• slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 16 – 22 maja 2022

Poniedziałek

16

 maja

Święto św. Andrzeja Boboli (p, m) – patrona Polski

7.00

+ Aniela Heymann – 15. Msza św. greg.

8.00

+ Franciszek, Zofia, Anna, Edward, Danuta, Henryk, Maria Pietrowiak, zm. z rodz., Sylwester, Gertruda, Stanisław, Kazimierz Swosińscy i zm. z rodz.

18.30

+ Zofia, Marian, Zbigniew Wendland

18.30

+ Zofia, Bolesław Martyńscy

Wtorek

17

 maja

7.00

+ Aniela Heymann – 16. Msza św. greg.

8.00

+ Dorota  Juś

18.30

Władysław w 20. r. śm., Wiktoria, Jan, Halina i zm. z rodz. Szybiak, Agata, Franciszek i zm. z rodz. Robek i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

+ Zofia, Wacław, Jerzy Kutnik

Środa

18

 maja

7.00

+ Ryszard, Adam, Zofia, Kazimierz Spychalscy, Zofia i Władysław Wysoccy

8.00

Z podz. P. Bogu za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB Nieust. Pomocy i zdrowie na dalsze lata życia dla członkiń III Róży Żywego różańca Kobiet, a dla zm. o dar życia wiecznego

17.00

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla członkiń XIII Róży Żywego Różańca Kobiet, a dla zm. o dar życia wiecznego

18.30

O Boże bł. i opiekę MB dla członków VI Róży Żywego Różańca Mężczyzn, a dla zm. o radość nieba

W 50 rocz. urodzin Agnieszki z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

Za Franciszka o gorliwe i głębokie przyjęcie darów Ducha Świętego w sakramencie bierzmowania i o właściwy wybór szkoły średniej

+ Aniela Heymann – 17. Msza św. greg.

+ Zofia w 50. r. śm., Franciszek w 38. r. śm. – od syna Henryka z żoną i rodziną

+ Justyna Kończak – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Michalina Tomczak w 6 rocz. śm. – od rodziców, rodzeństwa i babci Wandy

+ Helena Dziekan – od wnuka Bartka z rodziną

+ Marian Dombek – od siostry Gabrysi i Maryli z mężami

 Za żywych i zmarłych członków VI Róży Żywego Różańca Mężczyzn

+ Henryk Robowski – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Andrzej Słowiński – od I Róży Żywego Różańca Mężczyzn

+ Krzysztof Węgrzyn – od sąsiadów spod nr 9

+ Ryszard Machniak – od Ewy Romeo z rodziną

+ Antoni Kuźma – od rodzin Olsza i Radtke

Czwartek

19

maja

7.00

+ Aniela Heymann – 18. Msza św. greg.

8.00

W int. p. Janiny z ok. 70. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i zdrowie na dalsze lata życia – od III Róży Żywego Różańca Kobiet

18.30

 + Filip i Alojzy Witkowscy

18.30

+ Eugeniusz, Marta, Piotr Żyła

Piątek

20

maja

 

7.00

+ Aniela Heymann – 19. Msza św. greg.

8.00

+ Leonard Wojtyniak w 6 rocz. śm., zm. z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

+ Mariusz Prusak w 7. r. śm. – od żony i dzieci

18.30

+ Bernard Orylski, Bernardyna Jurczyk

Sobota

21

maja

 

7.00

+ Aniela Heymann – 20. Msza św. greg.

8.00

+ Franciszek i Łucja Zimni

11.00

I Komunia św. SP1

12.30

I Komunia św. SP1

17.00

  Msza św. ślubna

18.30

+ Jagoda Polasik w r. śm.

18.30

+ Marian Musolf z ok. urodzin – od żony, dzieci i wnuków

 Niedziela

22

maja

VI Niedziela wielkanocna

7.00

+ Pelagia i Ludwik w r. śm.

8.30

+ Aniela Heymann – 21. Msza św. greg.

+ Genowefa Stelter w 3. r. śm., Mieczysław w 2. r. śm. – od synów z rozinami

+ Anna Filip – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Jadwiga Drost – od sąsiadów z ul. Reymonta 20b

+ Helena Freitag, Imgarda Osowska i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Andrzej Słowiński – od chrześniaka Macieja z rodziną

 

+ Ryszard Machniak – od córki Marzeny z rodziną

 

+ Jan, Stanisław, Kazimiera Czubaszek – od Wandy

10.00

+ Maria Kautz i zm. z rodziny

11.15

+ Alojzy Radtke

12.30

I Komunia św. SP1

15.00

+ Pelagia, Kazimierz Froelich, Wiesława (k) Garbarczyk i dusze w czyśćcu cierpiące

19.00

+

 

INTENCJE MSZALNE 9 – 15 maja 2022

Poniedziałek

09

 maja

Uroczystość św. Stanisława (m, bp) – głównego patrona Polski

7.00

+ Aniela Heymann – 8. Msza św. greg.

8.00

+ Stanisław, Leokadia i Stefan Sobkowscy

18.30

+ Marianna, Józef Tomczyk, Jadwiga, Marian Tomkowiak, zm. rodzice z obu stron, Krystyna Mańk, Tadeusz Karbowniczak

18.30

+ Teresa w 7. r. śm. – od męża

Wtorek

10

 maja

7.00

+ Aniela Heymann – 9. Msza św. greg.

8.00

+ Henryk Kemnitz w 14. r. śm.

18.30

Z ok. 70. ur. Henryka (m) z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

18.30

+ Leon w 16. r. śm., Urszula, Wincenta Ristau, Tadeusz Skrzypek, Helena, Władysław Kuzia – od Bożeny z rodziną

Środa

11

 maja

7.00

+ s. Dorotea w 1. r. śm. – od Sióstr Serafitek

8.00

+ Halina w 4. r. śm. i Aleksander Ofierzyńscy

17.00

 

 

 Z prośbą o łaskę nawrócenia, opiekę Matki Bożej dla Mateusza w 29 rocz. urodzin – od rodziców

18.30

W int. Dominiki, Sławomira, Kamili, Eweliny, Marii, Beaty i z rodziny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ, opiekę MB i łaskę zdrowia, o prawną ochronę życia poczętego, o ustanie pandemii, o pokój na świecie, za kapłanów, Kościół św. i Ojczyznę

+ Aniela Heymann – 10. Msza św. greg.

+ Maria Kowaluk – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Janina i Antoni Glinkowscy

+ Anna Glanc – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Cecylia, Jan i zm. z rodz.

+ Barbara Urbaniak – od córki Beaty

+ Rafał Szepielak – od kuzynek Arlety i Małgorzaty z rodzinami

+ Maria Borowiec – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Bronisław Maron – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Łucja Witczuk – od wnuka Mariusza z rodziną

+ Henryk Robowski – od rodziny Piotrowskich i Jankowskich

+ Irena, Jan Siodła, Zofia, Józef Krawczak, Edward Kabat, Waldemar Majchrzak, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Krzysztof Kołodziejczak – od siostry Elżbiety z rodziną

+ Ryszard Jachimowski i zm. z rodz.

+ Paulina Nowak – od Teresy, Ani i Justyny z rodzinami

+ Andrzej Słowiński – od sąsiadów z bloku przy ul. Czechowskiego 4a

+ Zdzisław Hoffmann – od kuzynki Ewy z rodziną

+ Ryszard Machniak – od rodziny Strzępków

+ Zenobia, Stanisława (k) i Stanisław Watkowscy

Czwartek

12

maja

7.00

+ Aniela Heymann – 11. Msza św. greg.

7.00

+ Weronika, Józef, Cecylia, Florian, Marian, Stefania

8.00

+ Stanisława (k) i Jan Redziak

18.30

+ Marianna w 20. r. śm. i Bolesław w 40. r. śm. Majewscy

18.30

+ Zofia Strychalska

Piątek

13

maja

 

7.00

+ Aniela Heymann – 12. Msza św. greg.

8.00

+ Józefa (k) i Feliks Zamęccy, Rozalia i Aleksander Zamęccy

18.30

+ Elżbieta i Jerzy Mikołajczak

18.30

- z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Najświętszej dla wszystkich, którzy podjęli rekolekcje Oddanie 33

18.30

+ Łucja Nowak w 1. r. śm.

Sobota

14

maja

Święto św. Macieja (Ap)

7.00

+ Aniela Heymann – 13. Msza św. greg.

8.00

+ Stanisław Wełnic w 1. r. śm. – od żony i córki z rodziną

18.30

+ Anna Zawilska w 1. r. śm. i rodzice Krystyna, Marian Bąk, Alina, Mirosław Zawilscy

18.30

+ Mieczysław Ratajczak, zm. rodzice, Helena Różagórska

Niedziela

15

maja

V Niedziela wielkanocna

7.00

+ Aniela, Franciszek Górzni, Melania, Leon Geisler, Stefania Górzna oraz dziadkowie Górzni, Kłos, Geisler i Kalkowscy – od Urszuli i Szczepana

8.30

W int. Zofii i Stanisława z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże dla całej rodziny

Z podz. za 25 lat abstynencji od alkoholu Tadeusza, z prośbą o Boże bł. i łaskę wytrwania

O Boże bł. i opiekę MB dla Aldony z ok. 90. ur. oraz o radość nieba dla + Zenona (m) Cieplucha w 15. r. śm.

+ Aniela Heymann – 14. Msza św. greg.

+ Zofia Komorowska – od męża z dziećmi

+ Elżbieta Nowacka

+ Urszula, Edmund Majewscy, Andrzej Majewski, Stefan, Zofia Wołowicz

+ Bogdan Zieliński, Irena, Bolesław, Piotr Zielińscy, Maria, Józef Kępa

+ Krystyna Nesteruk – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Zofia i Adam Wiśniewscy

+ Helena, Władysław Kabat i zm. z rodz.

+ Maria i Kazimierz Komudzińscy i rodzice z obu stron

+ Helena i Kazimierz Danaj – od synów z rodzinami

+ Jerzy Szmyt – od żony, dzieci i wnucząt

+ Jerzy Witosławski – od mieszkańców bloku przy ul. Malepszego 10

+ Andrzej Słowiński – od mieszkańców ul. Żeromskiego 4

+ Tadeusz Kalisiak

 

+ Stanisław Winkowski – od żony i wnuczki Natali

 

+ Zenon Jafra – od córki Jolanty z córkami

 

+ Edward w 18 rocz. śm. i Sabina Parzych

 

+ Helena, Zenon Białkowscy, Zofia, Franciszek Pufal

 

+ Ryszard Machniak

10.00

+ Władysława (k) w 29. r. śm., Paweł Smocikowscy, Bożena i Stanisław Przybył i zm. z rodz.

11.15

+ Zofia, Paweł, Antoni, Aleksander, Anna Flitta, Kazimiera, Jerzy Wylegała i dusze w czyśćcu cierpiące

12.30

Z ok. 120-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Powiatowego Dnia Strażaka z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i wstawiennictwo św. Floriana

12.30

+ Jerzy w r. śm., zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

15.00

+ Marta Meller, Zofia i Maksymilian Sydow i zm. z rodz.

19.00

+ Zofia Wałcerz z ok. imienin – od dzieci z rodzinami

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook