slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 1 – 7 marca 2021

Poniedziałek

01

 marca

 

7.00

+ Tadeusz w 4. r. śm., Agnieszka i Zenon oraz dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Marian Kozak – od pracowników Spółdzielni Mieszkaniowej Ceramik w Chodzieży

8.00

O wyzdrowienie Urszuli oraz + Pelagia Kachel w 40. r. śm.

18.30

+ Łucjan Jurczyk – 29. Msza św. greg.

18.30

+ Helena

Wtorek

02

 marca

7.00

+ Janina Paszak i Filip Witkowski

7.00

+ Daniel Nawrocki – 1. Msza św. greg.

8.00

Z ok. 41. ur. Dominika (m) z podz. za otrzymane dary DŚ, z prośbą o bł. Boże i opiekę św. Wawrzyńca

18.30

+ Łucjan Jurczyk – 30. Msza św. greg.

18.30

+ Urszula w 19. r. śm., Alfons, Bernard, Ryszard, Małgorzata Kryś

Środa

03

 marca

7.00

+ Dawid Ślefarski w 5. r. śm.

7.00

+ Kazimierz Berdych – od Wioletty i Waldemara

8.00

+ Stanisław, Leonard, Włodzimierz, Beata, Zygmunt, Krzysztof, Irena, Henryk

17.00

+ Kazimierz Berdych – od Andrzeja i Marii Religa z rodziną

18.30

O Boże bł. dla Antoniego z ok. 12. r. ur.

O Boże bł. i opiekę MB dla Zofii z ok. 85. r. ur. – od VIII Róży Żywego Różańca Kobiet

O dar wiary, głębokiej spowiedzi, o nieustanną opiekę Jezusa i MB dla Rafała

W int. P. Bogu wiadomej

+ Małgorzata Wypyszyńska – od rodziny

+ Daniel Nawrocki – 2. Msza św. greg.

+ Jan Szudera – od syna Macieja z żoną i dziećmi

+ Kazimierz Krukowski – od Doroty, Darka i Franciszka

+ Leon Snopek – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Helena Gazecka

+ Kazimierz i Paulina Krajewscy, Elżbieta, Franciszek Dziekan i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Mirosław Obara – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Maria Masternak

+ Kazimierz Śledź – od córki Marleny z rodziną

+ Iwona i Andrzej Działek

 

Czwartek

04

marca

Święto św. Kazimierza Królewicza

7.00

O powołania kapłańskie, misyjne i zakonne, gorliwych, pobożnych i świętych kapłanów oraz o Boże bł., światło DŚ, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii, tych co pracowali w tej parafii, z tej parafii wyszli i przygotowujących się do kapłaństwa oraz o radość nieba dla zm. kapłanów

7.00

+ bracia: Kazimierz, Jerzy, Adam i dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Daniel Nawrocki – 3. Msza św. greg.

8.00

O bł. Boże, opiekę MB i zdrowie dla Zofii z ok. 85. ur. i dla jej męża Stanisława

18.30

+ Kazimiera, Józefa (k), Genowefa i Józef Wawrzyniak

18.30

O Boże bł. i zdrowie dla Alicji z ok. ur. oraz + Kazimierz z ok. im., rodzice i rodzeństwo z obu stron

 

Piątek

05

marca

7.00

+ Daniel Nawrocki – 4. Msza św. greg.

7.00

+ Kazimierz Krukowski – od Marka i Teresy Skarupów z rodziną

8.00

+ Helena, Roman, Bolesław Wypich i zm. z rodz.

18.30

Z ok. 70. r. ur. Teresy z podz. za dar życia i dar macierzyństwa, z prośbą o zdrowie i bł. Boże na dalsze lata

18.30

+ Halina w 1. r. śm. i Jan Witkowiak, Barbara i Jan Pielacha

Sobota

06

marca

 

7.00

+ Daniel Nawrocki – 5. Msza św. greg.

7.00

+ Friedolin Kutz – od Teresy Norkowskiej z rodziną z Ujścia

8.00

+ Zofia, Józef Rusieccy

18.30

W int. Żołnierzy Niezłomnych

18.30

+ Krzysztof Szymański, Zofia i Zbigniew Bugajscy

18.30

+ Marianna w 3. r. śm. i Stanisław Bartczak

 Niedziela

07

marca

III Niedziela Wielkiego Postu

7.00

+ Helena, Leonard Wojtyniak, Eugeniusz Kozik i dusze w czyśćcu cierpiące

8.30

+ Klara i Jerzy oraz zm. z rodz. Drost

10.00

+ Zbigniew Wesołowski

11.15

Msza św. dziękczynna za szczęśliwy powrót do zdrowia Danuty i Tadeusza oraz z prośbą o dar życia wiecznego dla zm. rodziców z obu stron i dusz w czyśćcu cierpiących

12.30

W 85. ur. Zofii i z ok. im. Adriana (m) z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę M. Najśw. na dalsze lata i łaskę zdrowia dla Stanisława i całej rodziny

15.00

W int. Laury, Kamili, Eweliny, Marii, Lucyny i z rodziny z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, dary DŚ, opiekę MB i łaskę zdrowia, z przeproszeniem za grzechy z całego życia, o prawną ochronę życia poczętego i o ustanie pandemii

O Boże bł. i opiekę MB dla Agnieszki z ok. 40. ur.

O zdrowie i bł. Boże dla Wandy z ok. ur.

O zdrowie dla córki Adriany

+ Jan Holka w 15. r. śm. – od syna Roberta z mamą

+ Daniel Nawrocki – 6. Msza św. greg.

+ Janina Szukała w 30. r. śm., Jan i Weronika Szukała, Jan i Agnieszka Maćkowiak – od męża i dzieci z rodzinami

+ Longin Jessa w r. śm. i zm. z rodz. Jessa, Jorka i Woźniak

+ Marian Maternowski w 4. r. śm.

+ Friedolin Kutz – od rodziny Kościelniak ze Sroczewa

+ Rozalia, Józef Żurawiccy i Anna Lisińska

+ Irena, Jan Siodła, Zofia, Józef Krawczak, Edward Kabat, Maria Majchrzak, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Kazimiera Górna w 6. r. śm., Józef Bąk w 11. r. śm.

+ Irena Jędrkowiak w 1. r. śm., Stefania Polowa w 3. r. śm., Henryk Polowy w 25. r. śm., Leonia Stachowiak                    

+ Stefania i Mieczysław Kotkowscy, Jolanta Fiołek, zm. z rodz. Kotkowskich, Kierojczyków i Olejniczaków

+ Ewa Sobieraj – od córki Nataszy i wnuków                                                                                                               

+ Karolina Kopi – od Beaty z dziećmi

17.00

+ Janina Łożyńska w 20. r. śm. i zm. rodzeństwo

19.00

+ Jan Szelmeczka w 4. r. śm. i dusze w czyśćcu cierpiące

 

INTENCJE MSZALNE 22 – 28 lutego 2021

Poniedziałek

22

 lutego

Święto Katedry św. Piotra Apostoła

7.00

+ Gertruda Janusz – od firmy pogrz. „Zydor”

7.00

+ Dorota w 9. r. śm. – od Sióstr Serafitek

8.00

+ Teresa Duda – od Ani z dziećmi

18.30

+ Bernardyna (k) Jurczyk

18.30

+ Łucjan Jurczyk – 22. Msza św. greg.

Wtorek

23

 lutego

7.00

+ Kazimiera i Stanisław Sobczyńscy w r. śm. – od wnuków

7.00

+ Maciej Witucki – od Sióstr Serafitek

8.00

+ Tadeusz Bednarczyk – od sąsiadów z bloku przy ul. Malepszego 6

18.30

Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę M Najśw. i dary DŚ dla Anny z ok. ur. – od dzieci i męża

18.30

+ Łucjan Jurczyk – 23. Msza św. greg.

Środa

24

 lutego

7.00

Do Miłosierdzia Bożego i MB z ok. im. Macieja o dar wiary  i zdrowia oraz o Boże bł. dla jego żony Weroniki

7.00

Z ok. 40. r. ur. Elżbiety z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże i opiekę MB

8.00

+ Anastazja w r. śm. i Józef Ptak

17.00

+ Łucjan Jurczyk – 24. Msza św. greg.

18.30

O zdrowie dla brata

+ Marianna Dantes – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Krystyna Burzyńska – od kuzynostwa Kazimierza, Danuty i Anny

+ Aniela Borek – od sąsiadów

+ Józef Jasina – od rodzin Frydrychów i Gapińskich

+ Jerzy Czarnolewski – od firmy pogrz. „Twaróg”

+ Roman Wasiak

+ Teresa Nowak – od rodziny Wierońskich

+ Mirosław Obara – od córki Mileny z rodziną

+ Ryszard Piotrowski – od Wiesi, Sebastiana i Emanuela

+ Ewa Masłowska – od ojca chrzestnego

+ Antoni i Aniela Maczyńscy z Piły – od znajomej Małgorzaty Majewskiej

 

Czwartek

25

lutego

7.00

+ Marian Musolf i Czesław Markowski – od Janki i Jurka z rodziną

7.00

+ Jadwiga, Franciszka (k), Antoni Maciejewscy, Józefa (k) Kryger

8.00

+ Mariusz Roszyk w 1. r. śm.

18.30

+ Łucjan Jurczyk – 25. Msza św. greg.

18.30

+ Józef Martyński w 13. r. śm.

 

Piątek

26

lutego

7.00

O Boże bł., opiekę MB, dary DŚ i potrzebne łaski dla Jolanty, jej męża Bolesława i córki Anny

7.00

+ Łucjan Jurczyk – 26. Msza św. greg.

8.00

+ Pelagia w 15. r. śm.,Stanisław i Sylweriusz Bączkowscy

18.30

Z ok. 81. ur. Stefanii z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i zdrowie na dalsze lata

18.30

+ Jerzy Kutnik w 10. r. śm.

Sobota

27

lutego

 

7.00

Z ok. 70. r. ur. Józefa (m) z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. opiekę MB i zdrowie – od żony i dzieci z rodzinami

7.00

+ Łucjan Jurczyk – 27. Msza św. greg.

8.00

+ Genowefa Sieczkarska w 1. r. śm. – od męża, syna i córki z rodziną oraz rodzeństwa z rodzinami

18.30

+ Mirosław Bedołek w 16. r. śm., Edmund Bedołek i rodzice z obu stron

18.30

+ Czesław w 6. r. śm., Kazimiera Rykała i rodzice z obu stron

 Niedziela

28

lutego

II Niedziela Wielkiego Postu

7.00

+ Joanna i Michał Kubaccy – od syna Bogdana z rodziną

8.30

+ Piotr Pilarczyk – od żony z dziećmi

10.00

+ Leontyna i Roman Bułczyńscy, zm. z rodz. i dusze w czyśćcu cierpiące – od rodziny Huzarewicz

11.15

+ Jerzy Rewoliński w 5. r. śm. – od dzieci z rodzinami

12.30

Msza św. dziękczynna w int. p. Eugenii z ok. 90. ur. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i zdrowie na każdy dzień – od III Róży Żywego Różańca Kobiet

15.00

O Boże bł. i opiekę MB dla Jerzego z ok. ur.

O bł. Boże i zdrowie dla ks. proboszcza, księży wikariuszy, ks. diakona, sióstr i członkiń I Róży Żywego Różańca Kobiet

+ Łucjan Jurczyk – 28. Msza św. greg.

+ Barbara Mroczkowska – od córek z rodzinami

+ Anna Grzewińska w 7. r. śm., zm. rodzice i dusze w czyśćcu cierpiące – od Ewy z rodziną

+ Urszula Witczak – od sąsiadek z ul. Chopina

+ Mirosław Obara – od Michała i Pawła Szostak z rodzinami

+ Teresa Nowak – od Joanny Pietraszak

+ Anna Kita

+ Marian Rudnik – od córki z rodziną  

+ Tadeusz Piotrowski – od Teresy i Hieronima Plucińskich

+ Roman Meyer z ok. im. – od żony z córkami

17.00

+ Feliks, Władysława (k) Tatara i zm. z rodz. Tatarów

19.00

+ Zdzisław Nowakowski – od córki z rodziną

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook