slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 15 – 21 listopada 2021

Poniedziałek

15

 listopada

 

7.00

Z podz. za kolejne ur., z prośbą o Boże bł. i opiekę św. Rodziny oraz św. Tereski na kolejne lata dla p. Teresy

8.00

+ Elżbieta Ścigała – od koleżanek Elki, Peni, Teresy, Urszuli i Teresy

18.30

W int. ks. Floriana o dary DŚ i bł. Boże w pracy misyjnej oraz o opiekę MB na każdy dzień – od członków koła radia Maryja

18.30

W int. brata Adama o Boże miłosierdzie i dobrą śmierć – od siostry z mężem

Wtorek

16

 listopada

7.00

Z podz. P. Bogu za wszystkie odebrane łaski w życiu, z przeproszeniem jako wynagrodzenie za wszystkie grzechy z całego życia i o szczęśliwą śmierć

8.00

+ Barbara Wieczorek – od Joanny Pietraszak z rodziną

18.30

Z podz. P. Bogu za odebrane łaski, z prośbą o Boże bł., dary DŚ, opiekę MB i zdrowie dla Henryki oraz o łaskę wiary w rodzinie

18.30

+ zm. członkowie IV Róży Żywego Różańca Mężczyzn i z ich rodzin

Środa

17

 listopada

św. Elżbiety Węgierskiej (z)

7.00

+ Krzysztof Wasilewski – od rodziców

8.00

+ Henryk Dutkiewicz – od syna Jacka z rodziną

17.00

+ Witold i rodzice z obu stron

18.30

O Boże bł., dary DŚ i opiekę MB dla Juliusza z ok. 12. ur. – od babci i dziadka

O Boże bł., opiekę MB i dary DŚ dla Zbigniewa i jego rodziny

+ Bernard Żulewski w 33. r. śm.

+ Teresa Nagel – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Krystyna Kałucka – od sąsiadek Gosi, Kasi i Adeli

+ Mieszko Galla i zm. z rodz.

+ Bernard Baranowski – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Stanisław Pawlaczyk – od mieszkańców ul. Traugutta 15, 15a, 17, 19 i 26

+ Zdzisław Mróz – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Władysław w 1. r. śm., Mieczysław Pawłowscy, zm. rodzice i rodzeństwo z obu stron – od żony, syna i córki z rodzinami

+ Adela Krzysztofik – od rodziny Młynarczyków

+ Janina Kuchta – od mieszkańców bloku przy ul. Reymonta 20e

+ Stefan Ziemba – od sąsiadów Freitag

+ Wiesław Jurgowiak – od siostry Danuty

+ Teresa Karpik, Antoni Bukowski, Arkadiusz Fink, Marian Chałoński – od pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chodzieży

+ Teresa Nowak – od Renaty i Antoniego Nowak

+ Mieczysław Sawiński – od sąsiadów z klatki A

Czwartek

18

listopada

bł. Karoliny Kózkówny (dz, m)

7.00

+ Irena Düsterdiek – od mieszkańców ul. Wyszyńskiego 5B

8.00

+ Krzysztof Wasilewski – od siostry Wiesi z mężem

18.30

Z ok. ur. babci Eli i Zosi oraz dziadka Władka o Boże bł., opiekę M Najśw. oraz o radość życia wiecznego dla dziadka Józefa – od wnuków Amelii, Filipa i Łucji

18.30

+ Henryk i Krzysztof Górzni oraz zm. z rodz. Heler

Piątek

19

listopada

7.00

+ Alojzy Witkowski – od syna Piotra z rodziną

8.00

+ Henryk Dutkiewicz – od wnuka Remigiusza i Mateusza

18.30

+ Anna i Józef Mendyk oraz zm. z rodz.

18.30

+ Aleksandra (k) Urbaniak w 8. r. śm.

Sobota

20

listopada

św. Rafała Kalinowskiego (p)

7.00

+ Irena Düsterdiek – od rodziny Stragów

8.00

+ Michał Sarnacki i zm. z rodz. Woźniaków i Sarnackich

18.30

+ Edward Gryczka

18.30

+ Helena Dziekan – od Władzi i Doroty z rodziną

 Niedziela

21

listopada

XXXIV Niedziela zwykła

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

7.00

+ zm. rodzice, Leonard, Jerzy, Alfred, Ireneusz i dusze w czyśćcu cierpiące

8.30

+ Katarzyna i Franciszek Gliszczyńscy i zm. z rodz.

10.00

Z ok. 60. ur. Piotra z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i zdrowie na dalsze lata

10.00

+ Friedolin Kutz w 1. r. śm.

11.15

+ Jadwiga, Stefan, Stanisław, Jolanta, Urszula, Roman Kaczmarek

12.30

Z ok. 40. r. ślubu Danuty i Tadeusza z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., dary DŚ i opiekę MB na kolejne lata życia

15.00

+ Helena, Leon, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Mieczysław w 13. r. śm. i Eleonora Szafrańscy

+ Janina, Marian, Ewa Lorkowscy, Walerian, Kazimiera, Waldemar, Feliks, Paweł Mielczarek

+ Sławomir Górzny w 1. r. śm.

+ Zenon Witkowski – od Arlety i Grzegorza oraz Kasi i Tomka z rodzinami

+ Jan Frydrych – od Ewy i Jurka

+ Elżbieta Ścigała – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Barbara Wieczorek – od Darii z rodziną

+ Jerzy Gorkowski – od wnuczki Sandry z Tobiaszem                                                                    

+ Edmund Koralewski – od wspólnoty mieszkaniowej przy ul. Strzeleckiej 1

+ Marek Wyrzykiewicz – od sąsiadów rodziny Strzałkowskich                                

+ Józef Kukla – od sąsiadów i lokatorów z bloku przy ul. Wierzbowej 11

+ Grażyna Łożyńska – od szwagierki z rodziną

+ Janina Kuchta – od dzieci

17.00

+ Jerzy Mikołajczak w 1. r. śm.

19.00

+ Eleonora, Irena, Maria i Jan Należyty oraz zm. z obu rodzin

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook