• slajd3
A A A

Codzienna Adoracja  Najświętszego Sakramentu w tym  tygodniu, od poniedziałku do piątku, początek po Mszy św. o godz. 8.00, we wtorek po Mszy św. pogrzebowej o godz. 11.30.   O godz. 15.00 odmawiana jest w kościele Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 1. W poniedziałek o godz. 19.30, Pan organista zaprasza wszystkich chórzystów na próbę chóru.
 2. We wtorek wspomnienie NMP z Lourdes i przypadający Światowy Dzień Chorego. Serdecznie zapraszamy o godz. 10.00 na Mszę św. w intencji ludzi chorych i starszych połączoną z udzielaniem sakramentu chorych. Rodziny lub sąsiadów prosimy o pomoc, aby starsi i chorzy mogli przybyć do kościoła.
 3. W czwartek o godz. 17.00 w kaplicy domu parafialnego modlitewne spotkanie Czcicieli Miłosierdzia Bożego.
 4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 15.00 modlić się będziemy w intencji małych dzieci i kobiet w stanie błogosławionym. Imiona dzieci prosimy przed Mszą św. zgłosić w zakrystii. Po Mszy św. możliwość indywidualnego błogosławieństwa.
 5. We wtorek o godz. 15.30 zapraszamy do Chodzieskiego Domu Kultury na koncert zespołu „ Wyrwani z niewoli”. Wstęp bezpłatny.
 6. W piątek od godz. 17.00 okazja do spowiedzi św.
 7. Dyżur do chorego pełni w tym tygodniu Ks. Krystian.
 8. W dniach od 7 do 16 lutego trwa Międzynarodowy Tydzień Małżeństw. Jedną z form zaangażowania jest modlitwa  w intencji małżeństw. W kruchcie kościoła ustawiona jest skrzynka, do której można wrzucać przez cały tydzień kartki z prośbą o modlitwę za swoje małżeństwo i rodzinę lub też bliskich. W tych intencjach członkowie Domowego Kościoła ofiarują swoją modlitwę.
 9. Już dzisiaj zapraszamy na Mszę św. w intencji tych, których kochamy. Msza św. będzie odprawiona w niedzielę 16 lutego o godz. 17.00, w naszej Kolegiacie. Podczas Mszy św. małżonkowie będą mogli odnowić przysięgę małżeńską. Zapraszamy do zapoznania się z programem całego Tygodnia, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegóły na stronie Chodzieskiego Forum Małżeństw i na plakacie wywieszonym w gablocie ogłoszeń. Zachęcamy pary małżeńskie do celebrowania i cieszenia się sobą w „okresie walentynkowym”.
 10. Zapraszamy małżeństwa do udziału w weekendzie dla małżeństw, w dniach od 6 do 8 marca br., organizowanym w Centrum Edukacyjno – Formacyjnym w Gnieźnie. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń.
 11. W dniach od 6 do 8 marca br. Siostry Serafitki zapraszają dziewczęta od 14 roku życia na weekendowe rekolekcje , które odbędą się w naszej parafii. Więcej informacji u S. Sylwii i na plakacie w gablocie ogłoszeń.
 12. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza rolników na spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury w Ryczywole , dnia 18 lutego o godz. 10.00.
 13. Parafialna pielgrzymka do Gruzji i Armenii w dniach od 27 maja do 7 czerwca br. zostały 4 wolne miejsca. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Szczegóły w gablocie ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w biurze parafialnym.
 14. W Przewodniku katolickim możemy przeczytać: Dźwiganie choroby kochanej osoby może być ponad siły człowieka. O tym, jak radzić sobie z trudami opieki nad bliskimi.
 15. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać : Gdy tata rozmrażał ubranie – na nieludzkiej ziemi mieli nadludzkie szczęście: wszyscy przeżyli.
 16. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp.: Ewa Makosz – Frymus l. 67, Jan Rajewicz l. 75, Roman Meliński l. 68, Zygmunt Tomaszewski l. 68 - Wieczny odpoczynek…

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook