slajd3
A A A

Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku  początek po Mszy św. o godz. 7.00. Koronka do Miłosierdzia Bożego w kościele o godz. 15.00.

 

 1. W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne od poniedziałku do piątku
  w normalnych godzinach urzędowania, ksiądz będzie przyjmował we wtorek i środę od 16.00 do 17.30.
 2. Młodzież z klas ósmych pragnąca przystąpić do sakramentu bierzmowania może do końca września odbierać w zakrystii deklaracje dla kandydatów. Wypełnione deklaracje należy przynieść na pierwsze spotkanie, którego termin zostanie ogłoszony.
 3. W poniedziałek o godz. 19.30 zapraszamy na powakacyjną próbę chóru. Zapraszamy też nowych chórzystów.
 4. Katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych rozpoczną się w naszej parafii w niedzielę 12 września. Początek Mszą św. o godz. 15.00, a następnie spotkanie w auli Domu Parafialnego. Chętni mogą zgłaszać się za pośrednictwem strony internetowej narzeczeni.archidiecezja.pl
 5. Dzisiaj o godz. 16.00 w kościele Nawiedzenia NMP Dzień Wspólnoty Wspólnot – w programie: Msza św., nabożeństwo uwielbienia i przedstawienie się każdej wspólnoty z obu chodzieskich parafii. Zapraszamy na to spotkanie wspólnoty z naszej parafii.
 6. Uwaga Rodzice uczniów klas 3. W domu parafialnym w poniedziałek o godz. 18.00, we wtorek i czwartek o godz. 17.30 – terminy do wyboru, można zgłosić dziecko na przygotowanie do przyjęcia sakramentu pokuty i Eucharystii w parafii św. Floriana w roku 2022. Na miejscu deklaracje do wypełnienia, proszę przynieść długopis.
 7. W środę 8 września Mszą św. o godz. 18.30 rozpoczniemy Jerycho modlitewne w intencji naszego miasta i Jego mieszkańców. Po Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 7.00. Dalszy ciąg Jerycha modlitewnego w kościele Nawiedzenia NMP. do 15 września. Prosimy o zapisywanie się na poszczególne godziny adoracji, listy są wyłożone na stołach w kruchcie kościoła. Prosimy wszystkie chętne osoby o nawiedzenie kościoła we dnie czy w nocy, aby wspólnie trwać na modlitwie.
 8. Spotkanie grupy pielgrzymkowej p. Mariana i p. Zbigniewa we wtorek po wieczornej Mszy św.
 9. Scholka Florka zaprasza wszystkich chętnych do śpiewania Panu Bogu na chwałę na spotkanie w sobotę o godz. 10.00 w domu parafialnym.
 10. W przyszłą niedzielę beatyfikacja Sług Bożych: kard Stefana Wyszyńskiego i M. Elżbiety Róży Czackiej, natomiast w sobotę 18 września w Gnieźnie diecezjalne dziękczynienie za beatyfikację. Dekanalny autokar wyjedzie z parkingu przy kościele Nawiedzenia NMP o godz. 7.45 powrót do Chodzieży ok. godz. 18.00. Na naszą parafię jest przewidzianych 7 osób. Zapisy w biurze parafialnym. Koszt wyjazdu pokrywa parafia.
 11. Osoby niedosłyszące korzystające z aparatów słuchowych mogą odbierać w naszym kościele głos nie z głośników a bezpośrednio w aparacie słuchowym. W starszych wersjach aparatu słuchowego należy przełączyć aparat na odbiór w nowszych wersjach dokonuje się to automatycznie. Dokonuje się to dzięki zamontowanej pętli indukcyjnej, dlatego prosimy, aby osoby korzystające z aparatów słuchowych zajmowały miejsce w kościele w nawie głównej.
 12. Zapraszamy małżeństwa i pary niesakramentalne, które nie mają przeszkód w zawarciu związku sakramentalnego na weekend podstawowy o 1 do 3 – ego października w CEF w Gnieźnie. Weekend jest idealnym miejscem do pogłębienia więzi lub okazją do jej odbudowania. Zapraszamy również kapłanów i siostry zakonne – mamy przygotowany osobny program dla kapłana i siostry. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie www.spotkaniamalzenskie.pl. , w kruchcie leżą wizytówki z telefonem i adresem strony.
 13. Okazja do spowiedzi św. codziennie w czasie rannej i pół godziny przed wieczorną Mszą św. oraz w piątek o godz. 17.00.
 14. W tym tygodniu obchodzimy: w środę Święto Narodzenia NMP.
 15. Za wszystkie ofiary składane na utrzymanie parafii składamy serdeczne Bóg zapłać.
 16. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: jest do nabycia Przewodnik Katolicki.
 17. Odszedł z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Zenon Witkowski l. 60 - Wieczny odpoczynek…

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook