slajd3
A A A

Codzienna Adoracja  Najświętszego Sakramentu w tym  tygodniu, od poniedziałku do piątku, początek po Mszy św. o godz. 8.00.  O godz. 15.00 odmawiana jest w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia.

  1. Od poniedziałku w godzinach urzędowania biura parafialnego będą przyjmowane intencje mszalne na drugie półrocze 2020 roku.
  2. Spotkanie opłatkowe Parafialnego Zespołu Caritas, Grupy Modlitewnej Medjugorie, Koła Misyjnego, Czcicieli Miłosierdzia Bożego i Rodziny Kolpinga odbędzie się we wtorek 14 stycznia po wieczornej Mszy św. w domu parafialnym.
  3. W przyszłą niedzielę spotkanie opłatkowe chóru parafialnego w Dziembówku .
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 15.00 modlić się będziemy w intencji małych dzieci i kobiet w stanie błogosławionym. Imiona dzieci przed Mszą św. prosimy zgłosić w zakrystii.
  5. W czwartek 16 dzień miesiąca uczcimy relikwie św. Jana Pawła II.
  6. Ze względu na kolędę okazja do spowiedzi św. w czasie rannych i przed wieczorną Mszą św.
  7. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.00 dzieci i młodzież ze świetlicy „ Promyk Dobra” prowadzonej przez Siostry Serafitki, wystąpią w kościele z jasełkami „ ocalmy miłość”, na które serdecznie zapraszamy.
  8. Od 18 do 25 stycznia będzie trwał Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  9. Dyżur do chorego pełni w tym tygodniu Ks. Paweł.
  10. Mierzenie dzieci, które zostały zgłoszone do zakupu nowej alby komunijnej odbędzie się 16 stycznia od godz. 17.00 w domu parafialnym.
  11. W Przewodniku katolickim możemy przeczytać: o tym, jak odpowiadać na przekłamywanie polskiej historii.
  12. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać : Czy trafi mi się wierzące dziecko? – Jak wychowywać dzieci, by nie porzucały wiary, opowiada dr Piotr Wołochowicz.
  13. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp.: Zdzisława Fitt l. 91, Eugeniusz Sierocki l. 79, Janusz Radliński l. 79, Henryk Wylegała l. 65 - Wieczny odpoczynek

     

    PLAN KOLĘDY

      PONIEDZIAŁEK 13.01.2020 godz. 15.30                                  

    1. Kochanowskiego 71 – 109
    2. Os. Leśne
    3.   Leśna 52 i 54

     WTOREK 14.01.2020 godz. 15.30

    1. Leśna 56
    2. Leśna 58 A,B,C
    3. Leśna 58 D,E i 60

     ŚRODA 15.01.20120 godz. 15.30

    1. Leśna 1 - 17
    2. Leśna 55 - 19     
    3. Leśna 2 - 50

    CZWARTEK 16.01.2020 godz. 15.30

    1. Ujska od początku
    2. Ujska od końca
    3. Parkowa

    PIĄTEK 17.01.2020 godz. 15.30

    1. Gajowa 2 i 4
    2. Gajowa 6,8,10
    3. Sadowa i Gajowa od 15 - 1

    SOBOTA 18.01.2020 godz. 10.00

    1. Gałczyńskiego od nr 1
    2. Broniewskiego od początku
    3. Strzelecka 1 A,B,C
    4. Szymanowskiego
    PONIEDZIAŁEK 20.01.2020 godz. 15.30 
    1. Strzelecka nr parzyste od początku i blok nr 32
    2. Strzelecka parzyste od końca
    3. Strzelecka pozostałe numery nieparzyste

 

 cd. Kolędy podamy w przyszłą niedzielę

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook