• slajd3
A A A
 1. Pragniemy podziękować za dary składane w Wielkim Poście dla potrzebujących rodzin – obdarowano 60 rodzin, dziękujemy również za dary złożone na święconkę dla potrzebujących. Wszystkim ofiarodawcom i Rodzinie Kolpinga za pakowanie darów składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. Również dziękuję za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu Triduum Paschalnego: kapłanom, pp. kościelnym, p. organiście, chórowi parafialnemu, nadzwyczajnym szafarzom, ministrantom, lektorom, s. Franciszce, p.p. Magdzie i Markowi , pp.Annie i Wojciechowi, p. kościelnym i wszystkim    osobom pomagającym w zbudowaniu Kaplicy Adoracji i Grobu Pańskiego:   Pawłowi i ceremoniarzom za przygotowanie ministrantów i lektorów, za wszystkie ofiary złożone na kwiaty, wszystkim prowadzącym adorację i tym wszystkim, którzy trwali przy Panu Jezusie na modlitwie w nocy i w ciągu dnia –  za wszelką dobroć składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. Dzisiaj w I święto nie ma tylko Mszy św. o godz. 7.00 rano. Pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego.
 4. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych - wszystkie Msze św. będą odprawiane tak jak w niedzielę. Tradycyjnie składka przeznaczona jest na potrzeby KUL.
 5. Nowenna do Miłosierdzia Bożego w Święta po Mszy św. o godz. 15.00, w ciągu tygodnia po Mszy św. wieczornej, zakończy się w następną niedzielę Mszą św. o godz. 15.00.
 6. W tym tygodniu codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku po Mszy św. o godz. 8.00 do wieczornej Mszy św., a w środę do godz. 17.00.
 7. W piątek w oktawie Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych .
 8. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwarte po wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00, adorację poprowadzą Chór parafialny oraz Panie i Panowie katecheci. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. Objazd chorych z posługą sakramentalną w sobotę  od godz. 8.30.
 9. W piątek na Mszy św. o godz. 18.30 dzieci I komunijne odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Przynoszą ze sobą świece komunijne. Zapraszamy na tę uroczystość rodziców, rodzeństwo i najbliższych.
 10. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Bożego Miłosierdzia i rozpoczęcie 74 Tygodnia Miłosierdzia.
 11. Poradnia psychologiczna czynna będzie w piątek od godz. 10.30 w Domu Parafialnym.
 12. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę po wieczornej Mszy św.
 13. Dyżur w Parafii do chorego pełni ks. Krzysztof
 14. Serdecznie Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na daninę diecezjalną.
 15. W drugie święto Wielkanocy na Mszy św. o godz. 10.00 zostanie poświęcona tablica wdzięczności św. Janowi Pawłowi II ufundowana przez weteranów NSZZ Solidarność Ziemi Chodzieskiej. Fundatorzy tablicy to Panowie: Andrzej Stempin, Sylwester Straga, Jacek Garstecki, Antoni Rozwadowski i Jan Zydor.
 16. W poniedziałek 9 kwietnia obchodzić będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia. Podczas Mszy św. o godz. 18.30 podejmiemy dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Formularze dla chętnych do podjęcia dzieła Duchowej Adopcji są wyłożone na stołach przy wyjściu z kościoła. Wypełnione formularze prosimy przynieść w poniedziałek 9 kwietnia przed Mszą św. do zakrystii. Więcej informacji na temat Dnia Świętości Życia i Duchowej Adopcji na stronie internetowej parafii.
 17. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki w którym można przeczytać:
  1. O powodach do radości, które daje nam Wielkanoc, a o których na co dzień zdarza nam się zapominać.
 18. W Gościu Niedzielnym możemy przeczytać:
  1. Droga do Emaus jako dziewięć stacji drogi „po – krzyżowej”- Jezus leczy i przywraca nadzieję.. Zachęcamy do lektury.
 19. Odeszli z naszej wspólnoty parafialnej śp. Jan Król l. 85, Krystyna Owczarczyk l. 77 – Wieczny odpoczynek…

Liturgia Dnia

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie

7:00
8:00
w środy: 17:00
18:30

Niedziele i święta

7:00
8:30
10:00
11:15 - dla dzieci
12:30
15:00
17:00
19:00
W lipcu i sierpniu:
Dni powszednie
7:00
18:30
Niedziele i święta
7:00
8:30
10:00
11:15
12:30
20:00

Facebook