• slajd3
A A A

Codzienna Adoracja  Najświętszego Sakramentu w tym  tygodniu, od poniedziałku do piątku, początek po Mszy św. o godz. 8.00.  O godz. 15.00 odmawiana jest w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 1. W godzinach urzędowania biura parafialnego są przyjmowane intencje mszalne na drugie półrocze bieżącego roku.
 2. Dzisiaj w Święto Ofiarowania Pańskiego obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W sposób szczególny modlimy się w intencji Sióstr Serafitek, które posługują w naszej parafii.
 3. W środę po nowennie o godz. 17.00 na probostwie spotkanie Rady Ekonomicznej.
 4. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek i I piątek miesiąca . W czwartek po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Adoracji przewodniczyć będą Czciciele Miłosierdzia Bożego.
 5. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30. Jak zawsze w I piątek okazja do Komunii św. co 20 minut. Przypominamy o I piątkowej Mszy św. i Komunii św. wynagradzającej Bożemu Sercu.
 6. W sobotę objazd chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.30.
 7. Siostry Serafitki prowadzące świetlicę „ Promyk Dobra” przy ul. Ujskiej zwracają się z prośbą o wpłatę 1% z podatku.
 8. Dyżur do chorego pełni w tym tygodniu Ks. Paweł.
 9. W poniedziałek 20 młodych ludzi z naszej parafii wyjeżdża do Skrzatusza na Oazę Ewangelizacyjną. Polecamy ich modlitwą Drogich Parafian.
 10. W dniach od 7 do 16 lutego będzie trwał Międzynarodowy Tydzień Małżeństw. Z tej okazji zapraszamy na spotkanie autorskie z p. Robertem Kościuszko, które odbędzie się po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele Nawiedzenia NMP, w sobotę 8 lutego. P. Robert Kościuszko jest znanym pisarzem, autorem powieści dla dzieci i młodzieży, który w swoich książkach oraz na spotkaniach podpowiada m.in. jak można w interesujący sposób przekazywać wiarę i dobre wartości.
 11. Już dzisiaj zapraszamy na Mszę św. w intencji tych, których kochamy. Msza św. będzie odprawiona w niedzielę 16 lutego o godz. 17.00, w naszej Kolegiacie. Podczas Mszy św. małżonkowie będą mogli odnowić przysięgę małżeńską. Zapraszamy do zapoznania się z programem całego Tygodnia, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegóły na stronie Chodzieskiego Forum Małżeństw i na plakacie wywieszonym w gablocie ogłoszeń. Zachęcamy pary małżeńskie do celebrowania i cieszenia się sobą w „okresie walentynkowym”.
 12. Zapraszamy małżeństwa do udziału w weekendzie dla małżeństw, w dniach od 6 do 8 marca br., organizowanym w Centrum Edukacyjno – Formacyjnym w Gnieźnie. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń.
 13. W Przewodniku katolickim możemy przeczytać: o kobietach, które nie są siostrami zakonnymi, a jednak żyją we wspólnocie, w oddaniu życia i mówią o sobie : było warto!
 14. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać : Szczęśliwy zwrot – nawrócenia doświadczają ci, którzy idą błędną drogą. Gorzej z tymi, którzy nigdzie nie idą.
 15. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp.: Teresa Badzińska l. 77, Wiesław Olszowski l. 62, Zdzisława Adamowska l. 80, Monika Kiedrowska l. 88, Halina Kacban l. 68, Jolanta Wieczorek l. 52, Irena Gorkowska l. 91, Tadeusz Sudomierski l. 64 - Wieczny odpoczynek…

 

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook