23

maja

Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7.00

+ Jan Kaczmarek z ok. ur.

7.00

+ Stefan Muśnicki

8.00

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i zdrowie na dalsze lata dla Anieli w 85. r. ur. - od VII Róży Żywego Różańca Kobiet

18.30

+ Maria Kautz i zm. z rodz.

18.30

+ Elżbieta, Jerzy Mikołajczak i rodzice z obu stron

Piątek

24

maja

NMP Wspomożycielki Wiernych

7.00

+ Teresa, Tadeusz, Leokadia, Jan

7.00

+ Grzegorz Jeliński

8.00

+ Felicja w r. śm., Józef i Stanisława (k)

18.30

+ Jarosław, Bastian Handkiewicz

18.30

+ Mirosław w 32 r. śm., Anna Szymańscy

Sobota

25

maja

 

7.00

+ Stefania i Jadwiga Słowińskie z ok. Dnia Matki

7.00

+ Wanda Siurek z ok. Dnia Matki – od syna Macieja z żoną i dziećmi

8.00

+ Maria Wojtyniak w 9. r. śm., zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

Z ok. 50. ur. Doroty Borowiak z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB na dalsze lata – od teściów

18.30

+ Janina w 8. r. śm., Stanisław, Wojciech Szymańscy, zm. z rodz. Szymańskich i Wadyckich, Regina Kaczorowska

18.30

+ Irena Biszof – od dzieci

Niedziela

26

maja

Uroczystość Najświętszej Trójcy

7.00

+ Jan Obarski w 16. r. śm., zm. z rodz Obarskich

8.30

+ Jerzy w 8. r. śm., Zofia Maczyńscy i zm. z rodz.

+ Franciszka (k) Pawełek z ok. Dnia Matki

+ Anna, Henryk Kosteccy

+ Zygmunt Kaszkowiak, Jerzy Kaszkowiak, zm. z rodz. Kaszkowiaków, Wrzasków i Modrawskich

+ Anna Stefaniak – od córki i synów z rodzinami

+ Barbara Kwiatkowska, Franciszka (k), Brunon, Zdzisław Wańkauf i zm. z rodz.

+ Jerzy Engler w 4. r. śm., Sabina Engler z ok. Dnia Matki – od córek

+ Grażyna Kuszpińska – od dzieci Iwony, Przemka i Marzeny

+ Wiesław Wasielewski w 5. r. śm. - od żony z synem

+ Barbara Zacharczuk – od Bogumiły z synami

+ Mieczysław, Marian, Agnieszka, Jan, Kazimierz Domańscy

+ Bogumiła (k) Szafrańska – od Jana i Bożeny Grochowalskich

+ Halina Jędrzejek – od córki z rodziną

+ Tadeusz Albrecht – od mieszkańców bloku przy ul. Strzeleckiej 1

+ Barbara Sznabel – od firmy pogrz. „Zydor”

10.00

+ Zofia Wałcerz z ok. Dnia Matki

11.15

+ Kazimiera, Józefa (k), Genowefa, Józef Wawrzyniak

12.30

I Komunia św.

13.45

I Komunia św.

15.00

+ Teofila (k), Marcin, Tadeusz, Marian, Tomasz Chałońscy

19.00

Z ok. Dnia Matki o zdrowie i bł. Boże dla Moniki – od córek

 

INTENCJE MSZALNE 13 – 19 maja 2024

Poniedziałek

13

maja

 

7.00

+ Stanisław

8.00

+ Zygmunt, Anna, Leon, ks. Jerzy Krzyżaniak

18.30

+ Jan, Halina Pawłowscy

18.30

+ Łucja Nowak w 3. r. śm.

18.30

+ Władysława (k), Florian Fifer, Tomasz Mikołajczak

Wtorek

14

maja

Święto św. Macieja (Ap)

7.00

+ Stefan Muśnicki, Irena, Stefan Muśniccy, Alojzy, Marianna Bartol, Małgorzata Szafran

7.00

+ Zofia Kurowska – od męża z rodziną

8.00

+ Zdzisław Migdalczyk w 6. r. śm. - od żony z rodziną

18.30

+ Bogdan Zieliński, Irena, Bolesław Zielińscy

18.30

+ Stefania i Florian Ciesielscy

Środa

15

maja

7.00

+ Stanisław Lupa w 1. r. śm. - od żony Leokadii i córki z rodziną

8.00

+ Zofia i Maksymilian Sydow, Marta Meller i zm. z rodz.

17.00

+ Jerzy w r. śm., zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

17.00

+ Zofia, Marian, Zbigniew Wendland

 

18.30

O powrót do zdrowia dla Eweliny

Z podz. za dar życia, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i dary DŚ dla Mateusza z ok. 31. ur. - od rodziców

Z podz. P. Bogu i Matce Najśw. za szczęśliwą operację, z prośbą o zdrowie i pomyślne wyniki badań dla Doroty

+ Bronisława (k) Kulak z ok. ur.

+ Zofia Brzykcy z ok. im. - od dzieci

+ Maria Gapińska – od rodzeństwa

+ Małgorzata Łucka – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Bożena Skrzypek – od kuzynki Doroty

+ Bogusław Romanów – od Daniela z rodziną

+ Halina Kotecka – od bratowej

+ Lech Kucik – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Bogumiła (k) Mazur – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Barbara Dorsz – od mieszkańców ul. Malepszego 10

+ Teresa, Lucjan Mieszkalscy, Aleksander, Jadwiga Freitag, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Grażyna, Jerzy Nowaczyk, Anna, Alojzy Stepczyńscy

+ Elżbieta Rybarczyk w 2. r. śm. - od córki Irminy z dziećmi

+ Adam Majchrzak w 10. r. śm. i zm. z rodz.

Czwartek

16

maja

Święto św. Andrzeja Boboli (p, m) – patrona Polski

7.00

+ Stefan Muśnicki

7.00

+ Małgorzata Kazecka – od wspólnoty Parafii św. Floriana

8.00

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla Zofii i Stanisława

Piątek

17

maja

 

7.00

+ Walentyna Badowska – od syna Darka z żoną i synem

7.00

+ dusze w czyśćcu cierpiące

8.00

W dniu ur. Teresy z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże

18.30

+ Władysława (k) w 31. r. śm., Paweł Smocikowscy, Bożena, Stanisław Przybył i zm. z rodz.

18.30

+ Zofia, Paweł Nochowicz, Bronisława (k), Henryk Lechelt, Mirosława (k), Janina, Czesława (k), Regina, Krystyna, Janina, Czesław Czebotar, Teresa i Feliks Nerkowscy

18.30

+ Władysław w r. śm., Wiktoria, Jan, Halina i zm. z rodz. Szybiak, Agata, Franciszek i zm. z rodz. Robek i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota

18

maja

 

7.00

+ Stefan Sujak

7.00

+ Jadwiga, Gerhard Piosik, Jadwiga, Franciszek Kaźmierczak – od dzieci

8.00

+ Franciszek, Łucja Zimni

18.30

+ Anna Zawilska w 3. r. śm., Krystyna, Marian Bąk, Alina, Mirosław Zawilscy – od rodzin Kamińskich, Jankowskich i Zawilskich

18.30

+ Eugeniusz, Marta, Piotr Żyła

Niedziela

19

maja

Zesłanie Ducha Świętego

7.00

+ Filip, Alojzy Witkowscy

8.30

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże i opiekę MB dla Teresy, Piotra i Krzyśka z ok. ur.

W int. Ojczyzny

+ Ryszard, Adam, Zofia, Kazimierz Spychalscy, Aleksandra (k), Franciszek Kubaczyk

+ Andrzej Kolbe – od siostry z mężem

+ Leon w 29. r. śm., Aniela w 3 r. śm. Heymann

+ Halina Strzępka – od siostry Małgorzaty i brata z żoną i rodziną

+ Krystyna, Tadeusz Rybak, Stanisław, Stefania Nowak

+ Agnieszka, Stanisław Furman

+ Walentyna Badowska – od Danuty Kułakowskiej z dziećmi

+ Bogumiła (k) Szafrańska – od Kornelii, Mateusza i Maksymiliana z rodzinami

+ Danuta Czajka – od firmy pogrz. „Twaróg”

10.00

W 50. r. ślubu Lucyny i Leszka z podz. za dotychczasowe łaski, z prośbą o Boże bł. na następne lata

11.15

+ Zofia, Paweł, Antoni, Aleksander, Anna Flitta i dusze w czyśćcu cierpiące

12.30

I Komunia św.

13.45

I Komunia św.

15.00

+ Wanda, Alojzy Radke

19.00

O Boże bł., opiekę MB i zdrowie dla calej rodziny z ok. 69. ur. Elżbiety

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook