slajd3
A A A

INTENCJE MSZALNE 7 - 13 września 2020

Poniedziałek

07

 września

 

7.00

+ Kazimiera Wawrzyniak – 7. Msza św. greg.

7.00

+ Helena Wiśniewska – od wnuka Dariusza z rodziną

8.00

+ Teresa Jankowska – od Jolanty Śliwińskiej z rodziną

18.30

O Boże bł., dary DŚ i opiekę MB dla Sary z ok. 18. r. ur.

18.30

O Boże bł. i dary DŚ dla Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii w nowym roku formacyjnym

Wtorek

08

 września

Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

7.00

+ Kazimiera Wawrzyniak – 8. Msza św. greg.

7.00

+ Helena Wiśniewska – od wnuka Roberta z rodziną

8.00

+ Janina Bajer

18.30

+ Elżbieta, Franciszek Dziekan, Paulina, Kazimierz Krajewscy i dusze w czyśćcu cierpiące

18.30

+ Zdzisława (k) Adamowska – od dzieci z rodzinami

Środa

09

 września

7.00

+ Jan Nowak w r. śm. i zm. z rodz.

8.00

O Boże bł. dla Marioli z ok. ur. i im.

17.00

+ Jan Kłos w 44. r. śm., Stanisława (k) Kłos, Joanna i Jan Barańczyk, Franciszek Hepner, Kazimierz Barańczak i zm. z rodz.

18.30

+ Kazimierz w r. śm., Anna, Maria, Jadwiga i Leon Głowik

+ Kazimiera Wawrzyniak – 9. Msza św. greg.

+ Aurelia i Stefan Hoehle – od córki z rodziną

+ Krzysztof Górzny – od kuzynki Eli z rodziną

+ Maria Kajda – od firmy pogrz. „Zydor”

+ Gabriela (k) w 1. r. śm. i Marian Wisiołowscy oraz Zofia i Andrzej Menclewscy

+ Danuta Szmytkowska – od pielęgniarek z przychodni „Medycyna”

+ Władysława (k) Fifer – od Teresy z rodziną

+ Barbara Mielcarek – od sąsiadów z ul. Składowej 2A

+ Marian Cieszyński – od brata Stanisława z Sandrą i Krzysiem

+ Tadeusz Karasiński i Katarzyna Purol – od Wandy i Henia Szafranów

+ Jan Zygmanowski – od siostry Stefanii i rodziny Fijołków z Pląskowa

+ Anna Misiurna – od rodziny Szwanke, Stankiewicz i Kopczyńskich

 

Czwartek

10

września

7.00

+ zm. z rodz. Papież, Sarbinowskich, znajomi, przyjaciele, koledzy i dusze w czyśćcu cierpiące

7.00

+ Kazimiera Wawrzyniak – 10. Msza św. greg.

8.00

+ Ryszard Jachmowski – od Janiny i Kazimierza Torzewskich z rodziną

18.30

Z ok. 85. ur. Wandy Radtke z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. i opiekę MB na dalsze lata życia – od IX Róży Żywego Różańca Kobiet

18.30

+ Zofia i Władysław Wysoccy, zm. z rodz. Wysockich i Cesarczyków

 

Piątek

11

września

7.00

+ Kazimiera Wawrzyniak – 11. Msza św. greg.

7.00

+ Jan Zygmanowski – od Henia i Maryli

8.00

+ Lechosław Dorna – od siostry Mirosławy

18.30

+ Edmund Matuszewski w 45. r. śm.

18.30

+ Jerzy Lijewski w 5. r. śm. – od siostry Ani i Wioletty z rodziną

Sobota

12

września

 

7.00

+ Bronisław Dzierzbicki w 3. r. śm., zm. rodzice i rodzeństwo

7.00

+ Kazimiera Wawrzyniak – 12. Msza św. greg.

8.00

+ Małgorzata Namińska-Kratz w 1. r. śm. – od męża z dziećmi i mamą

18.30

+ Helena, Władysław, Henryk Należyty – od córki i siostry

18.30

+ Alicja Rybak w 6. r. śm., Ryszard Rybak oraz Longina (k) i Zenon Tobolscy – od syna i wnuka Artura z żoną

 Niedziela

13

września

XXIV Niedziela zwykła

7.00

O Boże bł., łaskę dobrej śmierci dla członków ADŚ i o wieczną radość dla członków zmarłych

8.30

+ Henryk Kordal w 5. r. śm. i rodzice z obu stron

10.00

+ Zofia, Klemens Siwiak

11.15

+ Elżbieta, Franciszek, Józef Witt i Tadeusz Ciesielski

12.30

+ Henryk w r. śm. i Regina Kubiak, Janina i Józef Kałużni, Konrad Kurowski i zm. z rodz.

15.00

+ Tadeusz Staśkowiak w 21. r. śm. i zm. z rodz.

+ Grażyna Strachel w 15. r. śm. i zm. z rodz.

+ Kazimiera Wawrzyniak – 13. Msza św. greg.

+ Janusz i Bogdan Nowaccy

+ Ryszard Jachimowski – od rodziny Sendek

+ Marianna Wekwert – od wnuczki Wioletty z rodziną

+ Michał Szudera – od przyjaciół z grupy motocrossowej

+ Irena w 10. r. śm. i Jan w 20. r. śm. Horkawy – od syna Ireneusza

+ Lidia Fatla i dziadkowie Regina i Jan Lubawowie w r. śm. – od wnuczki Aleksandry z rodziną

+ Jan Janowski – od Marty z rodziną

+ Maria Kajda – od wychowanków z lat 1969 – 1973 (Mieczysław Kotkiewicz, Mirosław Łukaczyn, Janusz Szejna)

+ Lidia Białkowska w 1. r. śm.

+ Stefan Pasławski – od siostry Bożeny z rodziną

+ Marian Cieszyński – od siostry Marylki z rodziną

+ Danuta Munc w 1. r. śm. – od córek Patrycji i Magdaleny z rodzinami

+ Stefan Najder – od mieszkańców ul. Składowej 4c

+ Sabina Drobiszewska w 3. r. śm.

17.00

+ Stefan Leśkiewicz, Jerzy Hak, Alina i Józef Adaszyńscy

19.00

+ Lucyna Kryger w 4. r. śm.

 

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook