slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 27 września – 3 października 2021

Poniedziałek

27

 września

św. Wincentego à Paulo (p)

7.00

+ Tomasz Kendziora – 25. Msza św. greg.

8.00

+ Genowefa Bednarek – od sąsiadów z ul. Wojska Polskiego

18.30

+ Bronisława (k) w 29. r. śm., Stefan Ziemkowscy, Zenon Kaczmarczyk

18.30

+ Katarzyna w 1. r. śm. – od Darii, Szymona i mamy

Wtorek

28

 września

św. Wacława (m)

7.00

+ Bronisław i Elice Kucharscy

8.00

+ Tomasz Kendziora – 26. Msza św. greg.

18.30

+ Maria, Józef Kroplewscy, Gertruda, Józef Łukaszczyk

18.30

+ Jadwiga, Michał Springer, Stanisław, Lidia Mąka, Franciszek Wielebski

Środa

29

 września

Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafaela

7.00

+ Michał Maciołek

8.00

+ Feliks w 50. r. śm. – od syna z rodziną

17.00

+ Ireneusz, Alfred, Jerzy, Leonard, zm. rodzice i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

O bł. Boże, opiekę MB i zdrowie na dalsze lata dla Teresy

Z ok. 80. ur. p. Danuty z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB – od VI Róży Żywego Różańca Kobiet

+ Tomasz Kendziora – 27. Msza św. greg.

+ Danuta Jarząbek – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Aniela Heymann – od Ani i Urszuli Materak z Wągrowca

+ Kazimierz Nowaczyk w 8. r. śm. i zm. z rodz.

+ Jarosław Różak – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Henryk Maćkowiak – od rodziny Siepielskich

+ Janusz Krupa – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Teresa Szostak – od rodziny Chaleckich

+ Barbara Zawadka – od wnuczki Weroniki z rodziną

+ Mirosław Pieńkos, jego rodzice: Antoni, Zofia i brat Jan

+ Ruth Karamucka – od syna Mariana z rodziną

+ Franciszek, Stanisława (k), Janusz Tabis

+ Zenon Witkowski – od żony

+ Zofia w 1. r. śm. i Kazimierz Pawliccy

+ Gwidon Radke w 23. r. śm.

+ Rozalia, Stefania, Michał Jessa

+ Stanisław Żukowski – od rodziny

Czwartek

30

września

św. Hieronima (p, dK)

7.00

+ Tomasz Kendziora – 28. Msza św. greg.

8.00

O zdrowie, bł. Boże i dary DŚ dla p. Teresy z ok. im. – od Moniki

18.30

O Boże bł. dla Teresy z ok. im.

18.30

+ Marianna, Władysława (k), Barbara, Józef, Janusz Rostek, Marianna, Leokadia, Stanisław Przespolewscy

Piątek

01

października

św. Teresy od Dzieciątka Jezus (dz, dK), patronki misji

7.00

+ Włodzimierz Tomaszewski – od firmy pogrz. „Zydor”

8.00

O Boże bł. dla Teresy z ok. im.

8.00

W int. wspólnoty szkolno-przedszkolnej z ok. wspomnienia św. Tereski od Dzieciątka Jezus

18.30

+ Grażyna Kruszyńska w 2. r. śm. – od męża i dzieci z rodzinami

18.30

+ Tomasz Kendziora – 29. Msza św. greg.

Sobota

02

października

Świętych Aniołów Stróżów

7.00

+ Tomasz Kendziora – 30. Msza św. greg.

8.00

O miłosierdzie Boże, dary DŚ, opiekę MB i św. Tereski dla p. Teresy

18.30

+ Jerzy Szmyt w 1. r. śm. – od żony, dzieci i wnucząt

18.30

+ Monika Zbińska z ok. ur. i Lilia Kledzik – od najbliższych

 Niedziela

03

października

XXVII Niedziela zwykła

7.00

+ Teresa, Edmund, Krzysztof Burzyńscy

8.30

W int. Jadwigi z ok. 90. r. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

10.00

+ Halina Nowak i zm. z rodz.

11.15

+ Jadwiga, Paweł, Gertruda, Friedolin Kutz, Zdzisława (k) Iwanowska

12.30

+ Kazimiera Wawrzyniak w 3. r. śm.

15.00

Z ok. 75. r. ur. i im. Teresy z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB – od dzieci

W int. Angeliki, Kamili, Marii, Eweliny, Jolanty, Lucyny i z rodziny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ, opiekę MB i łaskę zdrowia, o prawną ochronę życia poczętego, za kapłanów, Kościół św. i za Ojczyznę

O Boże bł. i opiekę MB dla Adama z ok. 10. ur.

+ Małgorzata w 5. r. śm. i zm. rodzice z obu stron

+ Krystyna Radke w 9. r. śm. – od męża i córki z rodziną

+ Teresa Grajkowska – od Marioli i Leszka Wincenciak z rodziną

+ Teresa Nagel – od siostry z mężem

+ Łucja Nowak – od bratanka Dawida z rodziną

+ Grzegorz Strzępka – od grona sąsiadów z osiedla

+ Janina Glinkowska – od firmy pogrz. „Zydor”

+ s. Bernadeta Majchrzak

+ Helena Rujna-Perlicjan – od córki Wiesławy z dziećmi                                                                   

+ Teresa Szostak – od szwagra Tadeusza z rodziną

+ Irena, Jan Siodła, Zofia, Florentyna, Franciszek Krawczak, Edward Kabat, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące                                                                                                                                    

+ Stanisław, Agnieszka Furman

+ Maria Szydłowska – od siostry Reginy

+ Zenon Witkowski – od sąsiadów Dałkowskich

+ Andrzej Majewski – od chrześniaczki Ani z mężem

+ Henryk Wilski – od syna z rodziną

+ Dionizy Górak w 5. r. śm. – od ojca z rodziną

+ Marceli Strumnik w 3. r. śm. – od żony, dzieci, wnuków i prawnuków

17.00

W 10. r. ślubu Darii i Fryderyka z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB

19.00

W 40. r. ślubu Krystyny i Eugeniusza z podz. za odebrane łaski, z prośbą o opiekę M Najśw. na dalsze lata

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook