• slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 18 – 24 kwietnia 2022

Poniedziałek

18

 kwietnia

 

7.00

+ rodzice, Leonard, Jerzy, Alfred, Ireneusz i dusze w czyśćcu cierpiące

8.30

+ Henryk, jego rodzice i dusze w czyśćcu cierpiące

10.00

+ Józef, Elżbieta, Franciszek, Tomasz Witt, Tadeusz Ciesielski

11.15

+ Feliks, Władysława (k) Tatara i zm. z rodz.

12.30

+ Władysław Róg w 21. r. śm., Konrad Eichstaedt w 30. r. śm.

15.00

+ Barbara Wielmożna w 1. r. śm., Longin w 12. r. śm. i Albin oraz rodzice z obu stron – od córki z rodziną

19.00

+ Marta, Leonard Gładych i dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek

19

 kwietnia

7.00

+ Adam w 25. r. śm., Jerzy, Kazimierz i dusze w czyśćcu cierpiące

8.00

W 42. r. ślubu Grażyny i Adama z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

18.30

+ Jerzy Witosławski – Msza św. pogrzebowa

18.30

+ Grzegorz Grabarczyk i zm. z rodz. Grabarczyków i Płonowskich

18.30

+ Henryk Piątkowski

Środa

20

 kwietnia

7.00

W 40. r. ślubu Jolanty i Romana z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dary DŚ i opiekę MB

8.00

W int. Jadwigi i Ryszarda z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB, również dla dzieci i wnuków

8.00

+ Stanisława (k) w 20. r. śm., Franciszek, Jan Woroch, Zenon Niedopytała i zm. z rodz.

17.00

Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

17.00

+ Halina Piotrowska w 5. r. śm. – od synów z rodzinami

17.00

+ Alicja Szewczyk – od firmy pogrz. „Zydor”

Czwartek

21

kwietnia

7.00

+ Krystian Frankowski, rodzice z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące – od żony i dzieci

8.00

+ Tadeusz w r. śm. i Franciszka (k) Pawełek

18.30

+ Irena Jurga w 2. r. śm. – od córki z rodziną

18.30

+ Ewa i Henryk Kaja – od syna z rodziną

Piątek

22

kwietnia

 

7.00

 

8.00

W 55. r. ślubu Józefy i Józefa z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB na dalsze lata małżeńskiego życia

18.30

W 42. r. ślubu Elżbiety i Henryka z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, łaskę zdrowia i wytrwałości – od mamy

18.30

+ Helena w 30. r. śm., Antoni i Czesław Jaroch

Sobota

23

kwietnia

 

7.00

+ Jerzy, Stefania, Jan, Adam, Kazimierz i dusze w czyśćcu cierpiące

8.00

+ Stanisław Mazurek w 21. r. śm.

18.30

Z ok. 45-lecia sakramentu małżeństwa Teresy i Jerzego oraz 10-lecia Marzeny i Marka z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Jubilatów i ich dzieci

18.30

+ Henryk Janiak w 7. r. śm. – od żony

 Niedziela

24

kwietnia

II Niedziela wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego

7.00

+ Tomasz w 4. r. śm. i Wojciech Kendziora

8.30

Z podz. za odebrane łaski, z prośbą o bł. Boże dla rodzin Marka i Jerzego z ok. im.

Z podz. za szczęśliwy zabieg, z prośbą o łaski potrzebne na kolejny

+ Jerzy i Elżbieta Sydow – od syna Przemka z rodziną

+ Jerzy Gorkowski – od syna Rafała z rodziną

+ Jerzy Domowicz w 1. r. śm. i z ok. im. – od żony i dzieci z rodzinami

+ Mariusz Rettych – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Sabina i Antonina Drobiszewskie, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Jan, Agnieszka, Mieczysław, Marian, Kazimierz Domańscy

+ Agnieszka Czarnolewska z ok. ur. – od rodziców

+ Agata Szurpit – od Ali i Marka z rodziną

+ Jadwiga Drost – od Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej nr 23 w Poznaniu

+ Natalka – od rodziny Flittów

+ Melania Morzewska – od rodziny z Ostrowa Wlkp.

+ Paulina Golisz z ok. ur. – od mamy

10.00

W int. Jerzego i Marka z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

11.15

Z ok. 18. ur. Amelii z podz. za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę M Najśw. i potrzebne dary DŚ w dorosłym życiu – od rodziców i rodzeństwa

12.30

+ rodzice, teściowie, Leon, Jerzy, Alfred, Ireneusz, Sabina Drobiszewska, Jadwiga Spitulska i dusze w czyśćcu cierpiące

15.00

+ Paweł, Jadwiga, Gertruda, Agata, Friedolin Kutz, Zdzisława (k) Iwanowska

19.00

+ Elżbieta Mikołajczak w 4. r. śm.

 

INTENCJE MSZALNE 11 – 17 kwietnia 2022

Poniedziałek

11

 kwietnia

Wielki Poniedziałek

7.00

+ Helena Dziekan – od męża Franciszka

8.00

+ Maria Kamińska – od Wiesi z rodziną

18.30

+ Józef, Stanisława (k), Felicja Makowscy – od rodziny

18.30

+ Eugenia i Edmund Prange

Wtorek

12

 kwietnia

Wielki Wtorek

7.00

+ Marta Dropińska w 2. r. śm.

8.00

+ Marianna, Anna, Robert Wojciechowscy i zm. z rodz., Erika, Kurt Hinc

18.30

+ Danuta i Kazimierz Jarząbek w 1. r. śm. – od rodziny Jachimowskich i Sendek

18.30

+ Dariusz Parzencki – od żony

Środa

13

 kwietnia

Wielka Środa

7.00

+ Iwona Żerko, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące – od brata Jerzego z rodziną

8.00

+ Edmund Cybulski i zm. rodzice z obu stron

17.00

+ Ludwik Iglewski i zm. z rodz.

18.30

O przemianę serca, łaskę wiary, opiekę MB i Boże bł. dla Ryszarda

O Boże bł. i opiekę MB Nieust. Pomocy dla członkiń II Róży Żywego Różańca Kobiet, a dla zm. o radość nieba

O bł. Boże, dary DŚ i opiekę MB Różańcowej dla członkiń IX Róży Żywego Różańca Kobiet a dla zm. o wieczne zbawienie

+ Lucyna, Janusz, Tomasz, Hala Rajncholc

+ Halina Kulaszewska – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Marek Grzelak – od sąsiadów z ul. Zamkowej 4

+ Grażyna Kaczmarek – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Marian Wiśniewski w 5. r. śm.

+ Ryszard Tuszyński w 25. r. śm.

+ Rafał Szepielak – od matki chrzestnej Anieli z mężem i synem Maciejem

+ Barbara Urbaniak – od wnuków

+ Józef Politowski – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Maria Bartkowiak – od koleżanek i kolegów z Enea Operator Chodzież

+ Adam Gad w 36. r. śm., Apolinary Jańczak i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Mirosława (k) Nerkowska – od cioci Stefki z rodziną

+ Krystyna Filipowska w 2. r. śm., Jerzy Filipowski, Jerzy Maj

+ Maria Kornacka – od mieszkańców ul. Drewsa

+ Czesław i Marianna Strumnik – od dzieci

+ Monika w 1. r. śm. – od Krysi i Basi z rodzinami

+ Łucja Witczuk – od córki z mężem

Czwartek

14

kwietnia

Wielki Czwartek

18.30

W int. Ojca św. – od Żywego Różańca Kobiet

18.30

O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów

18.30

O bł. Boże, dary DŚ i wszelkie potrzebne łaski dla ks. Proboszcza, ks. Romualda, ks. Krystiana i ks. Przemysława

18.30

+ ks. Tomasz Malepszy, ks. Jan Ksycki, ks. Władysław Kaźmierczak, ks. Edmund, ks. Zenon, ks. Alfred i zm. kapłani, którzy pracowali w naszej parafii

Piątek

15

kwietnia

Wielki Piątek Męki Pańskiej

18.00

 

 

Liturgia Męki Pańskiej

Sobota

16

kwietnia

Wielka Sobota

21.00

+ Irena i Bogdan Biszof, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

21.00

+ Feliks, Genowefa Frąckowiak i Marcin Pietrzak

21.00

+ Felicja, Irena, Sylwester Gryzińscy

21.00

+ Bogdan Nagórny i zm. z rodz., Władysława (k) i Czesław Sikorscy i zm. z rodz., Janina i Wacław Kostro i zm. z rodz., Elżbieta Skawińska i zm. z rodz.

 Niedziela

17

kwietnia

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

 

8.30

+ Henryk Freitag

+ Barbara Mroczkowska – od córek z rodzinami, wnuków i prawnuków

+ Barbara i Edmund Wieczorek, Jan Mazurek, Zdzisław Majewski, Aleksander Wieczorek

+ Eleonora i Mieczysław Szafrańscy

+ Henryk i Piotr Frankowscy – od Teresy i Stanisława

+ Maria, Stanisław Łęccy, Zofia, Franciszek Wiśniewscy, Joanna, Zygmunt Dominiak, Jan Pawłowski

+ Anna Glanc – od wnuczki Marleny z rodziną

+ rodzice Felicja, Zygmunt, Anna, Stanisław, syn Adam i dziadkowie z obu stron

+ Ryszard i Halina Piotrowscy

+ Maria Bartkowiak – od męża i dzieci z rodzinami

+ Gertruda i Kazimierz Mencel – od dzieci i wnuków

+ Czesław Grabus w 2. r. śm. i zm. z rodz. – od żony, syna z żoną i córki z mężem

+ Jadwiga Drost – od Ewy i Piotra z córkami

+ Małgorzata Rekosz z d. Merker – od córki Renaty i wnuka Bartka

+ Natalka – od kochającego Łukasza

10.00

+ Katarzyna, Franciszek Gliszczyńscy, Michał i Stefan Kot

11.15

+ Maria w 4. r. śm., Stanisława (k), Kazimierz Kłos

12.30

+ Jerzy Kwiatkowski w 1. r. śm. – od żony i rodziny

15.00

+ Roman Wendt i zm. z rodz. Wendt i Matkowskich

19.00

+ Leokadia w 1. r. śm. i Zygmunt Rettych, Emilia Rusakiewicz

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook